7210 Supernova

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
alex0812
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 17. Okt 2008. 03:20

7210 Supernova

Post od alex0812 »

Cao!

Htela bih da kupim ovaj telefon, mnogo mi se svidja kako izgleda, a i sve u svemu mi deluje ok. Da li ga neko ima? I da li neko moze da mi kaze nesto o njemu, ne daj boze mane ili neke nedostatke?
A s druge strane i dobre stvari...

Hvala unapred!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ja sam video u prodavnici i pitao da malo pročačkam, i fon je fenomenalan, još ako kupuješ u plavoj boji to je pun pogodak pošto sam gledao plavi 7210 SN. Tipke su fine, tokom kuckanja nema problema, baš je telefon šmeksi. Dali su mi crveni da pogledam, ali jači utisak je na mene ostavio plavi, stvar je ukusa.
Nokia Lumia 630

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Meni je lično malo ženski telefon,a supernova serija mi se totalno gadi (subjektiva :) )
Dečji telefon,totalno,nožda će biti zanimljiv devojčicama do 10god.
Nokia C6

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

tehno maniac, u tome je fora, ženski telefon neozbiljnog dizajna. Meni lično crvena verzija izgleda samo kao jedan ružni komad plastike, dok je plava sve to pokrila.
7310 mi izgleda dosta buckasto i plastično ( verovatno što sav blješti ) za razliku od 7210 koja ne izgleda dečije i ima sve što mu treba, čak je i cena xtra.

edit: slika plave 7210 u ruci :


Slika
Nokia Lumia 630

miilyy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 22. Jan 2012. 10:05

Post od miilyy »

telefon je predobar, imam ga vec 3 godine i prezadovoljna sam. ni jednom me nije izdao. bukvalno ni jednom. baterija dosta dugo drzi, predobar zvuk.

Odgovori