Nokia C5

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

bestboy,nema pravila,uglavnom nije. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Fox
У реду. Хвала брате. :wink:
Један мој пријатељ је купио с5 уз бел 200 па је хтео да убаци вип картицу због мб у пакету.
Проблем решен пребацивањем на МиксНетМ. 8)
Слобода или смрт

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

bestboy,da neki od MixNet paketa je najbolje resenje.
Nego,jel taj C5 bio kodiran? :?
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Fox
С5 стиже у уторак.Slika
Слобода или смрт

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Post od siki069 »

I jel stiže ta C5?
Jel zaključana?
Ako je zaključana, trenutno se ne može otključati.
Kad bude mogla neće biti ispod 60e.

lib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 24. Okt 2010. 14:24

Post od lib »

da li ta nokia posjeduje svijetlo obavijesti kod propustenih poziva ili poruka? rekli su mi da se moze staviti ako ga nema,al ne znam koliko mi je sigurno ubacivati nesto sta ne znam.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

lib, imas nekoliko podsetnika za sms i poziv.Ja koristim Remind Me 3.52 i odlicno radi posao.Obavesti te zvukom,svetlom na tastaturi i sto je najbolje podesis ga na recimo 2 min.i on te na svakih dva minuta ponovo podseti.

lib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 24. Okt 2010. 14:24

Post od lib »

to moras od nekud instalirat ili je u telfonu za podesiti? ako se mora inst molim te posalji mi neki link kako da to instaliram. tnx :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

To u telefonu nemas,znaci moras skinuti sa int.pa posle ubaciti u tel.i nakraju je instalirati.Aplikaciju lako mozes naci uz pomoc google samo upisi Remind Me.
Pogledaj i pp.

dragana_t
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2010. 20:08

Post od dragana_t »

Jos jedan korisnik c5, ne previse zadovoljan kao prvog dana ... problem je u tome sto ne mogu da aktiviram chat/messenger live iako postoji u telefonu ... kontam da je preko ovi.com servisa ... inace kupljen preko mt:s-a, ima li ko neku ideju ili jos bolje nacin da se problem resi ... ?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

dragana_t, ne znam za taj preinstalirani programcic jer sam prodao C5.Lepo ti idi na adresu www.nimbuzz.com ,skini pomenuti program i napravi nalog na njemu i moci ces da se ulogujes na msn,pa cak i da pravis internet pozive preko njega(za ovo drugo ne znam dal je trial opcija jer nisam puno koristio,ali mislim da nije.
U svakom slucaju na nimbuzzu mozes podesiti msn i facebook chat bez problema.
Osim tog programa imas i ebuddy messsenger koji takodje zavrsava posao www.ebuddy.com
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

milan23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 06. Nov 2010. 13:06

Post od milan23 »

Da li neko zna neki program za smajlije u sms-u. Probao sam da instaliram a-sms ali ima ga samo u instaliranim programima, a nema ga nigde da se pokrene ili registruje (ne znam mozda c5 ne podrazava taj program) dok sam "remind me" instalirao bez problema. Pozdrav

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

zaboravio sam kako bese ide ali to programce i ne mozes da pokrenes nego kad kucas poruku imas opciju da ubacis smajli ali taj kome saljes mislim da ne moze da ih vidi bez a-sms

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Takoje ta app...se instalira u poruke i ti kad krenes da pises poruku ides nova poruka pa opcije i onda izaberes pisanje poruka sa tom aplikacijom ali nazalost sto napisa mare-ss, taj drugi mora da ima istu app... da bi video smaile.

milan23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 06. Nov 2010. 13:06

Post od milan23 »

Uspeo je da mi proradi a-sms odjednom(ni sam ne znam kako),a inace neki smajliji mogu da se pojavljuju i kod onih koji ga nemaju instaliranog. Za one kojima se desi da javlja gresku na FB aplikaciji i na kontaktima, neka vrate fabricka podesavanja sa onim *#7370#(sacuvajte kontakte i poruke pre toga) i neka ne prihvataju vise update FB aplikacije. Pozdrav i hvala na odgovorima.

mp007
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 28. Apr 2010. 08:01
Lokacija: Beograd

Post od mp007 »

Kolege forumasi, imam jedan problem, pa vas molim da mi pomognete da ga resim, ukoliko umete.

Imam Nokiu C5, na kojoj mi, pri pokusaju da u imeniku izmenim neki podatak, dodam itd izbacuje obavestenje file corrupted. Imeniku mogu bey problema da pristupam i da menjam podatke preko Nokia OVI Suita. Isto obavestenje iskace i kada pokusam da pristupim facebook aplikaciji, sve ostalo radi bez problema.

Da li je jos neko imao ovaj problem, i da li je uspeo da ga resi ako ga je imao_


Evo o cemu se radi:
http://discussions.nokia.co.uk/t5/Cseri ... d-p/769821

Unapred svima hvala!

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

mp007,da li si pokusao sledece,ima li efekta?
I solved it by Contacts/Options/Settings/Contacts to display, and i selected both Phone and SIM memory, and now it works.

It seems that the latest software version for this phone (032.010) has this bug.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

mp007
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 28. Apr 2010. 08:01
Lokacija: Beograd

Post od mp007 »

Probao, ali cim udjem u options, izbaci mi tu poruku i nece dalje, probao sam i preko Nokia OVI suita da izmenim to, ali ne moze. Uradio sam reset telefona, i jos uvek to prijavljuje. Napominjem da poruka izlazi samo za ta dva, konkretna slucaja, i da sve ostalo radi bez problema.

allex
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 03. Sep 2010. 08:45

Post od allex »

Postoji šansa da je u pitanju virus (http://forums.techarena.in/portable-devices/1371555.htm). Skeniraj ga i obriši viruse. Pa probaj.

mp007
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 28. Apr 2010. 08:01
Lokacija: Beograd

Post od mp007 »

Skenirao najnovijim kasperskim, nije to...U medjuvremenu sam reinstalirao software i jos uvek nista, definitivno je neki bug sa softwerom.

Odgovori