Nokia C2-03

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Nokia C2-03

Post od Ensiferum »

"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

mgkole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2011. 15:58
Lokacija: beograd

Post od mgkole »

ako nokia odrzi kvalitet na dobrom nivou ovo bi mogla biti odlicna zamena za neke samsungove modele u tom cenovnom rangu!

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

da li vas podseca na jedan stari model telefona,koji je plenio dizajnom :) :) cik pogodite koji???
Siemens SL65..identican dizajn,odma kad sam video ovu nokiicu setio sam se starog dobrog siemensa :D
naravno slazem se,donosi dosta toga dobrog,u inace dosta bezdusan svet dual sim-a!

miilyy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 22. Jan 2012. 10:05

Post od miilyy »

Zaista lep telefon, i cini mi se da nokia nece zaostati u kvalitetu. Zaita mislim da je praktican, cim podrzava 2 kartice. Znam kako mi je smor, kad preturam po tani trazeci drugi telefon, jer koristim dve kartice... milim da je ovo moj l. telefon, a plus nije skup :) da li ga neko vec koristi? ako ima neko nek napise utiske :)

EDIT:
da li moze neko da mi kaze da li se guli ovaj zlatni hrom? tako mi se svidja ovaj tel i bas bih ga kupila, ali ne znam hoce li se oguliti lako, jer bi onda ruzno izgledao...

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Re: Nokia C2-03

Post od Motoman »

Da li mozda neko zna da li moze da se ubaci srpski jezik u ovaj telefon, telefon ima najnoviji softver ali samo par jezika. Inace nije los telefon, slajd lepo radi i pravi je zenski :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia C2-03

Post od acamatic »

Motoman, naravno da moze,imao sam dodira sa ovim telefonom i bio je na srpskom jeziku,ali samo jos nesto da dodam,posle nekog vremena i duzeg koriscenja,slajd se da kazem "unistava" i onda je touchscreen toliko oslabljen da je iritirajuce kakav odziv ima...

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Re: Nokia C2-03

Post od Motoman »

Namerno pisem ovo kod ovog telefona. Nije ni cudo sto nokia propada. Sram da ih bude. Telefon je katastrofa. Nadam se da sam nekom odmogao od kupovine :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia C2-03

Post od Deksi »

Motoman, pa koliko para toliko i muzike, ovo ti je telefon za ono osnovno.
Pa kad si resio da odbijes kupce od njega napisi sta to nevalja.

Odgovori