Nokia N95

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Nokia N95

Post od vertu »

Izadje N95 samo u Royaltonu je ima i kosta 1400 evra,znaci nisam mogao da verujem kad sam video!I jos pise da nemaju rate znaci strava...pa kad ce kod ostalih da se pojavi za jedno 3 meseca...uzas!!!

Angel_Of_Darkness
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 15:46

Post od Angel_Of_Darkness »

Ima da se naruči iz Engleske (ne mogu da se sjetim koja je firma) za oko 630 funti, naravno original, što je skoro duplo jeftinije od royaltona, koji stvarno pretjeruje.
I Bog je Srbin...

tomi44
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 31. Jan 2007. 19:46

Post od tomi44 »

Pricekajte jos pola mjeseca , mjesec i past ce cijena na prihvatljivu razinu :D :D :D :) :wacko:
Nokia N73+1 GB mini SD & Sony PSP+MS duo pro 512mb

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pa zato što ga ima samo u Royaltonu zato je i takva cena...Tamo i svi drugi telefoni imaju jaču cenu od standardne...Čim se pojavi u nekoj od "radnji koje ne izdaju fiskalne račune" očekujte osetno manju cenu... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Znaci slogirao sam se kad sam video cenu,pa toliko nije ni ovaj Sirocco....bas ga preterase :shock: mislim ko je jos lud da daje 1400 evra za telefon??? :?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa ima ludaka koji daju i po 10-ak soma za telefoncic koji ima samo najosnovnije funkcije, mislim na Vertu. Svako ima prava za svoje pare da uzme sta voli.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

U kojoj temi smo raspravljali oko cene telefona,tu sam ja rekao da ce n95 biti oko 1500e kada izadje,kad ono svi skocise na mene.....
A sta cemo sada?
D500&E71

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

loki13, da da da i ja sam rekao da nema sanse al sam pogresio priznajem :oops: miodrage, jeste ima bedne funkcije al od cega je napravljen.... 8)
<<<Black N96>>>

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

LOL tresla se gora rodio se mis
isto je tako bilo i sa N80 wauu pojavila se 1200evra... da bi za nesto manje od godinu dana spala na cenu od oko 300eur, cenim da ce jako slicno biti i sa ovim... jedino jos sto me koleba je ta CZ optika, svi telefoni koji je imaj ne normalno drze cenu, evo recimo primer N93
inace da li n95 postoji u jos nekoj boji?
ajde da se organizujemo i da coporativno odemo do royaltona da procackamo telefon, samo treba neko da nam sredi majce: www.mobilnisvet.com crew

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Mirko BGD, pa da znam kako je bilo sa njom,n95 postoji u srebrnoj i u zlatnoj boji al ovaj u zlatnoj se tesko nalazi koliko sam cuo....da nije losa ideja samo ko ce da uradi majice i kada :(
<<<Black N96>>>

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ja bih tu rekao da se royalton drzi one parole (izvorno je rekao Hitler:kad lazes lazi na veliko) "kad krades kradi na veliko",mislim nabavljaju ga za jednu cenu i prodaju duplo skuplje ako ne i vise,ali uvek ima budala sto ce to kupiti da ga setaju prvi u gradu jer ima 5mpx :D .A moze i ona recenica iz filma Pokerasi koja mi je onako omiljena "ovcu mozes da sisas vise puta,ali samo jednom da je oderes!",samo sto kod nas ima puno ovaca tj.stado veliko :D .E da ako neka "ovcica" kupi po ovoj ceni neka napise svoje utiske :lol: :lol:
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

I LG KG920 ima 5MPix, i to je ujedno prvi komercijalni fon sa takvom kamerom, izsao mnogo pre N95. Drugo, ne znam, mene fon nesto i ne odusevljava toliko, bice da ne volim slajdere, te stoga ovaj duplo ne volim :D Ok, az GPS skidam kapu Nokiji, ali sad vec mnogi telefoni imaju integrisan GPS tako da ni to nije nesto spektakularno. Sve u svemu, ne vredi vishe od 400 Evritja
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

miodrage, da znam za taj LG al ja opet njih ne volim a i telefon deluje strava komplikovano....Cegevara je pomenuo meni na pp da ce cena do avgusta da padne na 400 evra?! :shock:
<<<Black N96>>>

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Ne verujem da ce cena do leta pasti na 400e,a ralog je:
N95 je kao proizvod vislje pozicioniran nego n93/i,a oni su oko 550-600e (okvirno)
Takodje je napredniji od gore pomenuta dva modela,mislim da ce do leta cena pasti na oko 700e,to je realno,a cenu ce spustati radnje koje ga budu dobijale preko svojih kanala!
Sada dok ga jedna radnja ima u ponudi,cena je takva..... :o
D500&E71

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U Royaltonu cene ne padaju, valjda to znate. Drugo, realna cena ovog telefona ijeste oko 700 Evra tako da cisto sumnjam da ce da padne nize od toga. A trece, ovaj fon se nece naci u ponudi operatera u svetu u skorije vreme, tako da, nece moci da se nabavi putem "kanala" Jedino kradeni telefoni, a to je opet nesot drugo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ja zaista ne znam sta je na ovm telefonu toliko spektakularno :?
GPS koji radi srednje dobro? [nisam ga probao pa ne smem da komentarisem ali bi bilo lepo da neko od admina ko je drzao tel u ruci napise kakvo je iskustvo imao]
kamera od 5mpx koja nema opticki zum?
obicna flash lampica u mesto xenonskog blica?
jedino sto je ok po meni su stereo zvucnici, 3.5mm izlaz i to je to. sve ostalo je vec vidjeno... upravo zbog toga ne vidim zbog cega je ovaj model recimo toliko bollji od N80, N73 i N93 [model koji objedinjuje n80 i n73] i zbog cega izaziva ovoliku paznju... [jako me podseca na n80 isto je tako bilo i na kraju se ispostavilo da je cist promasaj]

Angel_Of_Darkness
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 15:46

Post od Angel_Of_Darkness »

Kamera je jaaaaaako loša .
Nenormalno je bolja na k750i

Izmenio:gameforce:Zabranjeno dopunjavanje tačkicama!

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@Angel_Of_Darkness: ne pricaj gluposti plz...

Kamera nije nimalo za pohvalu (bar za sada). Ja stvarno ne kontam sta nokia hoce, kod SE-a se razlikuje sta je Camera, Music i Smartphone a kod nokie sve to strpaju u jedno i nista od toga nije toliko extra da se kaze da je VRH! :smutny: . N95 koliko ja znam nije ni namenjen da kao camera phone, samo su stavili 5mpix da bi se naslo u specifikacijama (jer sve ostalo ima, pa da ima i kameru sa 5mpix).
Inace kamera ce sigurno biti mnooogo bolja kasnije.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

1400e....Ha...pa za te pare moze da se kupi k800 i jedan PSP(zbog ekrana i igrica) iPOD Nano za muziku i josh da vam ostane za letovanje na Ibizu
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Jones slazem se u potpunosti :D ovaj fon ne vredi realno vise od 350-400E i za godinu dana a i brze ce stici na taj nivo a mozda i jeftinije :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Odgovori