Kratka pitanja za 8800

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Bertocucci Feranzano
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sre, 10. Avg 2005. 23:48

Kratka pitanja za 8800

Post od Bertocucci Feranzano »

Pozdrav svima! Imam dva pitanja vezana za moju nokiu 8800.
Prvo, svaki put kad palim telefon izlazi mi na kratko obavestenje na kome pise "check connection settings" i posle sekund-dva nestaje. Probao sam da cackam po podesavanjima ali nisam nista uspeo da resim.
Zbog cega mi se ovo desava?

Pitanje #2; Gde da nadjem bateriju (original najbolje) u Beogradu ili Novom Sadu za ovaj telefon?

Unapred zahvalan, Bertocucci! ;)
XTC

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Bertocucci Feranzano, za bateriju pa jos original najbolje je da proveris u Alpha copy-u ili Mobis-u u BG-u,oni su ovlasceni distributeri Nokie,pa tamo verovatno ima,ako kojim slucajem nema porucice je za tebe (naravno ne ocekuj da je cena smesna....malo su skuplji,ali to je cena ORIGINALNOSTI :D )
D500&E71

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: Kratka pitanja za 8800

Post od Stallone »

Tema je matora 300 godina, ali ipak da pitam mozda jos postoji neko ko se zanima sa ovim starim telefonima. Imam nokiu 8800 silver i sve radi osim ekrana, a uzeo sam jedan model isto 8800 gold neki radi displej pa me zanima da li se to moze zameniti samo displej posto vidim da se ceo deo vadi sa kamerom kada se menja.
I imam problem sa tipkana 147 pa ne znam da li da je otvaram menjam da li neko ima ideju?

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Re: Kratka pitanja za 8800

Post od Professional »

Na toj sivoj ce biti da ti je problem flet kabal. Tako da prebaci citav flet sa displejom kamerom i svim ostalim.
A, mislim da su gold i silver isti iznutra, tako da bi mogao prebaciti. Ja sam scirocco prebacio u kuciste obicne i radi super ;)
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

Odgovori