Nokia 6303 classic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
kurcubic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 29. Sep 2013. 20:09
:: nokia 6303c

Nokia 6303c pitanje i problem

Post od kurcubic »

Pozdravl ljudi imam ovu nokiu odavno i nesto se desilo pa sam hteo da vas pitam o tome mozda znate nesto. Takodje nisam znao gde da stavim temu pa reko ovde je najbolje.
Dakle, pre neki dan mi se ugasi sama od sebe i nije se palila neko vreme posle jedno 12+ sati ne diranja upalih je i sve je bilo normalno osim sto je obrisala ceo inbox dobro aj nebitno al pre par dana zakuca i nece da se upali bila baterija prazna al nisam mogao da napunim odma. kad sam dosao kuci stavim na punjac upalim je i sad kako se pali ritual normalan krenu nokia ruke one i treba Tmobile tema da ide al nema je reko hm ovo je cudno i upali se ona nema teme, nema pozadine reko aj nema veze stavicu. Kako sam krenuo u menu nije htela da udje ne reaguje na dugme, probam kameru nece, probam bluetooth nece, imenik nece, alarm nece, poruke nece ( to su sve shortcuti ) probam da zovem mogu al samo ako ukucam br il ako je na zelenoj slusalici. i posle skontam da mogu samo da primam zovem, dobijam por i odg na iste nista vise.
Ne znam sta da radim posto imam jos sacuvanih por koje su mi potrebene jel znate mozda kako barem to da uzmem?
Bilo bi fino ako je pao sistem il nesto da mi kazete i kako da ga reinstaliram?
Ako mozete imalo da pomognete bio bih vam zahvalan.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Nokia 6303 classic

Post od fannY »

kurcubic, najbolje da ga odneses u servis ili da pitas u podforumu Servisiranje.

kurcubic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 29. Sep 2013. 20:09
:: nokia 6303c

Re: Nokia 6303 classic

Post od kurcubic »

samo da javim popravio sam sam. skinuo sam nokia suite za windows utakao u tel i pisao da mu fali software update ja sam skinuo i instalirao i kad sam ga upalio radi normalno. :)
hvala fannY

Odgovori