Nokia 6303 classic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

pa lepo ides na mini.opera.com i skines sta ti je volja, nije valjda toliko komplikovano :o :shock:

maxymuskg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Uto, 21. Jun 2005. 01:19

Post od maxymuskg »

Ih breee, pa nisam bas toliki budak. 8) Problem je sto skinem , prebacim na fon i nece da se konektuje na net. Sve sam mu "dozvolio" u Permissions, ali opet nece. Kaze "Allow network access? This application is not from trusted supplier." I ja "dozvolim" i onda izbaci "Unable to connect to the internet. Please check your settings". A na net se kacim regularno ako ne idem preko Opere.
Ja nemam telefon, imam Nokia-u

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

a da probas da obrises podesavanja za net pa da ti posalju ponovo? Nista mi drugo ne pada na pamet... Jel si 063 ili 064?

maxymuskg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Uto, 21. Jun 2005. 01:19

Post od maxymuskg »

Eto vidis, to mi nije palo na pamet. Probacu i to. Telekom, 064. Mada mi net ovako radi, probacu, mozda ima neki bagic. Hvala care.
Ja nemam telefon, imam Nokia-u

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

maxymuskg,procitaj postove iz ove teme klik i siguran sam da ces resiti svoj problem.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

maxymuskg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Uto, 21. Jun 2005. 01:19

Post od maxymuskg »

Bratac, hvala ti do neba. Nemas pojma koliko si mi pomogao. Hvala svima na pomoci. A sad na surfovanje :D
Pozdrav
Ja nemam telefon, imam Nokia-u

plecko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 18. Jan 2011. 10:47

Post od plecko »

dali postoji ovaj model kao dual sim, posto ga prodaje jedan lik na allegro.rs, ili je to kineska kopija ?

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

@plecko: nema sanse da je to original. Nokia je tek sada pocela da radi dual sim telefone, znaci od ovih novih modela. 6303 originalni, ne postoji u dual sim varijanti.

Ozziris
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 01. Jun 2011. 13:05

Post od Ozziris »

Imam pitanje: Zasto kada postavim password na memorijsku karticu, telefon istu otvara bez problema tj kao da nisam password ni postavio?! :?

Milance_83
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2011. 00:35

Post od Milance_83 »

Pozdrav svima! Prekljuce sam kupio Nokiu 6303i, baterija je bila puna negde do pola, koristio sam ga normalno dok se skroz nije ispraznila i dok se telefon nije ugasio, jer su mi tako rekli. Medjutim, kad sam hteo da ga napunim, imao sam cudan problem, jer je indikator pokazivao da se baterija puni, ali kad sam hteo da ga upalim, samo je blicnuo onako i nije davao znake zivota, nikako ne mogu da ga upalim,a baterija puni jedno 10-ak minuta i onda se ugasi i ne pokazuje da puni,a telefon je nemoguce upaliti. Da li neko zna u cemu je problem ili ima neki savet, resenje? Hvala puno unapred! :o :shock: :smutny:

potraga
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 16. Nov 2010. 17:41

Post od potraga »

Ozziris, Password na memorijskoj kartici ti trazi samo ukoliko je ubacis u neki drugi uređaj, dok ti je u telefonu (na kom si i stavio password) nece ti nikad traziti.

simonen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Uto, 20. Jul 2010. 12:31
:: Nokia N8
Lokacija: Kragujevac

Post od simonen »

imam 6303c koja je zakljucana na telenoru,e sad ako bih uradio update softver-a da li bi bila sim free ili bi ostala zakljucana?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

simonen, ubacivanjem novog sw... to se nece promeniti, idalje ce ti telefon biti zakljucan.
Slika

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

zna li neko gde se na modelu 6303i podesava ona opacija - power save? mislim na onaj sat sto stoji na ekranu kada se telefon ne koristi, a gde je pored sata prikazan i info o propustenim pozivima/porukama... pojavi se pa nestane posle otprilike minut...

mvasqez
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Sre, 21. Sep 2011. 13:49

Post od mvasqez »

A zna li neko gde mogu da nadjem kod da otkljucam 6303 illuvial? Isto je zakljucana na telenor mrezu?

petsrdjan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 07. Okt 2010. 17:19

Post od petsrdjan »

Imam jedno pitanje.
Posedujem ovaj tel.vec 3god.i mogu vam reci da nisam imao kvalitetniji tel.u toj klasi. Ali juce mi se od jednom "batalio" . Nakon poslate poruke ugasio se,kad sam pokusao da ga upalim,pojavilo se "contakt service" ... Ne znam u cemu je problem,nije pokazivao nikakve znake da ce da se pokvari. E sad pitanje,zna li neko kako moze da se odradi flash telefona ili reboot,ili sta god drugo sta ce moci da ga vrati u zivot ?
Flash sam pokusao da odradim preko programa "Phoenix" ali bezuspesno :(

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

mvasqez, mislim da mozes u telenoru,tj skoro sam siguran da tamo jedino mozes....
petsrdjan, koliko se ja razumem moraces da posetis neki servis sa njim,jer ces mu sam u kunoj radinosti veoma tesko pomoci
D500&E71

spirit12
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2012. 23:30
:: nokia 6500classic

Re: Nokia 6303 classic

Post od spirit12 »

Zdravo svima. Nedavno sam dobio ovaj telefon od rodjaka sto je super, ali ima nekih problema :unsure: Ima problem sa kamerom tj.kad udjem u kameru pise kamera na cekanju i tako u nedogled dok ne izadjem iz nje. Drugi problem je blutut kada hocu da ga aktiviram on ga pola sata ukljucuje a ako prekinem njegovo aktiviranje, telefon se restartuje.... :wacko: Ima li resenja ovim problemima i koliko bi kostala popravka? :|

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia 6303 classic

Post od acamatic »

Moj ti je savet da ti odradis jedan resset,da ti se telefon vrati na fabricka podesavanja,tj kao i prvog dana kada je kupljen telefon..A to ces odraditi tako sto ces otici u podesavanja,pa valjda telefon(mada za ovo drugo procackaj u podesavanjima,ne znam dal se tu nalazi "fabricka podesavanja"),pa onda na opciju fabricka podesavanja i tamo pristani na to da "vratis",ako te tera da ukucas neki kod,da znas da je 12345,ali isto znaj da ce ti se sve obrisati iz telefona,ali telefon ce biti osvezen kao i prvog dana..

spirit12
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2012. 23:30
:: nokia 6500classic

Re: Nokia 6303 classic

Post od spirit12 »

Odradio sam resset,kompletno svega, ali opet ima istih problema..... :ohmy: odneo sam ga u servis tamo su mi rekli da su pokusali da mu odrade flesovanje, ali telefon nece da startuje :blinky: rekao mi je da dodjem sutra pokusace opet da mu uradi flesovanje..... :disgust: ne znam sta da radim ako nista ne uspe.... :wacko:

Odgovori