Nokia Lumia 1525

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Nokia Lumia 1525

Post od fannY »

Pa sta Microsoft radi logicno? :)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 1525

Post od Evindzer »

slazem se, sad kad je Nokia njihova (kako god da je nazovu, bilo da zadrze ime brenda ili ga promene), bila bi stvarno steta da odustanu od high-end uredjaja. :smutny:
sad imaju ono sto su hteli (jos od dolaska Elopa u Nokiju) i mislim da bi bio red da porade malo na popularizaciji svog OS-a (a i na nekim njegovim aspektima koji, kao sto Challenge rece, nerviraju mnoge korisnike), jer, po mom skromnom misljenju, WP OS ima dobar potencijal.
s druge strane, moguce je da uzimaju fine pare od prodaje jeftinijih uredjaja, ali mislim da zaradjuju kudikamo vise od prodaje Android telefona nego onih sa svojim OS-om (usled koriscenja nekih njihovih patenata, itd.) i - opet samo moje misljenje - zato i nemaju nekih velikih motiva da pospesuju prodaju WP modela, kao ni da zaokruze WP OS onako kako bi to mogli da hoce. :dry:
a ako 1525 izadje (a iskreno se nadam i zelim da hoce), svakako ce imati specifikacije na nivou Note-a 4, kao sto je to slucaj sa 1520 i Note 3.

Odgovori