Nokia 2700

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Nokia 2700

Post od shocky »

Kada se pise poruka, u polju gde se dodaje ime/broj stoji uvek da se kuca text. Moram manuelno da prebacim na kucanje brojeva. Ovo dosta usporava upisivanje broja ako ga vec nemam u imeniku.
Kolko znam retko koja Nokia ima da na tom polju stoji upis texta a ne broja mozda je ovo cak i jedina. Skroz je bezveze ovo, pa me zanima da li mogu nekako da namestim da mi uvek bude pisanje broja u tom polju?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

shocky, ne moze,nema te opcije u softveru .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Post od shocky »

A jbg. Cackam ja po mobu pa sve reko da li je ovo bag ili su tako namestili.
Hvala na odgovoru .

bojan-vinca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 10. Apr 2011. 22:52

Post od bojan-vinca »

Pozdrav svima.Imam problem,ne mogu da otvorim music player (pise mi ''no enough memory'').Probao sam da preko Nokia Software Updater-a ubacim nov softwer (ako se uopste tako ubacuje) , medjutim ista stvar mi se desava Neraspoložen sam!
Sta mi je ciniti?
----
Na memoriji telefona nemam nista,sve je izbrisano.Da li mogu da ubacim neki drugi player?Pomagajte!!!



[Edit:] Spojio tomas.hokenberi:: Nije dozvoljeno uzastopno postovanje. Postoji opcija "Izmeni". Sledeca takva poruka nece biti spojena vec ce biti obrisana bez obavestenja! Za vise informacija o pravilima foruma:

Pravila otvaranja tema i davanja odgovora

ivanikky
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 24. Maj 2011. 15:26

Post od ivanikky »

Zdravo,imam Nokiu 2700 vec godinu ipo i od kako je imam sve vise me nervira ovaj veliki sat i ikonice koje kao da su iz nekog crtanog filma. Zanima me da li je moguce instalirati nov softver na ovom modelu od nekog drugog modela sa s40 platforme tj.sa onim malim satom u gornjem desnom uglu i sa manjim indikatorom baterije,drugacijim ikonicama, a da to nije samo tema jer tema ne resava pitanje velicine sata i indikatora baterije.

ivanikky
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 24. Maj 2011. 15:26

Post od ivanikky »

Nedavno sam pitao u servisu,kazu da ne moze, jer ne podrzava nijedan drugi softver osim postojeceg koji je unazadjen jedno 1000 god.tako da ce u najskorije vreme biti eliminisan....

aca 1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 16. Dec 2012. 10:46
:: nokia e72
Lokacija: Zrenjanin

Re: Nokia 2700

Post od aca 1 »

imam jedan 2700 pa sam uzeo da ga koristim za drugu karticu pored lumie .i ja budala ka ko volim da cackam imao firmware 9.95 i prebacim preko koma na neki 9.98 i tek posle skontam da je to je to neki india :D a 9.97 je za evropu a ne moze da se odradi downgrade odma izbaci beo ekran i morao ga vratiti na ovaj.ima engleski i tamo neke arapske jezike salje poruke i to sve .jel ima neke veze ili ne .zbog interneta i toga svega jer mi je postpaid

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Одг: Nokia 2700

Post od acamatic »

Nećeš imati nikakav problem u vezi korišćenja telefona, iako je ko zna za koje tržište. Ti svakako imaš sve funkcije bez obzira za koje tržište ti je verzija softvera. Ako želiš da se bakćeš sa downgrade moraćeš prvo da flešuješ telefon na početnu prvu verziju softvera pa tek onda na željenu, dobro da ga nisi ubio kada si mu radio downgrade. Za to se koristi program fenix, samo će ti biti problem što teško ćeš naći verziju softvera za mob, jer je navifirm app ugašena, koja je služila za skidanje softvera..

Odgovori