N81 i N81 8GB

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »


stifa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 12. Apr 2008. 19:48

Post od stifa »

jel ima na kineskom? :lol:
:shock: ma odlican fon, samo kazem ono sto sam vido u radnji, mozda je brzi kad se malo razradi :lol:
iako mislim da je sve sto sam rekao tacno, mislim da cu ga uzeti posle 6500, ili njega ili nesto kao n82 ali pobogu nikako tako ruzno :shock: :uhuh: :wacko:

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

N82 je bas lep(bar meni) mob. Al ne moze da pridje N81 po zvuku... Nema sanse... ni blizu...poredio sam sa N81 8gb... Sije ga za 30 milja :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

stifa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 12. Apr 2008. 19:48

Post od stifa »

ma telefon je bruka , ima sve al, znas kaki su menadzeri, moraju negde da zakinu...po meni je to bilo kuciste , a i dizajner se nije proslavio. Nego reci ti meni kako ti se ponasa n82 kad ga natrpas aplikacijama? i jel ti zanimljivije sa symbian ili obican dumbphone?

Pozz

pinkitanja
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Sre, 11. Okt 2006. 10:59
Lokacija: Beograd

Post od pinkitanja »

Ajd sad realno, kakav je mob?Planiram da ga kupim za mesec-dva (kraj osmog razreda,moram da se castim :D )
Zanima me sta mislite?Jel ima neke bagove?Baaaaaaas mi se djasvi. :D

Edit : Izvinjajem se. :oops:
Poslednja izmena od pinkitanja u Ned, 18. Maj 2008. 17:51, izmenjeno 1 put ukupno.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Tanja mob je odlican,ne zvanicno najbolji muzicki fon na svetu,nov symbian,brz procesor,dosta ram memorije,odlican ekran,3.5mm dzek,wifi.Kao eventualne mane spominje se slajder,a i zastarela rezolucija kamere.Ja takodje imam u planu da ga uzmem ako ne uzmem N82 ;) :8
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

pinkitanja, koliko sam ja primjetio nema nekih bagova, telefon je odlican u svemu sem sto Sale_M rece u kameri, ako ti to nije vaznija stavka slobodno ga uzmi.
I da, strogo je zabranjeno citav post pisati boldovano! :wink:
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

pinkitanja
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Sre, 11. Okt 2006. 10:59
Lokacija: Beograd

Post od pinkitanja »

Imala sam u planu da uzmem ovaj od 8 giga.Platis 50 evrica vise ali brateeee.Valjda ce da bidne :o
Anw, znaci nema nekih vaznijih bagova?Kamera mi nije preko potrebna niti toliko vazna.Ja obozavam da kuckam porukice i najvise koristim mob za muziku. :)

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Pa ni memorijska kartica od 8gb ti ne kosta vise od 50 evrica :wink:
Posto najvise koristis mob za muziku od ovoga neces naci bolji, samo obavezno kupi i neke kvalitetnije slusalice.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

pinkitanja
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Sre, 11. Okt 2006. 10:59
Lokacija: Beograd

Post od pinkitanja »

Hmm..Nisam znala da postoji memorijska od 8gb. :|
Svasta.
A sta, slusalice koje dobijes uz mob nisu dobre?One koje ja imam za N70 (one bele) su bas strava. :D

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Postoji naravno kartica od 8gb i kod nas vec, uskoro ce vjerovatno biti i od 16gb a kasnije i od 32gb
Ako su ti te bijele dobre onda ce ti mozda i ove koje dobijes uz N81 biti dobre, ali nokia je generalno poznata po losem kvalitetu slusalica koje isporucuju uz telefone, drugim rijecima za ne prevelike pare mozes uzeti dosta kvalitetnije slusalice.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Cajko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 20. Apr 2008. 17:29
Lokacija: Hrvatska,Đurđevac
Kontakt:

Post od Cajko »

Bok svima ja sam iz Hrvatske, konacno sam se registrirao na ovaj forum ali necemo sad o tome dosao sam o tu da se malo raspitam o utiscima Nokie N81 naime kanim doci i u Srbiju po ovaj mobitel, procitao sam do sad sve najbolje o ovom mobitelu pa sto se ceka,300 eura za takav mobitel nevjerovatno ja cu ga kupit :D :D :D

Dali ste znali da N81 ima wheel kao i kod ipoda nevjerovatno, morate to sami vidjeti da se uvjerite ali ja mislim da samo sluzi kod mp3 palyera evo ga http://www.youtube.com/watch?v=snpR68w3 ... re=related

Spojio:gameforce:Zabranjeno uzastopno postovanje.Koristi opciju "Izmeni" Sledeći put brisanje bez upozorenja!
HEY HO LETS GO

dejdza
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Pet, 06. Okt 2006. 10:41

Post od dejdza »

potrebna je mala pomoc. imam 6630 i n81 8gb. preko pc suita sam prebacio kontakte sa 6630 na n81.problem je sto imam 2068 kontakata rasporedjenih u 20grupa. prebaceni kontakti nisu rasporedjeni po grupama.da li postoji mogucnost da se kontakti prebace ali da budu u grupama.unapred hvala :?

Cajko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 20. Apr 2008. 17:29
Lokacija: Hrvatska,Đurđevac
Kontakt:

Post od Cajko »

za dejdza:pa zar nema na pc suitu da se stvaraju grupe po kontaktima,a i mozes napraviti grupe na 6630 pa onda prebaciti :wink:
HEY HO LETS GO

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Evo sad skoro sam imao prilike da cackam N81 8gb onako kako treba. Iskreno,super je tel,brz,malo me nervira slajder,al ok je. Zvuk je extra... imam samo 2 zamerke: 1. Kamera je apsolutno apsolutno beskorisna, 2. onaj tockic koji vrtite da bi dosli do pesme ume malo da zabaguje...
Nokia E71... Elegant, but deadly

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Planiram da uzmem ovaj fon preko Telekoma ( Mix1000, 1000 din preplata, 225 minuta, 225 poruka)
Cena: 11.016,10
- Mislim da je cena OK, jer je nov preko 300e 8) , znaci ovako prolazim duplo jeftinije, ali je tu ipak 2 godine ugovora sa telekomom :wacko: ...

-Imao sam ranije n70, pa me zanimaju neke sitnice... :D

1) Kamera na fonu mi nije toliko bitna, tj. fotografisanje, kakva je u poredjenje sa n70, da li je bar nesto bolja, obe su od po 2Mpx?
2) Mnogo mi je bitniji video... 320x240 nije bog zna sta, pa sad... kakva su vam iskustva?
3) Baterija...
4) Zvuk je cujem jako dobar... :lol:

....Neki savet....

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

1) krs zivi. 3 put bolja ona na N70
2) Isto tako.
3) Odlicna. Ovom liku drzi oko 3 dana sa muzikom. sa njakanjem WiFi manje.
4) da. Bolesno dobar.
Kupuj ako ti kamera nije bitna previse :D To je jedini savet.
Nokia E71... Elegant, but deadly

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Jbg :cry: ... ma nije mi toliko bitna, mada bi trebala da bude BAREM ista kao na N70... Manje vise fotogravije, video mi je bitan :dry: ... Na N70 video mi je bio OK, barem da je takav...
- Ne kapiram sto je tako losa kamera... Iste su rezolucije kao na N70... :?

(Jel neko mozda zna da li telekom naplacuje uspostavljanje poziva u besplatnim minutima na postpaid-u) :| *znam da pitanje nije za ovu temu ali....

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

dusane, kamera na n81 je ista kao i na n70 i vecini nokia,tj. isto je socivo u pitanju (Toshiba-ino).Stvar je u tome posto je ovo pre svega muzicki telefon,nokia jos nije radila na softveru za kameru,ali ce raditi i kad prodju jedno dve/tri verzije slike ce biti kao na n70(solidne) :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori