Nokia 6500 classic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Peccatum
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 22:59

x

Post od Peccatum »

Zna li neko gde mozhe u ns-u da se kupi bronzani 6500?
Ja sam danas trazhila po spensu i nigde nisam nashla :s

Hvala unapred

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Peccatum, pa probaj po podzemnom prolazu,tamo imas brat bratu 5-6 radnji,ako ne i vise...
PS:srecno......
D500&E71

golf3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 01. Feb 2008. 01:02

Post od golf3 »

drugari, moj prijatelj je skoro kupio nokiu 6500, telefon je odlican ali smo naisli na jedan problem, naime kada ukljucimo bluetooth prenos podataka sa njegovog telefona ka ostalim modelima telefona je normalan kao i sa drugih telefonskih modela prema njegovom telefonu sem u slucaju kod samsungovih modela i to veceg broja samsungovih modela. prenos podataka se vrsi samo sa njegovog telefona ka bilo kom modelu samsunga ali ni sa jednog samsugovog modela nemoze da se prenese podatak na njegov telefon, gde moze biti problem? unapred zahvalan-nesa

pa80
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 15. Dec 2006. 00:01

Post od pa80 »

Mislim da je problem u Samsungu.Moj prijatelj je imao Samsung D500 i nikako nije moga da mi pošalje neke slike,dok sa ostalim telefonima nije bilo problema.

Peccatum
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 22:59

Post od Peccatum »

E,pa ovo stvarno nije normalno,obishla sam CEO ns i nashla telefon na svega 3 mesta,na 2 je 250e a na jednom je 320e !!!

Nishta,moratju josh jednom da zaopshijam po novom sadu :( :cry:

Peccatum
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 22:59

Post od Peccatum »

KUUUPLJEEEEEEEEEEEEEEEN

faljen nek je isus i buda i alah i svi redooom ^^

telefon je PREDIVAN i ja sam PREZADOVOLJNAAA
mica maaawaaa :wub:

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

E pa nek ti je sa srecom,i da dugo uzivas u njemu(dokle god ti oces)
:D a da je prelep jeste :D super je stvarno...
Nokia E71... Elegant, but deadly

Peccatum
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 22:59

Post od Peccatum »

E sad mi treba josh malo pomotji :oops: ja sam malo gwupawa za tehnologij :roll:

Daklem,kako da nateram operu mini da radi :wacko: ?

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Peccatum, pročitaj ovo: viewtopic.php?t=10785
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

garsija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 24. Feb 2008. 11:06

Post od garsija »

Da li neko zna gde u Beogradu može da se nađe bronzana verzija ovog telefona? :blinky:

Peccatum
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 22:59

Post od Peccatum »

Da li mozhe neko da mi kazhe koliko je normalno da mu traje baterije,poshto meni (uz slushanje muzike i tako to) izdrzhi jedan dan.
I da li je ta baterija uopshte trebala da se formira? Poshto sam chula da ne treba :S

Pliz pomoziteee :blinky:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Peccatum za bateriju nemogu da ti kazem kolko traje jer nemam taj telefon, a za formatiranje baterije mogu da ti kazem da je taj koji ti je reko da nemora da se formatira u pravu.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Tomislav
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 15. Dec 2007. 20:28

Post od Tomislav »

Peccatum, baterija ti je ok, toliko traje svaka ako dosta slusas muziku...

p.s nosi sa sobom usb kabl za svaki slucaj(moze lepo da se spakuje), sa nijm mozes da dopunis bateriju bilo gde ako te izneveri...(npr.meni je macka pregrizla kabl od punjaca, i od tada koristim stalno usb kao punjac)

lazarrr
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 17:32
Lokacija: krusevac
Kontakt:

Post od lazarrr »

kupih ga pre par dana. u telekomu. i dodjem kuci, gornji deo telefona veci do donjeg...strci plastika.. jedva sam otisao do telekoma, i uz zadivljujucu ljubaznost, zamenise mi telefon!!! za svaku pohvalu. utisci/
imao sam samsung d600, jos ga imam, se p910i i njega cuvam. ovo je vrh elegancije, bar za sada. boje dosta jake i jasne, bez obzira na m2 megapiksela. internet veoma dobar, mada jawa aplikacije ponekad koce..ostalo je ok, za sada..nije kineski model..
a sto se prebacivanja tice...prebacio sam fideo fajl sa samsunga d600 u formatu mp4, nokia ga je primila kao 3g.. i pusta samo ton.. sta tu nije u redu??? :smutny:

Peccatum
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 22:59

Post od Peccatum »

Kako da izvadim bateriju iz ovog chuda -.-

i zashto kada puni preko usb-a puni je nekih 15 minuta i onda prestane dok ja ne uradim neshto na PC suite-u? -.-

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Negde sam procitao da umesto ove baterije sto ide u paketu moze da se ubaci valjda i od N95 u njega pa me zivo interesuje je to neko pokusao? Ako nije, jel ima postoji jaca baterija? Kontam da ima onih kinezara ali...

Aleksaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 04. Avg 2008. 19:25
Lokacija: Beograd

Post od Aleksaaa »

ej ljudi zanima me mogu li, kako i sa kog sajta skinuti smajlove( 8) :oops: :P :D. . .) i prebacim na Nokiu 6500 i da koristim u poruci. imam one klasicne ali bih zeleo da upotpunim kolekciju! Hvala unapred! :wink:

nebica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 29. Sep 2008. 22:08

Post od nebica »

HALOOO PRIJATELJIIII

Ija sam ga skoro kupio ali nikako da se opametim i da mu upalim lampu dok nesto snimam.

Jeli moze pomoc i ................ HVALA

spirit12
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2012. 23:30
:: nokia 6500classic

Re: nokia 6500 classic

Post od spirit12 »

Koja je najnovija verzija softvera za ovu Nokiju 6500c,trenutna kod mene je V 06.61 od 26.03.08..... poceo je strasno da baguje i da se restartuje pa mi treba updejt.......... :dry:

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: nokia 6500 classic

Post od acamatic »

spirit12, kako sam ja video zadnji je 9.48..E sada ne znam kada si zadnji put radio hard resset,posto kazes da ti baguje telefon i da se restartuje,trebalo bi da odradis i to,ali da znas da to sve brise iz telefona,i vraca telefon na fabricka podesavanja,pa bi pre toga bilo dobro da se odradi backup podataka...

Odgovori