Sinhronizacija facebook sa kontaktima

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Sinhronizacija facebook sa kontaktima

Post od Kulijana »

E ovako, imam Galaxy s4 i hocu da kad me neko zove da mi izadje od tog kontakta slika sa fb, znaci nista ja da ubacujem slikam nego sa njegovog fb, ja sam nesto cackao ali ne ide :( :( :(
Ulogovao sam se na fb preko aplikacije, isao u settings i stavio tamo sinhronizacija sa postojecim kontaktima, ono u sredini, onda sam isao u opcije telefona, nalozi, dodaj nalog pa facebook i ukljucio sinhronizaciju, i sad kad odem u imenik, u podesavanja kad stavim samo sim kartica, slika nema naravno, kad stavim google nalog nema jer nemam na google nalog ni 1 kontakt, kad stavim na fb od svih imam sliku ali to mi dzaba kad ne mogu da ih zovem, mozda sam vas zbunio sta i kako, ali kako da to namestim...? Da li moraju svi kontakti sa sim kartice moram da kopiram na google nalog? Da li sinhronizacija mora da bude ukljucena ili mogu rucno?
hvala

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Sinhronizacija facebook sa kontaktima

Post od Sale_M »

Moras da kopiras kontake sve na google nalog da bi to radilo i sinhroniazacija mora da ti bude ukljucena.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Re: Sinhronizacija facebook sa kontaktima

Post od Kulijana »

i onda tamo u aplikaciji namestim ono u sredini pa done da sinhronizuje i ? Meni budu onda svi kontakti sa fb samo...

Odgovori