Nokia 6120

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Fox, nisam stavio nikakvu animaciju za screensaver nego su sat i datum, ali uvek se ugasi displej (postane crn) i kada se klikne bilo koje dugme onda se ozivi i osvetli.
Nisam stavljao nikakve programe u njega posto sam taj telefon dao mami da ga koristi kada joj je crkao 3410.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Koliko vam traje baterija na 6120? :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Dva dana normalnog koriscenja, ispod toga nije nikada, moze i treci dan prepodne da izgura ali ga uvek punim pre toga. Kad ga manje koristim moze glatko tri dana ali to se stvarno retko desava.
I da, ne igram igrice na telefonu.
HOX Titanium gray

borkes
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 11:09
Lokacija: srbija

Post od borkes »

Pozdrav za sve ,drugar mi je slucajno ne namerno promenio SECURITY CODE i sad neznamo koju je sifru stavio zaboravio je,sta da radim ima li spasa.Nemogu da pokrenem telefon.

Hvala unapred!
42 poruka

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Naravno da postoji resenje.Pisi mi na pp pa cu ti objasniti sta i gde da radis da bi generisao novi security code
Note IV N9100 dual

zeljko79
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 22. Nov 2008. 00:27

Post od zeljko79 »

pozz da li mogu da vratim na neku stariju verziju softvera posto sam bio skinuo novi 6.01 jer me je zezala kamera to sam ranije vec pisao a ni ovaj novi nije to resio sem sto je toda zeleo da hakujem al ova verzija ne moze pa me zanima da li mogu neku stariju da vratim i kako da bih mogao da ga hakujem i ubacim posle sta zelim hvala unapred ako neko zna nek objasni kako

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

zeljko79, vracanje softvera je moguce u nekom servisu, ali izasao je hack za novije verzije softvera tako da nema potreba da downgrade-ujes sw. Pogledaj u podforumu Kafic (ima tema o hakovanju) kako se hakuje telefon.

NesaZR
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 02. Feb 2009. 06:15

Post od NesaZR »

Zna li neko koji je normalan broj procesa koji su pokrenuti kod ovog telefona? Kako da to regulisem? Koristim jbak taskman i kaze da ih imam oko 100,ali po njihovom imenu se ne moze zakljuciti sta je koji, i koji se sme ugasiti. Takodje, postoji nekih 7 hidden aplikacija koje se pokrecu. Sve ovo pitam sa ciljem da povecam slobodnu RAM memoriju. Hvala!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Zeljko79,sada cu da ti posaljem najnoviji hack kojim mozes da hackujes i taj najnoviji sw s tim sto moras da imas sertifikat da bi mogao da nstaliras par app koje sluze za hack
Note IV N9100 dual

NesaZR
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 02. Feb 2009. 06:15

Post od NesaZR »

Moze li nekako firmware da se upgraduje sa 4.21 na 5.11, a ne na 6.01? O 6.01 sam procitao dosta losih stvari, a 5.11 je verovatno bolji od 4.21.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

NesaZR, to možeš u servisu preko box-a ili u svojoj režiji uz pomoć programa Phoenix... Mada, ukoliko nisi s tim već radio, ne bih ti preporučila da rizikuješ... Bolje je da ipak odneseš u neki servis... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dadov11
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 06. Feb 2009. 04:15

Post od dadov11 »

pozdrav svima imam problem sa 6120 sam se gasi i pali dali jos neko ima ovakav problem i imali koga ko moze da mi pomogne nekim savetom i predlogom

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dadov11, a kako to misliš da se sam pali? Da se gasi, to može da se dešava... ali u kojim trenutcima se to dešava? Šta radiš sa telefonom tada kad se gasi? I šta prethodi tom "samopaljenju"? 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

Ninolina, misli na restart mora da ga muci nesto da mu nije baterija oslabila koliko h razgovora imas ja sam taj problem imao sa 6230i !

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Eh da... :)

Pa u tom slučaju format bi mogao da reši probem... Koristiš li neku memorijsku karticu? Da li se isto dešava i kad je kartica u telefonu i kad nije?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dadov11
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 06. Feb 2009. 04:15

Post od dadov11 »

pa pali se i gasi i dok radim sa njime i kad je u sten baju ynaci nema neki poseban trenutak da se ugasi a ja ga stavim da se puni ugasen a on se upali sam nacisto je poblebtavio

a sa karticom nisam pokusavao ima karticu od 1gb i nisam je uopste vadio iz telefona tako da neznam kako bi se ponasao pa cu i to da probam kad dodjem kuci a od samog paljenja i gasenja istrosi mi bateriju za jedan dan tako da sad sam prestao i da ga punim jer nervira me stalno samo ona pocetna muzika za paljenje i gasenje

Izmenila Ninolina:: koristi opciju Izmeni, nemoj da pišeš postove jedan za drugim

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Imao je moj drug 6630 koja se cesto restartovala i kada je odneo u servis ubacili su mu novi sw i te se vise nije restartovao,ali se zato cesto blokirao sto je gotovo isto kao i kad se restartovao
Note IV N9100 dual

NesaZR
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 02. Feb 2009. 06:15

Post od NesaZR »

Prijatelji, od juce me telefon ni na koji nacin ne obavestava kada mi stigne sms. Ni textualno na ekranu, ni zvukom. Poruka se samo pojavi u inbox-u. Zna li neko o cemu se radi i kako to sanirati? Na netu vidim da i drugi imaju tih problema ali nisam nasao resenje. Hvala!
Pozdrav svima!

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

NesaZR, odradi mu hard reset druze mozda je virus usaoo! !

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Drugar,vorusa za symbian os9 jos uvek nema tako da sigurno nije to u pitanju.Uradi ti kao sto ti Igor kaze reset sa *#7370# i sve ce se srediti
Note IV N9100 dual

Odgovori