Nokia E66

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
kadija_judo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 22. Apr 2010. 21:02

Post od kadija_judo »

pokusao sam da instaliram novi software za e66 preko programa NSU(Nokia Software Updater) sve lepo krene program prepozna telefon ,krenem da instaliram software ... onda dobijem error kaze da : izvadim bateriju , izvadim kabal od usb-a , da ubacim bateriju ,da upalim telefon pokusao sam ovo nekoliko puta i isti problem
Da li neko moze da mi pomogne koji je imao isti problem ili da mi kaze koliko je otrpilike , i da li se moze updatovati software

kadija_judo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 22. Apr 2010. 21:02

Post od kadija_judo »

bio bih jako zahvalan kad bi mi netko odgovorio, pa bar da li postoji neko rijesenje, da li se netko susretao s problemom itd...ali izgleda da ovdje nema fajde...

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

proveri koju ver. softvera imas i koja je poslednja, da li je telefon skidan sa neke strane mreze ??? ugasi firewall prilikom updatea i ostale slicne programe.

kadija_judo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 22. Apr 2010. 21:02

ss

Post od kadija_judo »

200.xx.xx a zadnja je 410.xx.xx mob je kupljen u slobodnoj prodaji znaci nije kupljen u nekom tarifnom paketu tipa telecom tarife ugovori i td... sve ostale fone mogu update-ovati osim ovog

strosek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 15. Jan 2010. 18:17

Post od strosek »

ova tema kompletno mrtva :)
nemoguće da niko nema ovaj fon??? elem, treba mi pomoć, ubacili smo novi soft. na drugarov tel. i sad za sve što pokušam da instaliram traži sertifikat....????? wtf? :shock:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Pa sto ponvo ne pokusaute hak.Moguce je da novi softver ima neku bolju zastitu.Ili probajte neku drugu verziju helloox.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

strosek,da li se prilikom flasha sw kod ovog modela gube podaci na memo telefona?
Ako je odgovor na ovo pitanje potvrdan,onda su i fileovi za hack "odleteli" sa ostatkom podataka tako da se sw morao o5 hackovati. Potpisani HelloOX ce resiti vase probleme. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Pa zar ne bi trebal da se sve izbrise sa interne memorije priliko flesovanja/ubacivanja novog softwera ? Ne vidim nacin kako bi nesto ostalo nakon flesa.. ili ima neka fora za koju ja ne znam.

strosek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 15. Jan 2010. 18:17

Post od strosek »

telefon nije bio hackovan. A neće ništa ništa da se instal. pa čak ni teme koje su htele ranije. Znači, jedino da mu odradim hack.....a sve što hoće je da promeni temu :dry: hehehe

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

strosek,ako su te iste teme htele ranije da se instaliraju,onda probaj sledece.
Podesavanja->Aplikacije->Menadzer Aplikacija i tu cekiraj Instalacija sw Sve,a kod online provere sert. stavi Iskljuceno. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

bejz
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 20. Feb 2010. 23:18

Post od bejz »

Ljudi,malo pre sam ubacivao novi softver u telefon 501.21.001 v13 (EURO) sve je bilo OK.Medjutim nema srpski u ovoj verziji.Pa mi djavo nije dao mira pa sam hteo da vratim na verziju 500.21.009 v11 (EURO) koja ima srpski i cvrc.Pretpostavljate šta dalje.Radio sam preko Phoenix_Service_Software_2010.12.008.42304 i sada kada bih opet pokušao da ga upalim pokazuje da hoće i samo upali diode na dugmićima i ništa više.Sada kada ga povezujem preko kabla kompjuter ga više ne vidi.Pitanje za prijetelje? Da li mom telefonu ima spasa? Ujedno i mojim živcima? Unapred Hvala na bilo kom odgovoru!

bejz
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 20. Feb 2010. 23:18

Post od bejz »

E ljudi nosio sam ga kod majstora i ništa! :uhuh: Doneo sam ga kući i lagano kroz Phoenix_Service_Software_2010.12.008.42304 sredio. :D

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

bejz,taj majstor je stvarno "majstor"... :roll: 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

MarkoBgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 09. Jan 2011. 19:17

Post od MarkoBgd »

bejz napisao:Ljudi,malo pre sam ubacivao novi softver u telefon 501.21.001 v13 (EURO) sve je bilo OK...
hmmm kako to da si ti ubacivao 500.21.001 kad ja imam 410.21.010 a Software Updater mi kaže da je to poslednja verzija :S msm ne znam o čemu se radi, a zanima me...zar Nokia Software Updater ne bi trebalo da ažurira update istog trenutka kad izađe novi?

zanima me još nešto... instalirao sam ebuddy, skype, i josh neke app. ,ali teme nikako ne mogu da instaliram... mada snašao sam se... našao sam onaj theme creator, i njega sam uspeo da instaliram na mob i sad tako sam pravim teme, ali opet nije to to, hteo bih da promenim ikonice itd, a ovo samo menja pozadinu glavnog screen-a, menu-a, i playera, da li postoji tako neki program kojim i ikonice mogu da se menjaju? hvala unapred na odgovoru.

Izmenila Ninolina:: nemoj pisati poruke jednu za drugom.. koristi opciju Izmeni.. Takodje, nemoj da citiras cele poruke vec samo deo na koji se odnosi tvoj post.. Obavezno procitaj pravila foruma..

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

MarkoBgd,iako je ova tematika sazvakana mali milion puta ovde na forumu,ipak cu napisati odgovore na tvoja pitanja.
Nokia ne izbacuje sw za sva trzista istovremeno,cak stavise dogadja se da odredjeni model dobije update a da s druge strane isti model za drugo trziste ne dobije nikada taj update.Da bi se to "sredilo",potrebno je da promenis product code telefona u odgovarajuci product code za taj model za koji postoji sw update.Kako i sta uraditi imas opisano u odgovarajucoj temi klik pa se baci na citanje iste.
Resenje za drugi problem,odnosno nemogucnost instalacije nekih aplikacija (tema) je da,za prvu pomoc vratis datum na telefonu za nekih godinu-dve dana i da tada pokusas da instaliras sta zelis.
Ako to ne upali,sledece je da napravis za svoj telefon sertifikat kojim ces potpisati aplikacije i bez problema ih instalirati,i trece i mozda najbolje resenje da hacknes sw svog telefona pomocu aplikacije "HelloOX" i tada ces moci sve bez ikakvih problema i ogranicenja da instaliras.
Teme o svemu ovome sto sam napisao odavno postoje na forumu,pa bih ti preporucio da proucis te teme i da vidis sta ti je ciniti. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

MarkoBgd, pa koju ti gresku prijavljuje prilikom pokusaja instaliranja tema,nije valjda da ti nece bas ni jednu temu postaviti.
U aplikacijama podesavanje dali ti je podeseno instalacija sve ???

Odgovori