Izbrisani fajlovi se ponovo pojavljuju

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Izbrisani fajlovi se ponovo pojavljuju

Post od bygynon »

Pozz!
Skinuo sam nedavno neki excel fajl koji u sebi ima nekih 1500 redova. Zasto ne znam, ali u Download folderu mi se pojavilo oko 1500 excel fajlova!?! Posto ugradjeni File explorer (CM M12) nije mogao da otvori Download folder, obrisao sam ga preko kompjutera.
Medjutim sad kada udjem u Download folder ponovo se pojave ti izbrisani fajlovi (doduse velicina svakog je 0 b). Kako ih nanovo obrisem, bilo sa kompjutera ili direktno sa telefona za par minuta se ponovo pojavljuju!!! Ima li nacina da se zauvek obrisu i da se ne pojavljuju vise?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Izbrisani fajlovi se ponovo pojavljuju

Post od Miškoni »

bygynon, kako si prebacio fajl na telefon, preko mejla, nekog cloud-a? Očigledno ti svaki put ponovo radi sinhronizaciju.

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Re: Izbrisani fajlovi se ponovo pojavljuju

Post od bygynon »

Fajl je bio kao attachment u mailu (Gmail), sacuvao sam ga na telefon, medjutim kad sam hteo da ga otvorim video sam da imam 1500 excel fajlova...
Da obrisem mail iz Inboxa, da li bi to pomoglo?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Izbrisani fajlovi se ponovo pojavljuju

Post od Miškoni »

Pa da, pretpostavio sam da je to. Sačuvaj attachment lokalno a mejl izbriši. Možda bi pomoglo i da prebaciš mejl u arhivu, bez brisanja.

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Re: Izbrisani fajlovi se ponovo pojavljuju

Post od bygynon »

Hvala Miskoni, resio si mi problem! :-) Arhiviranje maila je bilo dovoljno!

Odgovori