1100 sta je tako specijalno u vezi nje ?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
demon
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 08. Avg 2010. 20:26

Post od demon »

ti mislis da u ambasadama znaju da 1100 made in germany ne moze da se prisluskuje...i odkud oni znaju i da jeste nemacka i da vide da imas...mislim nebuloza....to je formalna prica u ambasadama,da izvadis bateriju...zasto na primer svi oni sto valjaju gudru pa padnu,pa na tv prikazu sta su im nasli...na svakom snimku videces 1100,pored svog onog kesa i robe...

Edit:
a moj burazer rodjeni zivi na ibici deset godina i 10 godina vec nosi 1100,a zasto?zato sto mu se.... svidja...

Izmenila Ninolina:: nemoj pisati postove jedan za drugim. Koristi opciju Izmeni.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Ма невезано за 1100, онако кажем...
Мислим, ниси разумео...

Бураз ти дилује па зато носи 1100 :P :lol:
Слобода или смрт

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

demon, zasto tvoj burazer nosi 1100 nemam pojma. Ali tvoj burazer nije nikakav argument, gde god da zivi. (Btw. a sta ima tvoj burazer da krije? Iz kog je klana zemunskog, surcinskog ili dorcolskog?).

Jedina validna argumentacija je tehnologija. A tehnologija kaze da u 1100 nema nista posebno, da se u nicemu ne razlikuje, po pitanju komunikacije, od bilo kog drugog komercijalnog GSM telefona. Sve drugo su bajke u koje veruju naivcine i napaljeni klinci.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

rmilos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 13. Avg 2010. 21:17

Post od rmilos »

Specijalno je to sto prolazi skenere. Zatvorenici ne pitaju za cenu.

Izmenio tomas.hokenberi: Nije dozvoljeno dopunjavanja poruka do 100 karaktera tackicama, smajlijima itd. Sledeca takva poruka ce ti biti obrisana bez opomene.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

rmilos, jeste, opste je poznato da 1100 za razliku od ostalih telefona ima antenu, provodnike i sve ostalo od plastike pa je skeneri ne detektuju. Daj bre ovo je smesno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Jos da kraja ce ispasti da je ova Nokia hvata signal i na Marsu,radi pod vodom i to na dubinama od preko 10 km,na koncertima se on koristi umesto zvucnika i moze da se puca iz njega....takodje moze da se obavi poziv sa njega iako u njemu nema sim kartica i pritom mu je baterija potpuno prazna.....
D500&E71

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Слобода или смрт

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

bestboy, bas si ozbiljan izvor informacija nasao. Press je cuven po tome kako prenose sve istinite vesti, a uz to imaju posebnu ekipu strucnjaka u oblasti nauke i tehnologije koja proverava validnost i istinitost vesti koje preuzimaju sa obskurnih sajtova.

Mislim da je komentar te vesti najblizi istini:
Fora

Prica o ovome je plasirana prije nekih godinu dana. Sad su fore sa oglasima na svakom cosku, nedostatku tih telefona i cudu... A sve mirise na odlicnu foru da se od lakomih preprodavaca uzmu pare. Logika je sledeca : Ako je taj telefon zaista u mogucnosti da mu se uz softverske izmjene pokupi informacije o transakcijama sa bankomata, ti ljudi koji to i mogu uciniti to svakamo mogu odraditi i sa nekoliko tih telefona, sigurno im ne treba na hiljade istih (osim ako ne zele da ih sa tim izmjenjenim softverom preprodaju, u sta sumnjam )
Meni je logicnija stara prevara u kojoj se navlace sitni preprodavci da kupuju te telefone u zabludi da ce ih nekim "albancima" prodati po vise hiljada evra. I kupi taj neki albanac jedan ili 2 ta telefona za te pare, a onda posalje "naivne klince" koji "pametnim preprodavcima" prodaju takve iste telefone po duplo vecoj cijeni od trzisne (recimo 300-400 evra) :)
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

tomas.hokenberi
Само сам оставио линк :roll:
Да сам хтео само вест да ставим у први план цитирао бих цео текст, овако се виде и коментари.

А што се Преса тиче имају сензационалистичке наслове, то стоји али смеју да објаве и теме о којим други ћуте ко .... :wink:
Слобода или смрт

e-treo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 21:17

Post od e-treo »

Prodao juce za 80 eur :oops: . Inace, telefon je izgledao katastrofalno lose, izguljen, guma odlepljena, bez punjaca...i uopste ne shvatam kako se desilo da ga do sada nisam bacio ali eto, nadje se naucnik da to kupi. Inace, kako sam imao 15-ak poziva, cenim da bi otisao i za nekih 50 eur vise ali ne kajem se, ne treba biti pohlepan. Ipak, najjaci su mi ovi sto `ladno stavljaju cene 2, 3 pa cak i 4000 eur. Eeee...ljudska glupost nema granice :uhuh:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

e-treo, ma trebao si vise da trazis - vidis da je to "cudo od telefona". Mozda bi se nasao neko i par stotina da plati ;-).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

e-treo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 21:17

Post od e-treo »

tomas.hokenberi, verovao ili ne, imao sam neki (iracionalan) osecaj grize savesti svestan da za konkretan novac prodajem maglu, nesto sto nema bukvalno nikakvu vrednost. U tom smislu, 80 eur je sasvim dovoljno da shvatim koliko su ljudi naivni, ali nisam imao "stomak" da zatrazim neku vecu cifru :oops:

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ljudi ja imam ovaj telefon sa tipom RH-18.

Ali proziveden u madjarskoj,jel mogu da uzmem neke pare? :lol:
Sony Xperia P

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

aleksaa, prosetaj se do bankomata pa vidi da li radi posao. Ako da trazi odmah soma evra. :lol: :lol: :lol: :lol: Mala sala.......

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Post od rudulan »

ja znam najmanje 3-4 god da taj tel nije moguce prisluskivati, a zasto je interesovanje za taj tel poraslo tek prosle god ne znam, ali u CG mozes i za 1000 eur da ga prodas u sjevernije opstine, jer na sjever cg se svako drugi bavi sa drogom :)

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ajde ljudi nemoj da se zezate. :lol:

Jel ljudi otkupljuju samo "made in germany",ili moze da prodje i "made in hungary"?
Sony Xperia P

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

rudulan, da li bi bio voljan da objasnis zasto 1100 "nije moguce prisluskivati" ? Mislim na tehnicke detalje, kako to 1100 komunicira sa GSM mrezom, i u cemu se to razlikuje od ostalih telefona? Ako se nacin komunikacije razlikuje kako onda radi sa standardnom GSM mrezom?

Dajte bre ljudi manite se glupost. Cela ova prica sa 1100 je obican "hoax" na koji nasedaju naivcine.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Ne može se prisluškivati kako da ne. Ja sam čuo da ne može da se prisluškuje, sama hakuje bankomate, detektori je ne detektuju. Ko zna možda sve to može :lol: ali pre će biti žešće loženje. Mislim pun je internet sličnih urbanih legendi.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Dok ne dodaju opciju da sama pravi sarme ja je ne uzimam! :lol: :lol: :lol:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Ma meni je pricao jedan ortak, kome je rekao njegov kolega sa posla, da je njemu pricao kum, da je njegov prijatel cuo na autobuskoj stanici GSP-a, da je jedan lik sa 1100 uspeo dajinski da upravlja bankomatima i da ih natera da mu daju novac, ali samo banaka sa nemackog govornog podrucja. Sada koristi 1100 da mu generise kodove za hakovanje centralnog racunara Bundeswehr-a :D :wink: :lol:
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori