Nokia AEON

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Nokia AEON

Post od Vidovac »

Dragi, Forumasi, da li neko ima neku informaciju o Nokiji AEON?? molim vas dajte mi neke zanimljive informacije o njoj.. Ako neko zna kada izlazi i kolika ce pocetna cena kostanja biti.. Kad li ce biti na trziste??? Bio bih vam veoma zahvalan kada biste dali neke precizne podatke, da se ja obradujem.. :D :D :D

RandjaPO
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 466
Pridružio se: Sre, 07. Jul 2010. 09:53
:: iPhone 6
:: Nokia 808 PureView
Lokacija: Pozarevac

Re: Nokia AEON

Post od RandjaPO »

Verujem da dosta ljudi zanima kada ce tako nesto izaci na trziste ali sve je to za sada samo koncept koji postoji vec godinama.

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Re: Nokia AEON

Post od Adams »

Vidovac, Auuuuu prijatelju iz kog si naftalina izvukao ovo? :) Verovatno si gledao snimke na youtube, neki su cak iz 2007 a 5 godina u mobilnom svetu je davna proslost. :)
Inace, verujem da je ovo jedan od mnogih koncepta koji su ostali samo u labaratorijama proizvodjaca mobilnih telefona.
Jednostavno mobilna telefonija je otisla u potpuno drugacijem smeru, pogotovo od 2007. kada se pojavio iPhone i kada je bas pocela aktivna trka u pravljenju sto boljih telefona sa velikim ekranom na dodir.
Nokija nije mogla da nametne ili uopste nije imala novi viziju kako treba da se razvija pa je tako i zapala u situaciju u kakvoj je sada. Negde sam procitao da je u periodu od 98. do 2011 ulozila preko 50milijardi dolara u razvoj i istrazivanja novih tehnologija a sada je na rubu propasti.
Jos jedan zanimljiv neostvaren Nokijin koncept je Nokia 888. :)
Nokia Lumia 1520

Odgovori