Nokia E90

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Pa da, i kad ti zazvoni laptop, dok izvadiš i javiš se... baš nepraktično, sve ima svoju cenu :roll:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa ne mora laptop, moze HTVC Shift, po gabaritima a i specifikacijama, dodje mu praktichno isto. Jedino sto je Shift nesto malo skuplji, ali koga briga za cenu kad je vazan kvalitet i funkcije :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

pa da al ima tu jos jedna prednost leti kad stavite u prednji dzep bermuda i izadjete u neki klub on malo poveca gabarite :D

sva sreca pa su stavili one gumice pa je telefon malo izdignut jer je drugar kreten sinoc prosuo votku na stolu i sve se slivalo ispod telefona al srecom nista uslo :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

rajker
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 14. Avg 2007. 19:30

Post od rajker »

e90 je jedan od vrhunskih telefona,ja ga imam evo u decembru ce biti godinu dana.Nista mu ne fali i danas radi perfektno ko da sam ga sad uzeo iz radnje.Medjutim jako mi se dopao samsungova omnija pa nisam mogao odoleti,uzeo sam.E sad imam dvoumicu koji da prodam,ili da sacuvam oba.Radije bi prodao trenutno e90,ali posle ce mi bit zao.Problem je da ako cuju cenu koliko trazim za fonce odma padaju u nesvest.Jedan mi reko da ce uzeti pre 3330 i to 15 komada ili kolko vec ispadne za nekih 300 evrica koliko mogu za njega da trazim.A sto sam ja platio onda 600 to nikom nista,cene padaju dalje.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

rajker, pa to su styvari sa kojima jednostavno moras da se pomiris,pa i nov mercedes kosta npr 110.000 e,a isti samo 2 god star 60.000e (skoro pa duplo manje)
D500&E71

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

da li je neko instalirao smartmovie, n-gage aplikaciju na ovom telefoni i ako jeste kakvu su utisci. :| :| :| :|

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

smartmovie radi extra :) pravi je uzitak,a ngage nisam pokusavao jer nema potrebe .
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Imam jedno pitanje, da li ima sanse da se ubaci srpski jezik za izgovor glasovnih komandi? Tj da li je uopste izbacen srpski izgovor za symbian?


Hvala
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Evo, zamenih X1 za E90 sa AZERTY tastaturom (swiss market), možda dobar, možda loš potez, no videćemo...
Prvi utisci:
ergonomija ne baš tako sjajna, strašno je da posle dve godine od izlaska m600i/P1 je to rešenje meni najviše odgovaralo kao qwerty tastatura (ne računajući Blackberry naravno).
Ogroman je, ali se ipak može koristiti kao fon.
Web browsing je sjajan, čak i flash radi u 90% slučajeva sa native browseru, ostale još nisam probao...
Baterija vrh!
Zvučnici se odlično čuju, kamera je prosek...
Toliko za sada, sad je na redu ubacivanje qwerty rasporeda na azerty tastaturi, čisto da se na zbunjujem zbog laptopa :smutny:
djurkash

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Ovaaaj....prilicno je stara tema i stari model,ali jel zna neko mozda koji program mogu da koristim na ovom modelu za pustanje filmova sa prevodom. I kako ide konvertovanje/kompresovanje za ovu rezoluciju 800 x 352 piksela .... :)
Nokia Lumia 1520

Odgovori