Nokia 7230

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
yana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 23. Dec 2009. 11:39

Nokia 7230

Post od yana »

Da li neko zna kada ce se Nokia 7230 slide pojaviti u prodaji kod nas. Treba mi novi fon, a ovaj mi izgleda sasvim OK. I sto se tice izgleda i funkcija. I najavili su da nece biti mnogo skup.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

yano, trebalo bi da stigne najkasnije do marta 2010 tako da ako ti nije kasno... :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

yana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 23. Dec 2009. 11:39

Post od yana »

A cekacu. Prosli put nisam imal strpljenja da cekam onaj koji mi se svideo, pa mi je posle bilo krivo. Toliko ce jos ovaj stari izdrzati. nadam se. Pozdrav.

yana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 23. Dec 2009. 11:39

Post od yana »

Imam jos jedno pitanje. Posebno mi se dopada veliki displej kod 7230, medjutim juce sam videla u specifikacijama da ima 262H boja. Dosada sam imala 2 Nokie sa 16M boja. Koja ce sad tu biti razlika?

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ma razlika nije nesto preterano,zavisi da li je 16bit ili 24bit taj od 16m boja...
iskreno meni je sasvim ok display od 262boja,samo da mu ne stave krnjavu rezoluciju,kao kod samsunga

yana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 23. Dec 2009. 11:39

Post od yana »

Jedan kolega mi je rekao da se to vise odrazava na fotografijama, nego na samom displeju - wallpaperima ili temama. Da u stvari kvalitet fotografija ne zavisi toliko od kamere, nego od boja na displeju?

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

taj kolega je opicio pa ostao ziv,mozda zavisi ako gledas fotke na telefonu,ovako nema blage veze... :uhuh: :uhuh: :uhuh:
znas valjda i sama da fotke zavise najvise od mpx i samog kvaliteta sociva

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Pa taj kolega je verovatno mislio na pregledavanje fotografija na telefonu, kao na foru "nece biti tako lepa slika kao na drugim telefonima kad gledas fotografije", a ne kad ih slikas. Posto naravno kvalitet snimanja fotografije nema veze sa ekranom kao sto rece skar.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ha,pa to je kao kad sam ja imao sharp gx25,a moj drug 6630,kod mene je slika bila kristalno cista,dok kod njega truba..zasto??? zato sto je sharp imao,i ima jedan od najjacih display kod mob.telefona....e na to je verovatno mislio tvoj koleza 8)

yana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 23. Dec 2009. 11:39

Post od yana »

Ma uvek postoje takozvane "pametnice", zato i volim ovde da pitam, jer znam da su tu ljudi koji stvarno znaju. Bitno mi je da na svetlu ne moram da skiljim i da trazim extra polozaj, da bih videla sta je na displeju. A fotke ionako uglavnom prebacujem na komp.

Odgovori