Android 5.0 Lollipop

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
Odgovori
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Android 5.0 Lollipop

Post od Baraba »

Doneo je minimalistički izgled, 2D da se izrazim. Lakši je od KK, lakše i bolje uređaj radi. Baterija duže traje. Negativno iskustvo imam sa S5, kome su zeznuli kameru, na v4 je bolja. To su moja iskustva.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Android 5.0 Lollipop

Post od acamatic »

Jel bi neko bio ljubazan da mi kaže molim Vas kako mogu da namestim na lizalici profil "Nečujno (Mute) a da pritom alarm najnormalnije se čuje. Tražio, tražio ubio se. Naišao sam na neke prioritete i tamo sam jedino našao za taj profil nečujno da mogu da obeležim i poruke i pozive, jer ako se to ne čekira onda kao da je profil" Avion"

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Android 5.0 Lollipop

Post od vla-do »

acamatic, meni je alarm zvonio na "mute" bez ikakvih podešavanja. Podrazumeva se da alarm zvoni, dok su ostali zvukovi ugašeni.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Android 5.0 Lollipop

Post od acamatic »

Ne znam gde grešim onda, jednostavno neće. Logično je da bi trebalo da zvoni, ali ovde neće...
EDIT:
Ja stvarno ne znam koji debil(moram ovako da se izrazavam) dopustio da se pusti onakva podesavanja za profile na 5.0 verziji androida. Ono je strasno, stvarno mi nije jasno zasto su menjali, jel nisu imali sta da promene pa ajde nesto ,pa makar to bilo i nefunkcionlano.
Ovako kako sam ja provali funcionise:
Zvuk - sve se cuje
Vibracija - sve vibrira i alarm se cuje
Mute- nista se ne cuje,ni alarm
Prioritet- moze da se podesi da se zvuk poziva ili poruke cuje ili ne, a alarm se cuje
Kome, cemu sve ovo, ne razumem :x :wacko: :x

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Android 5.0 Lollipop

Post od vla-do »

Meni je na 5.0 alarm zvonio i na mute opciji. Vidi da ti nisu smanjeni tonovi "media" ili kako se već zovu. Možda oni utiču na ton alarma.

marko 0401
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 11:04
:: Z2

Re: Android 5.0 Lollipop

Post od marko 0401 »

I meni alarm zvoni ma Mute profilu, bez ikakvih dodatnih podešavanja (po defaultu) (na oba telefona).

Acamatic, tebi nešto sistem brljavi ili si ti nesto slučajno poremetio.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Android 5.0 Lollipop

Post od acamatic »

Ma jok drugar, kupio ocu fon, otvorili kutiju i to sam proverio čisto čoveku da kažem kako i šta. Nikakva dodatna podešavanja nisam pipao. Moguće je da je to samo do LG-a, sve u svemu onako radi kako sam gore opisao i to je to.

marko 0401
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 11:04
:: Z2

Re: Android 5.0 Lollipop

Post od marko 0401 »

E onda ga je LG super sredio. [emoji4]
Meni je na obije Xperie to ok kao što rekoh, a jedna još uvjek na KitKat-u... [emoji6]
Nego to je tako bilo i na dumb telefonima bre, sad se sjetih kako me jedan Samsung prije otprilike 100 godina ([emoji3]) izluđivao upravo sa tim problemom koji pominjes, to je bio g500 slide telefon, a sjecam se da je bilo koji drugi glupi telefon imao tu funkciju normalno (da zvoni alarm dok je na mute), prodao sam ga vrlo brzo sjecam se jer je tel bio katastrofa sto se tiče softvera... [emoji4]

A LG i sada ima tih problema, strašno... [emoji15]

Odgovori