Nokia Lumia 620

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Nokia Lumia 620

Post od Mr. Jingles »

Shvatio poentu - pronaći još tih 100 € i uzeti 830... Kako će mi se obradovati šalterske službenice u banci... :lol:

Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Nokia Lumia 620

Post od Mr. Jingles »

Ukratko, 620 će, nakon popravke power dugmeta, završiti kod drugara, a ja uzimam 1320 od devojke, ona prelazi na android. Voli žensko kad joj deflini skaču po ekranu, pahulje padaju i tako to... ooookkk... :shock: Iskustva sa 1320, uskoro u temi predviđenoj za to. Zamerka odmah na veličinu i ekran od 6"... nije to za moje "ćevapčiće".

nikolas62
Banned
Postovi: 39
Pridružio se: Sre, 14. Jan 2015. 00:59
:: nokia lumia 530

Re: Nokia Lumia 620

Post od nikolas62 »

Mr. Jingles napisao:Ukratko, 620 će, nakon popravke power dugmeta, završiti kod drugara, a ja uzimam 1320 od devojke, ona prelazi na android. Voli žensko kad joj deflini skaču po ekranu, pahulje padaju i tako to... ooookkk... :shock: Iskustva sa 1320, uskoro u temi predviđenoj za to. Zamerka odmah na veličinu i ekran od 6"... nije to za moje "ćevapčiće".
Moja sestra ima nokiu 1320 mogu da kazem da je odlicna jeste velikih dimenzija ali meni to nije pravilo problem uzmi slobodno tu nokiu 1320

Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Nokia Lumia 620

Post od Mr. Jingles »

Da se nadovežem - 1320 ostala kod buduće supruge, ja popravio ono dugmence i telefon fercera, ALI svakako je došlo vreme da se pređe na malo jači segment, jer su i zahtevi porasli... :) Elem, preko mts-a imam mogućnost da uzmem dobar telefon na 12 rata, ali im je ponuda preslaba... Od jačih telefona u igri su G3 (3GB RAM, 32GB ROM), S5, Z2 i stari 920 i 925... :o i odluka bi bila relativno laka da večeras nisam sedeo sa kumom, koji ima G3 (sa 2 GB RAM), u zatvorenom prostoru i pokušao da se lociram... Lumia 620 se našla u roku od par sekundi sa greškom do 5m, G3 nije ni uhvatio signal?!?! Nisam pametan, ali na GSM Areni stoji da oba poseduju A-GPS i GLONASS...

Uzgred, zna li neko postoji li varijanta da se telefon uzme npr u Tehnomaniji na 12 rata (bez dodatnih gluposti tipa čekovi, krediti, itd)? Jedini imaju 830 za koji sam i dalje zagrejan.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 620

Post od miodrage »

Ako primaju cekove, uzmes. Odes pa pitas, ali mislim da svi prihvataju.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori