Nokia E71

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
nidza_m
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pet, 29. Apr 2011. 09:39

Post od nidza_m »

zavodnick, nije mi ispao, prosto je odjednom poceo da jede bateriju, pocinje da me nervira!!! :x janka_88, nije u garaniji, a sta je to phonix :smutny:

SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

ljudi potrebna mi je pomoc hitno ako neko moze da mi pomogne, poceo je telefon odjednom da mi izbacuje gresku kao insert sim card u sred rada. ubacivao sam druge kartice isto sve, radim na njemu bilo sta pocne da izbacuje to ne znam zasto. to mi je pocelo da se desava od juce kad sam pokusao da na jedan univerzalan punjac dopunim bateriju i od tada mi je taj problem. ugasi se ne mogu da ga upalim po 2 3 puta pokusavam onda kad se upali radi po jedno pola sata sat i izbaci mi tu gresku, ili kao prvo napise network operator registration faild ili nesto tako i onda insert sim card i to mi stoji u bijelim slovima ne mogu nista da kliknem dok ne izvadim bateriju. sve sam pokusao i hard reset da mu uradim ono sa *3 on off dugme i te fore ali nista, i pokusao sam da mu reinstaliram softvare na komp, kad ga povezem sa pcsuite i upalim nsu jednostavno mi govori kao try again nece da mi prepozna telefon... pomagajte pls.

leonine
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 22:51
Lokacija: Bg

Post od leonine »

SpawN, bolje probaj ovde da pitas viewtopic.php?t=9962&start=1600 . drgrga ce ti pomoci, covek se bavi tim i ne omanjuje :)
Nokia 6600 slide; Nokia E72

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

leonine, eto dobismo jos jednog mobil freak-a :) Bez uvrede ;) Lijepo je sto si ostala sa nama ;) SpawN, ne znam da li si pokusavao da ubacis neciju drugu karticu u telefon ?!
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

leonine
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 22:51
Lokacija: Bg

Post od leonine »

Kad imam vremena nista nije problem :roll:
I da, post je "premesten" tako da na pogresnom mestu nastavljas razmatranje problema :P :P :wink:
Nokia 6600 slide; Nokia E72

nidza_m
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pet, 29. Apr 2011. 09:39

Post od nidza_m »

Definitivno sam sve probao, menjao bateriju, punjac, promenio software, izbacivao karticu, molio ga, kumio ga i nece :wacko: odustajem od svega dokle tera neka tera, nego hoce li neko da kupi Nokiju E71 u odlicnom stanju :lol:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

nidza_m, nudim 20e,ako je bas bas odlicno stanje i ako mu je baterija extra dobra onda (nek ide zivot) 30e.....i ne salim se..... :P :P :P :P
D500&E71

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

nidza_m, i ja bih kupio E71 ako je zaista prodajes ! Samo reci kolika je cijena i onda cemo se vjerovatno i dogovoriti :D Ja se takodje kao i loki13 ne salim !
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

stefanNI
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 13. Okt 2011. 14:57

Post od stefanNI »

Pozdrav svima. Pokusao sam da nadjem na forumu ovo ali mi nije poslo za rukom, pa evo da pitam. Zelim da kupim novi e71, u desetak radnji sam video da kostaju izmedju 160 i 170e, dok je u "jednoj" 300e. Ovi jeftiniji svi imaju vodafone logo pri dnu telefona, a jedan je sa arapskom tastaturom (jedini beli koji bih inace zeleo da kupim). Pretpostavljam da su ovi sa vodafonom dekodirani? Interesuje me da li bi mogao da imam nekih poteskoca prilikom koriscenja nekih aplikacija ili bilo kakve posledice ako uzmem neki od njih (vodafone, arapski)? Radi se o novim telefonima koje prodaju sa svom opremom.
Unapred hvala :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

stefanNI, moze da radi sve kako treba a mozda i nesto i ne.
Imao sam prilike da vidjam symbian telefone skinute sa bas te mreze i radili su dobro, jedino sto sam jednom primetio bilo je nomoguce postaviti drugi aces point sem vodafonovog ali i to se resi.
Tebi je najbolje da nadjes nekog iskusnog ko je koristio e71 i sa njim da podjes u radnju i da ga pregledate.
A mozes ga kasnije i fleshovati i ubaciti mu sw... koji nije sa mreze.

stefanNI
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 13. Okt 2011. 14:57

Post od stefanNI »

Znaci ne mogu mnogo da pogresim... Hvala na odgovoru, nadam se da cu uskoro imati jos o cemu da pisem :)

edohado81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2011. 12:37

Post od edohado81 »

Pozdrav narode. Imam problem sa ovim svojim telefonom i neznam sta da radim. Ustvari, sam je poceo da skida kredit ali jos nije zabrinjavajuce. Skine po nekih 20 feninga u 24 sata. Primjetio sam da se upali ikonica ova gdje bi trebalo da bude mreza odnosno 3G pojavie se dvije vodoravne paralelne crtice i iznad slovo E a to se prije nije pojavljivalo. Cito sam malo oko toga i pise da je neki brzi prijenos podataka ali ja neznam da sam to ukljucio (mozda slucajno). Pomagajte jer kad je to poceo da radi i baterija je pocela ranije da se prazni.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

verovatno ti neka aplikacija izaziva paljenje interneta i protok podataka.Probaj da instaliras task menadzer pa da pogasis aktivne aplikacije,a mozes i da udjes u connecetions pa menadzer veza i tamo ugasis aktivnu konekciju ;)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

edohado81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2011. 12:37

Post od edohado81 »

hvala druze na brzom odgovoru. Skino sam neki task manager i instaliro i jos da znam kako se ovo koristi dobro bi bilo. Nesto mi kaze da dodam i kad stisnem add izadje mi nesto kao da pisem poruku. E sad vjerovatno mi treba neki drugi task manager jer ovaj nije za to sto meni treba. A ovo drugo sto si predlozio sam napravio i nema nista sto je tamo upaljeno.

Jay-Mo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 02. Feb 2012. 14:22

Post od Jay-Mo »

Imam problem s svojom E71 pa ako moze netko pomoci, nemogu instalirati nijednu jar igru, krene instalacija i onda pred kraj samo izbaci instalacija nije moguca

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Jay-Mo, odradi hard reset i resices problem sa tim instalacijama.. .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

Jay-Mo, ali pre nego sto odradis taj hard resset prvo odradi back up svih fajlova u telefonu,jer hard resset ti brise sve iz telefona..

Darkomol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Ned, 05. Jun 2005. 08:13

Post od Darkomol »

molim za pomoc,imama problema sa e71,nekada joj radi BLUETOOTH nekad ne?zasto?da li su to neki gluppi baggovi ili je nesto drugo u pitanju?probao sam i hard reset...sve zivo,einstalirao sam softver..sada je 510 :blinky: :o :shock:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Darkomol, cim ti ne pomaze hard reset,reinstalacija softwera itd onda je neki hardwerski kvar,odnesi ga u neki proveren servis jer ti mi ne mozemo pomoci oko problema.
D500&E71

Darkomol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Ned, 05. Jun 2005. 08:13

Post od Darkomol »

ok,koje servise preporucujete u NS i koliko moze da kosta da li se isplati popravljati ili na dobos?

Odgovori