Nokia 8800 problem

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
arko986
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 15. Jul 2007. 11:22

Nokia 8800 problem

Post od arko986 »

Pozdrav,

Imam mali problem sa nokiom 8800, na internetu sam takodje video da su i drugi korisnici imali isti problem. Kada je zvuk u slusalici pojacen na najace u toku razgovora, zvuk je jos uvek prilicno tih, toliko tih da se ne moze cuti npr na prometoj ulici. Zanima da li je ovde neko imao slican problem, kako je resen i da li bilo ko zna bilo sta o ovome i mozda kako to resiti. Na internetu sam saznao da je problem u fabrickoj gresci, prednji panel pritiska speaker na taj nacin da se ovaj teze cuje kroz onaj otvor. Resenje koje su oni nasli je bilo da u servisu promene taj prednji panel i problem je nestao.... pa... da li neko zna nesto o tome??

Hvala

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

arko986, i ja imam taj problem jer od skora imam 8800 nisam ni znao da to moze da se sredi, a poprilicno nervira, kada sam na ulici od saobracaja je skoro nemoguce cuti sagovornika.

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Ja nisam imao taj problem stvarno, imao sam tel godinu dana. Jedino sto sam ja posle nekog vremena bas ubio telefon, napuklo mi je safirno staklo i ulubio sam prednji deo maske :uhuh: :uhuh: :uhuh: Sto se tice zvucnika imao sam problem samo kada mi je zavrsio u vodi :lol: :lol: :lol: posle cega sam odneo u servis i samo su mi ga ocistili i radio je sasvim fino, jedino je ponekada mogao da zakrci na najjacem nivou glasnoce, tako da ti je moj savet da odes do servisa u koji imas poverenja i da ti oni preporuce sta da radis
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Odgovori