6233 pitanja i odgovori

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

Ja iskreno sa 6233 nikada u zivnotu problem nisam imao iskreno nit mi je kalkilator nestao niti sta al citam po forumima i rako aj da uradimbackup softwarea i poskidam sve ali sve apps fabricke sa tela i evo i dan danas ga imam 2 ipo god radi ko zmaj nikad mi se nista nije sesilo vezr software 3.70 cepa ko lud! ne rece koju ces verz? ova druga je iz lunice:-)

E,da nema virisa za java telefone :-) da ti bude jos lakse ps NAJACI telefon imam puno telefona al on mi je omiljen SMS sa njim to je izivane kucati :-)

grofed
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 29. Avg 2008. 06:20
Lokacija: Gracanica,BiH
Kontakt:

Post od grofed »

poslao sam ti pp može i taj od 6233 i od Lune da probamo tu furku malo :)

SMS što jes' jes' je uživancija živa pisati na njemu...ja sam čačkao nešto instalirao i tako izgubio kalkulator ebiga...
Uništio sam 6230 s nekim za'ebancijama baš tako instalirajući razne dodatke i et...sad sam mnogo "pametniji" :P

kisse
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2008. 16:00

Post od kisse »

jel zna neko gde da skinem neki mp3 player za nokiu 6233,a da nije na mobile 9 ,jer sam tamo pokusavala i uspela da skinem i prebacim na moj telefon,ali kada hocu da pustim izbaci mi error :smutny:

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

Evo da pokazem da bez problema pima na karticu verz softvera je 3.70 iz 15.5.2006 (I taj sam tel kupio cim je izasao i dan danas ga imam) :-)

SlikaSlika

SlikaSlika

SlikaSlika

tweety14
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 22. Okt 2008. 03:08
Lokacija: apatin

Post od tweety14 »

imam nokiu 6233 i problem sa handsfree slusalicama,ne radi mikrofon kada hocu nekoga da pozovem,na drugim telefonima rade,probao sam sa flesovanjem softvera ali nije pomoglo.Trenutna verzija je 5.60 Unapred hvala

crimson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 02. Dec 2008. 05:30

Post od crimson »

pozdrav svima. imam sledeci problem, nisam ni sam siguran do cega je. koristio sam 64 karticu pri cemu su radili i mms i net. medjutim kada sam ubacio 65 karicu ne radi ni mms i net, i pored toga sto sam i manuelno i automatski podesavao fon, vracao na fabricka podesavanja... ne znam da li je bitno da napomenem da su obe kartice pre paid. tnx

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

crimson, ne znam druze ja neam 65 ali zovi 789 i raspitaj se za parametre mozda nisu usta podesavanja! !

crimson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 02. Dec 2008. 05:30

Post od crimson »

@Igor88bg - tnx, pokusacu, u svakom slucaju. i sam predpostavljam da je u pitanju neka neverovatno glupa stvar :)

crimson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 02. Dec 2008. 05:30

Post od crimson »

iscimao sam korisnicki servis, poslali su mi podesavanja i o5 nista. god damn gremlins :) izgleda da se vracam na staru 064...

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

crimson, sms podesavanja koja dobijes od Telekoma nisu dobro podesena.
Pogledaj ovde podesavanja za >>GPRS<< i >>MMS<< i odaberi bilo koji smart telefon pa rucno unosi parametre. Bez obzira ako nema tvog telefona podesavanja su manje, vise ista.

crimson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 02. Dec 2008. 05:30

Post od crimson »

@IDzO, to sam prvo i pokusao, sa tim podesavanjima mi radi 64 ali ne i 65 :) i najgluplje kombinacije sam pokusao i nista

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

Imam pitanje kupio sam u mobisu poklopac baterije i bateriju e sada me zanima gde mogu da kupim deo oko kamere a da ne ostavljam tel (3 dana minimum) U mobisu sam pokusao nekako da izvucem i taj deo a da ne ostavljam tel kazu nema teorije ima li iko ideju gde naci samo taj deo?!

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Sledeca situacija:

Iskljucim telefon i neko mi salje SMS. Ja ukljucim telefon sledeceg dana i taj SMS mi stize. Pogledam i pise da je poruka primljena upravo u vreme kada sam ukljucio telefon.

Da li postoji nacin da vidim kada je poruka poslata od strane posiljaoca?

:|

Thanx

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

AquaZX, mislim da bi to mogao da vidis u mesage details...proveri...
opcija meseg sent....
:D :D :D :D
D500&E71

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Naravno da jedino tako i moze da se vide detalji u vezi sms-a ali.. u details stoji kada je "received" ali ne i kada je "sent"..

Imam i jeftinu N1680 i kod nje lepo postoji time stamp kada je sender poslao poruku a ne kada sam je ja primio.


Prilicno glupo odradjeno. :uhuh:

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Koju verziju softvera imaš ?
Nokia Lumia 630

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

AquaZX, mani na sw 3.70 pise kada je poslata ....! !

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Imam verziju 5.70...

Ajde sad recite jos da je novija verzija u stvari gora!? :?


Ako je tako onda je stvarno debilno odradjeno

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

AquaZX, meni zaista pokazuje vreme kada je poruka poslata znaci nemam problema sa 3.70 koju korisitm 3 godine i znaci prezivela je sito i reseto :-) ali sljaka!

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Drugar ima problem sa tasterom za kameru na 6233.Kada ga pritisne nista se ne desava.Odneo je telefon u radnju gde ga je uzeo polovnog pre desetak dana i tamo su konstatovali da je sa ploce odvaljen prekidac koji se aktivira pritiskom na taster za slikanje.Moze li to da se uradi i koliko bi kostala intervencija?
Nokia N95 8gb Black

Odgovori