Nokia 5630 XpressMusic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

tehno maniac, kako nije npr test same 6220 pola nije tacno! kaze da ima 15 fps a ima 30 itd da ne nabrajam mislim da je i kod n82 isto tako rekao mislim smesno pa napravicu NemanjA^, samo mi obezbedi domen i sve ja cu testirati telefone mogu nabaviti telefone za test samo mi sredi domen :P

yande
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 23. Jul 2009. 17:06

Post od yande »

Od kad sam upalio telefon u gornjem uglu stalno treperi neka poruka.ne znam za sta to je i zbog cega?nema veze sa neprocitanom porukom il tako necim,negde sam procitao da se to moze skinuti al ne mogu naci sad :roll: pomoc :blinky:

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

ЧИНИ МИ СЕ да су ти остале поруку дал на картици меморијској или телефону...
тако нешто :roll:
Nokia 6220 Classic

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

yande, to su cari 9.3 verzije symbiana. Salim se to ne moze da se skloni nikako. Pokusavao sam na hiljadu nacina ali nece.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

jerkann, ма дај бре молим те,шта не може да се склони? :dry: :uhuh: :chytry: :disgust: :x
Како не?
Знам да има везе са порукама или на картици или на интерној меморији телефона...
:angry: :x
Nokia 6220 Classic

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Godzilla, da li si imao neki symbian 9.3 telefon?
TO nema nikakve veze veruj mi." "

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

yande, daj covece to je znak da ti je ubacena memorijska kartica. probaj da je izvadis i nestace ti i tyaj pravougaonikyande,
::luv phonez::

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

djoxie, ne bre jel si normalan to ima nekakve veze sa skladistenjem poruka :lol: :lol: :lol:
Salim se naravno, nema ljutis.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

jerkann, нећу се љутим,ја сам онда погрешио :oops: :cry:
Не знам како али увек кад је некоме треперило као писамце у овом случају правоугаоник биле су у питању поруке...
Није ни битно,погрешио сам!
Nokia 6220 Classic

yande
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 23. Jul 2009. 17:06

Post od yande »

i znaci nema resenja ,ali realno trebalo bi biti glupo je da non stop treperi glupo pismo gore ionako imam viska ikonica u tom uglu plus ta koja se nikad ne skida :smutny: ?

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Људи ако је писмо ја сам још увек при свом :lol: :lol:
Можда грешим,али не бирите,доћиће се неко ко се разуме :D
Nokia 6220 Classic

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

mozda da udjes u sim messages pa da tamo pobrises sve sto imas??? moguce da se neki neprocitan izvestaj zavukao, hm???
::luv phonez::

jovandj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 14:45
Lokacija: Skopje, Macedonia

Post od jovandj »

Od nedavno sam kupio Nokia 5630 i nemogu nikako da nadjem opciju kako da postavim SCREENSEVER iz albuma ili kako drugo nemogu da postavim FLASH animaciju za pocetni ekran.Nemogu da nadjem ovo u opcije.Pre ovog telefona sam imao Sony Ericsson W595 i sa ovim nisam imao nikakvih problema,ako ovo ne postoi u Nokiu 5630 onda je ovo ozbiljan propust jer skoro sve telefone imaju ovu opciju

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

jovahdj na sibian tel.nemogu raditi teme kao na java tel.ima nekih animiranih tema kao leptir i krila mu menjaju temu ali nikako nisam uspeo da na mom n79 podesim neku akvarijum animiranu temu kao na predhodnom k750 isto i skrin server tu sam uspeo naci samo neki sa sajta owskin nekakav digitalni sat uz kog i ide programcic za podesavanje ali uz taj program nista drugo neradi.Voleo bih da gresim i da symiani imaju animirane teme kao java ako neko zna neka napise.Inace kakav je tel.ovde niko nije nesto o njemu napisao,samo su se ubedjivali oko procesora sto je manje vazno meni sa slike izgleda odlicno.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Deksi, imas ownskin animirane teme i sa njima dobijes (kad ih instaliras) ownskin program koji pokrece animaciju neke teme ili neke tapete (screensave ili wallpaper)....Imate na symbian freaku detaljnija objasnjenja samo pretrazite...
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

dimi89 ja sto sam nalazio su animacije kao sto sam napisao neki predmet menja samo boju ili se samo pali i gasi,nema ono npr.ptica da leti i sl.a sto je jos gpre kad se ukljuci animacija nevide se vertikalne precice kao wlan,kalendar itd.Moguce je da sad ima nesto novo potrazicu pa cu napisati. :unsure:

jovandj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 14:45
Lokacija: Skopje, Macedonia

Post od jovandj »

Imam jos jedno pitanje zasto ne mogu da posaljem bilo koju instalaciju od instalirane teme ili neku aplikaciju preko bluetooth, kada stisnem posalji ono mi kaze da je zasticeni fajl i da ne moze da se posalje

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

jovandj, Instaliraj X-Plore Lonely Cat Games i neces imati problema vise sa tim.Takodje je ovo sjajan ekslporer i zamenice ti onaj fabricki.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

jovandj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 14:45
Lokacija: Skopje, Macedonia

Post od jovandj »

Hvala dimi89 X-Plore mi odlicno radi,bas kao sto si rekao sve radi i za ownskin one flash animacije sam uspeo da postavim i za screensaver

Odgovori