Nokia C2 Dual Sim

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Nokia C2 Dual Sim

Post od IDzO »

SPECIFIKACIJA

Slika
The Nokia C2 features a dual SIM with dual standby capability. Along with the many capabilities of the Nokia C1, the Nokia C2 can also keep both SIM cards active; meaning calls and text messages can come to either number while the phone is on. The first SIM card on the Nokia C2 sits underneath the battery and the second is 'hot-swappable', a feature unique to Nokia which means it can be removed and inserted when the phone is on.

Where available, the Nokia C2 also offers a wide range of information covering healthcare, agriculture, education and entertainment via Nokia's Ovi Life Tools, as well as the email account for the developing world, Ovi Mail. In addition to Ovi Mail, people's favorite consumer email and chat accounts can be pushed direct to the phone via Nokia Messaging. Listening to music is simple with the FM radio and music player, with a massive amount of music storage with the phone supporting micro-SD cards of up to 32GB.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Zanimljivo! Nacuo sam da ce mu cena biti oko 45-50 evra sa porezima, pa sad videcemo! Jedan dual-sim bi mi dobro dosao, pogotovo sto je druga sim kartica hot-swappable, po prvi put da je neko od proizvodjaca tako nesto uveo! Nokia je nokia!!! 8)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Hvala IDzO na informaciji.

Znaci, zadnjih par dana razmisljam da uzmem neki dual-sim fon, i samo sto se nisam bio odlucio kod kolege da uzmem nekog "kineza" i sad me je ova vest extremno obradovala. Samo kad bi imali jos informaciju kada ce otprilike doci na nase trziste.

Ako bude oko 45-50 evra, kao sto kaze Ensiferum, u trenutku momenta ga kupujem. :D
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Molim i drugi put! ;)
Na trziste stize tek krajem godine tj. negde u cetvrtom kvartalu po ceni od 45e bez taksa i poreza.
Ipak, ako ti sada treba neki dual sim moras gledati kinesku kopiju ili Samsungove modele.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ok, thanks. Sacekacu ipak. Nosim 3 telefona sad, ali izdrzacu do dolaska ove Nokijice. :wink:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

baa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 07. Apr 2010. 13:29

Post od baa »

Jos da dodam, da ima mogucnost snimanja sa radia. O kavitetu snimka verovatno nemojmo ocekivti bas hifi.Kako sam do sada procitao na raznim sajtovima, c2 je telefon sa dual sim,i nista vise. Logicno,kome treba za drugi i treci broj.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ovo ce biti i odlicni telefoni za podrucja gde ni jedna mreza nema dobru pokrivenost,ali sa postojanjem dve kartice moze se birati koja mreza trenutno ima bolji signal.Znam ljude u jednom selu kome ce itekako ova mogucnost biti korisna da biraju bolji signal izmedju mts i telenora.
A kako ce mu cena biti prihvatljiva eto jos dodatnih razloga da ce ovaj model koristiti i ljudi sa problemom losije pokrivenosti signalom.

Insider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 01. Mar 2010. 01:43
Lokacija: NBGD

Post od Insider »

Deksi, slazem se. Takodje moze biti zaniljiv klincima (onima manje "besnim") jer su oni uglavnom korisnici pre paida pa ce koriscenjem 2 kartice moci da ucare koji minut i sms vise na ucestalim promocijama nasih operatera.Tu je mogucnost ubacivanja brda memorije, 3.5 mm audio prikljucak pa cak i mogucnost snimanja sa radija, ako sam dobro razumeo.Takodje, ovo je sjajno resenje za poslodavce i poslovne ljude.

Nyuszika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pet, 16. Jul 2010. 18:42
Lokacija: Kanjiza

Post od Nyuszika »

Da li neko zna da li ce biti obe kartice bas aktivne u isto vreme kod ovog modela, ( kao kod kineskih kopija ) , ili ce postojati primarna kartica sa koje se uvek zove, dok se ne rebootuje tel, i sekundarna na koju mogu samo da se primaju pozivi?
Ako ce biti kao kod kineskih kopija resenje onda ce ovo da bude extra 8)
A bolji tel od ovog mi nikad nije ni bio potreban, jos kad bi postojao sa 3 kartice...

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Nyuszika, bice kao kod kineskih kopija :) , moci ce da se koriste obe. To je ovo "dual standby" sa linka koji je IDzO postavio u prvom postu.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ovo mi se svidja. Koja je ocekivana cena, po vasem misljenju?

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Pa trebalo bi da je cena oko 45 evrica bez poreza, znaci kod nas 65-70 evrica! Ne znam zasto Nokia nije ranije izbacila dualsim telefone! Pozdrav svima!;-)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ruzan je za medalju :) ,ali dobro,ipak je dual sim.. .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Još ako ima glossy plastiku ko C3, mnogi će morati da zažmure na to samo zato što je dual sim .
Nokia Lumia 630

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Jel ovaj telefon ima kameru,i ako ima od koliko pixela? :D

Jel ovaj telefon poceo da se prodaje bar na nekom trzistu,i kad ce odprilike doci kod nas?
Sony Xperia P

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ima VGA ( 0,3MPX -> 640x480 piksela ). U istočnim zemljama je planiran izlazak tek krajem septembra zato što još uvek rade na softveru. Računaj da će kod nas doći na početku novembra.
Nokia Lumia 630

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

bolje da je nisu ni stavljali
umesto nje da su malo doterali displej :shock: :shock:
il je mozda ovo samo zamorce,koje predstavlja nadolazece jace modele :ohmy:

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Mislim da će C2 da bude neka beta verzija dual standby moda da bi se za određeno vreme vlasnici mogli izjašnjavati i žaliti u vidu svojih utisaka dok ne naprave nešto jače.
Jedna stvar je poznata - oduvek igraju na sigurnu kartu i tačno znaju šta rade.
Nokia Lumia 630

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Nemam nikakvih iskustava sa dual sim telefonima,a planiram da uzmem ovaj telefon.

Pa me za pocetak interesuje,dal ove dve kartice mogu da imaju razlicite profile,npr. da jedna zvoni i vibrira,a druga da bude skroz utisana ali ipak dostupna?
Sony Xperia P

conta
Banned
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 20:39

Post od conta »

ne treba ocekivati cuda od nokie...ona je pocetnik na ovom polju....kada su poceli touchschren telefone mucili su se veci vremenski period ...mislim da je samsung i generalmobile ipak lideri na ovom polju a i samsung ima dosta problema sa tim telefonima iako ih proizvodi preko 3 godine

Odgovori