Nokia C6-01

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
durlanac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 26. Jun 2008. 03:07
Lokacija: nis

Post od durlanac »

Neznam kako ce raditi ali znam da je cena pala na 260e. :D Ako nekog zanima.Nekako mi se svidja cena od okruglo 200 ali nece to skoro.

dejan92
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Uto, 08. Feb 2011. 11:46

Post od dejan92 »

E blago tebi, ovdje u Banjaluci cijena je 350 evra, i to ne kod ovlastenih distributera i operatora,
Cccc sta rade ovi ovdje, dodje mi da se ubijem
Nokia C7

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

auu kakvo lesenje u vas bosanaca ;)
ovde na crnjaka za 270 vec c7 ima da se uzme..
ne znam sta da ti kazem,preko Drine u shoping !

dejan92
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Uto, 08. Feb 2011. 11:46

Post od dejan92 »

C7 je ovdje 380 evra....
Nista ...moracu jednom svratiti u bg da uzmem c6 01, ili to ili da cekam ovdje da spuste cijenu. :cry:
Nokia C7

durlanac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 26. Jun 2008. 03:07
Lokacija: nis

Post od durlanac »

Dali zna neko zasto je telefon poskupeo.Bio je 260 a sada 350 e.Jel ta cena u svim radnjama ili samo ovim koje se reklamiraju na sajtu.?

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Ja koliko sam čuo da cijene koje pišu na sajtu nisu mjerodavne. Najbolje da nazoveš određenu radnju koja te zanima ili da odeš direktno da saznaš pravu cijenu telefona. Pozzz

krsma
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 02:46

Post od krsma »

Moze li neko da mi kaze da li ovaj tel podrzava chat na drustvenim mrezama recimo face-u to sam vieo na i-phone-u. P.S. Ja se izvinjavam na neupucenosti ali sad jurim novi tel pa sam malo ispao iz tokova ali doslo vreme da se menja 5800 uzeta pre dve god :) :) :)

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

krsma, uh uh... mislim da sam procitao tvoje pitanje i na temi o 5800 i neko ti je lijepo odgovorio da instalira nimbuzz... Nemoj da postavljas 1 pitanje na razlicite podforume!!!
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

i30
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2011. 12:47

Post od i30 »

Postovanje svima,

Skoro sam kupio NOKIA C6-01 i telefonom sam prezadovoljan ali imam problem sa email-ovima koji NESTAJU. Ne mogu da verujem!

U pitanju je SBB nalog koji koristim i kod kuce, na desktop racunaru. Ovih dana bas dosta proveravam mail i kada sam van kuce, desetinu puta dnevno.

Znaci, skinem mail ili vise njih, procitam ih i oni su u inbox-u neko vreme, jedan dan uglavnom, i krace, nema pravila, onda, odjednom, sa sledecom proverom, kako se konektuje na net i proveri mi mail-ove (uglavnom kada nema sta da skine) svi mail-ovi koje sam imao u inbox-u i koje sam vec procitao - NESTANU.

Nestanu i svi poslati mail-ovi odnosno nemam nijedan folder osim INBOX-a (SENT ITEMS bih dobio sada kada bih poslao neki mail dok mi i on ne bi nestao)
Gledao sam SVE moguce opcije, nigde nema nesto cime bih to mogao da predupredim.

Da li neko zna o cemu se radi ?

Hvala unapred.

P.S. EVO, DOK PISEM OVU PORUKU UPRAVO SAM PROVERIO DA LI IMAM NEKI MAIL I JEDAN DRUGI MAIL KOJI SAM DOBIO PRE 2-3 SATA JE NESTAO !!! Šokiran sam!

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

i30, ne vjeurujem da to ima veze s telefonom... mozda imas nekakav problem sa samim nalogom... Kad provjeravas kod kucu za kompom mail, da li ti se slicno ista desavalo ?
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

i30, to je do servera na kome imas nalog ili si u samom nalogu podesio da ti se oni brisu. Otvori nalog na hotmail ili gmal pa da vidis kako ce se ponasati.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

deksicom, upravo tako... to sto si ti i30 objasnio je samo podesavanje na serveru... S telefonom to nema veze... Pogledaj podesavanja na nalogu i t oje to ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

i30
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2011. 12:47

Post od i30 »

To se na desktop-u ne desava nikada. Podeseno mi je da kada skinem poruku na mobilni da posle mogu da je skinem i na desktop i to je to (tek se onda brise sa servera). Evo sad' cackam opcije ali ne znam sta bi to moglo da bude.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

i30, desktop? Ne kontam ?! Da li to mislis na desktop racunar ?! Ali svakako imas opciju da ti brise sa servera ?! Pa ukini tu opciju i sve je cool :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

i30
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2011. 12:47

Post od i30 »

Da, desktop racunar. Zapravo, ta opcija da mi ostavlja na serveru je bila na starom telefonu koji mi je crkao. A i kakve to veze ima, ja hocu da mi on sacuva ono sto sam SKINUO na telefon. :)

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

i30, pretpostavljam da za ciatanje maila na dectopu koristis neki mail client (outlook, thunderbird...). proveri podesavanja u njemu. 100% ti je podesen da brise mailove nakon downloada i zato ih vise nemas na telefonu. Sto se tice telefona u retrival settings imas podesavanja kako se ponasa sa porukama ali ne postoji podesavanje da brise mailove sa servera.
Nadam se da sam pomogao.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

i30, kao sto ti i snenad rece a ja cu da ponovim... telefon ne moze da brise mail-ove sa servera ako ti to na serveru nisi podesio ili ako nisi podesio nekako da ti download-an mail nakon citanja obrise... Drugo, ne znam sta bi moglo da bude, ali sam siguran da do telefona nije !
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

i30, jesi li resio problem. daj neki feedback da ako jos neko ima slican problem da zna sta da radi

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

snenad, ma iskreno, problem je u serveru, tako da ovo pitanje ne "spada" pod ovu temu, ali momak ima taj telefon pa bi dobro bilo, kao sto ti kazes, da kaze da li je problem rijesen ili ne... :oops:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

zavodnick, znam ja da nije do fona nego me izludjuju ljudi koji postave neko pitanje i onda ih nigde nema.

Odgovori