Nokia E75

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
neshke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 13:51

Post od neshke »

@Dacha_LE
Jel se secas mozda u kojoj si prodavnici u Nisu nasao ovaj telefon? Mene evo vec 3 dana pricaju jednoj kako im telefon stize sutra (i onda sutra nista..) :x . I to u celom podzemnom sam ga nasao samo u dve prodavnice, a razlika u ceni je 150e (sto mi pa tek nije jasno) :S
@banman.. Hvala na pojasnjenju, ocekivao sam da mi telefon stigne juce pa da probam hack, ali morace da saceka :(

Dacha_LE
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 17. Mar 2010. 13:55

Post od Dacha_LE »

@neshke, poslao sam ti privatnu poruku. Da ne punim temom postovima kao sto je objasnjenje lokacije prodavnice :)

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

neshke napisao:a razlika u ceni je 150e (sto mi pa tek nije jasno) :S
u podzemnom imas i legalge (npr. handy) i "ilegalce", servise, manje prodavnice itd...

svemirac50
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 10. Jun 2009. 03:39
Lokacija: Republika Srpska, I. Sarajevo

Post od svemirac50 »

UPOZORENJE svima da ne ubacuju novi fw 210.12.15 za nokiu E75 koj su skinuli preko navifirma. Odnosi se na verziju za balkan, ja sam ubio svoju E75 sa tim fw. Balkanska verzija je laksa za 50mb od evropske, bilo mi je sumnjivo ali sam ipak nastavio flesovanje sa jaf-om. Na svu srecu kasnije sam uspio da instaliram europsku verziju fw i samo sam promjenio produkt kod i opet flesovao preko Nokia Software Updater.

neshke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 13:51

Post od neshke »

@svemirac
jel to znaci da mogu sasvim slobodno da updateujem telefon po ovom http://mobilnisvet.com/forum/viewtopic. ... 735uputsvu, samo da koristim euro kod(btw kog nema na ovoj listi pa ako mozes posalji mi na pp)?
I da, jel najnoviji firmware moze da hackuje?

svemirac50
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 10. Jun 2009. 03:39
Lokacija: Republika Srpska, I. Sarajevo

Post od svemirac50 »

neshke, slobodno mozes po tom upustvu i koristi balkan kod ako ti nema tel srpski jezik a ako ima nemoj ga mijenjati. I moze da se hakuje ali samo preko jaf-a ili slicnog programa za ofline flesovanje. Odgovorio bih ranije ali nisam vidio pitanje... I ako hoces da ti posaljem zadnji fw na srpskom hakovan i pripremnjen za jaf posalji mi pp.

svemirac50
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 10. Jun 2009. 03:39
Lokacija: Republika Srpska, I. Sarajevo

Post od svemirac50 »

samo da vam se pohvalim kako mi sad izgleda pocetni ekran na E75 8)

http://img299.imageshack.us/i/e75.jpg/

Sve radi...

doa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2010. 08:42

Post od doa »

ljudi imam problem. kad upalim tel. normalno se podigne sistem ali se telefon poslije 2-3 sekunde potpuno zamrzne. svijetlo ostaje upaljeno ali je sve zamrznuto, potpuno zablokira. što to može biti ima li nekog rješenja ili da ga nosim u servis

Leodee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 09. Dec 2011. 21:03

Post od Leodee »

Imam nokiu e75 i slusao sam muziku i od jednom se telefon iskljucio ali muzika je jos radila...Nakon toga prikljucio sam ga na punjac i ukljucio, kada sam ga ukljucio prikazao se logo od nokije ali nije bilo osvijetljenja nakon nekoliko sekundi nestao je i logo a u gornjem lijevom cosku ima nesto kao baterija...Ako iko zna kako to da popravim neka mi javi...Hvala unapred...

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Leodee, u kucnoj radinosti je izvodljiv hard reset, refres softvera i da probas da promenis bateriju. Ako nista od ovoga ne pomogne pravac kod majstora.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Leodee, mislim da je problem software-ske prirode... Nekad mi se to desavalo na starom telefonu, jednostavno se soft "zablesavi" i to je to... Jedino rjesenje, hard reset! :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Odgovori