Nokia 6680

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
celawi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 01. Avg 2007. 19:47
Kontakt:

Nokia 6680

Post od celawi »

Cao svima,

Hteo bih da vas sve pitam, da li neko zna zasto je ovaj Japanac (Kinez ili Koreanac) :dry: na slici za ovu Nokiu, a na skoro svim drugim nokiama su one ruke> :lol: :lol:
Poslednja izmena od celawi u Uto, 25. Sep 2007. 00:36, izmenjeno 1 put ukupno.

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

mozda zato sto se u Japanu ovaj fon prvo predstavio(mozda je ovo tacno a mozda i nije, ja sam ovo lupio nemojte mi zamerati). 8)
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

koreanac*, nije on iz koreJe.. :wink:
ne znam da li su hteli bas da izgledom kosookog privuku telefon ali sigurno ima zasto..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

mozda su ga predstavili tamo, zato sto je mozda bas u japanu 3g zaziveo, a ova nokia je prvi nokijin telefon sa 3g mrezom-prednjom kamerom(opet sam lupio opet mi nemojte zamerati). 8)
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

aj da ne otvaram novu temu - zna li neko da li postoji opcija da se za ovaj model kupi full maska, sa svim onim plastikama sa strane, koje nisu Xpress on, vec su deo plastike koja nije iz dvodelne prednje i zadnje maske ???

mislim na ovo uokvireno crvenim --

Slika

ako neko zna de ima full maska sa tim delovima, bio bih mu beskrajno zahvalan.

ps - moze i original, i A klasa.
There is no knowledge that is not power

bole73
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 22:03

Post od bole73 »

Polomio sam masku na telefonu,pa me interesuje gdje kod nas mogu da je nabavim,koliko kosta i da li se isplati mijenjati,posto je stariji model telefona.Inace,aparat mi je u dobrom stanju.Hvala

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Itekako se isplati menjati,original mozes naci u AlphaCopy,cena ne bi trebala biti veca od 35-40 eura,a ako hoces nesto neorginalno ali A kvaliteta imas po oglasima ljude koji prodaju takve maskice za najcesce 20 eura,i naravno ako ti je i to mnogo uvek imas kineze za 5 eura u vecini prodavnica mobilnih telefona!
Pozdrav 8)

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Novo pitanje za 6680, doduse ne toliko interesantno:"Da li moze font da se uveca nekom opcijom u okviru symbian-a, ako ne, da li postoji neki program koji reshava taj problem(uvecava font)"

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

cebzab mozda ovde nadjes odgovor na tvoje pitanje:
viewtopic.php?t=5955
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

cebzab, softver od 6680 nema opciju promene velicine fonta,a svojevremeno nisam nasao program koji to radi,mada mozda je nesto Psiloc napravio
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Pa kapirao sam i ja da nema u opcijama, nego reko' da ne postoji neki program za ove blago corave.
Nista ljudi, hvala puno u svakom slucaju. :|

live
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 26. Apr 2009. 04:19

Post od live »

Ugasio mi se tel zbog nestanka baterije medjutim ponovnim aktiviranjem na ekranu mi se pojavilo "INICIJALIZACIJA TELEFONA NEUSPESNA.OBRATITE SE PRODAVCU".Znaci sem ovog obavestenja tel je mrtav za bilo koju funkciju.Ajde ljudi pomagajte sta da radim !!

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

live, i meni se dešavalo na n82.
Hard reset. Isključi telefon. Drži zvezdicu, zelenu slušalicu i trojku i pali telefon :wink:
Nokia C6

live
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 26. Apr 2009. 04:19

Post od live »

Upalio sam ga i na tome sam ti beskrajno zahvalan ali nemam u tel vise nista od podataka,slika itd.Da li postoji mogucnost povracaja tih podataka ili br. telefona.
Hvala !!!!

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

live, ne postoji, nažalost. Hard reset = Formatiranje :disgust:
Nokia 5800XM

live
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 26. Apr 2009. 04:19

Post od live »

Imao sam problem sa paljenjem tel 6680(juce) i uz vasu pomoc sam taj problem resio i na tome sam vam svima zahvalan,ali se pojavio novi problem.Dakle kada hocu da udjem u GALERIJU momentalno me izbacuje iz nje,menadzer slika mi pokazuje da imam na mem. kartici slike i video ali i tu kada pokusam pregled sekund kasnije pokazuje da nema nista,editor fotografije mi pokazuje da imam unutrasnju gresku:KOD GRESKE -20,A SAMO U VIDEO MONTAZERU MOGU DA VIDIM VIDEO SNIMKE I TO NE SVE!
Ajde ljudi ako ima pomoci posto su mi tu neki jako lepi i dragi snimci od klinca POMAGAJTE!!!!
P.S-Verovatno sam vas smorio do kraja al sta da radim
HVALA!!!!!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

live, ako su slike na memorijskoj kartici jednostavno izvadi karticu i nadji nekog ko ima citac kartica, ako ga vec nemas, da ti kopira sadrzaj kartice na PC. Verovatno je neki problem sa fajl sistemom kartice, pa istovremeno mozes i da sredis taj problem pomocu chkdsk komande na PC-u.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

imam jedan program na kompu sto vraca sve podatke iz memorijske ciji su podaci obrisani, ali posto pisem sa moba, ne mogu da se setim imena. program je besplatan i vraca vecinu stvari i nemoj slucajno da popunjavas karticu jer automatski novi podaci ,,gaze" stare. ako su podaci jos uvek tu, onda nema potrebe, inace cu da napisem kad dodjem kuci
Nokia Lumia 630

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Program za vracanje obrisanih/izgubljenih slika se zove: PHOTOREC.
Barem su meni taj program preporucili ali srecom nije zatrebao pa ga nisam testirao.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

djolex, IDzO, kako memorijske kartice koriste standardni FAT16/FAT32 fajl sistem, za spasavanje obrisanih i ostecenih fajlova, na PC-u pomocu card reader-a, je moguce koristiti bilo koji standardni PC program za tu svrhu. Ako nista nije brisano, vec je samo ostecen fajl sistem, dovoljan je Windows chkdsk (desni klik na ikonu "removable" diska koji predstavlja karticu, pa Properties->Tools->Check Now ...).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori