Nokia Treasure Tag

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Nokia Treasure Tag

Post od Cooomi »

Privezak za ključeve, ili okačaljka za nešto bitno, koji se poveže sa mobilnim preko NFC-a i kasnije ostaje uparen Bluetoothom 4.0. Kada zaturiš jedno od dva uređaja stisneš dugme i počne da pišti suprotni (bar mislim da pišti), pa ga lakše nađeš...

Slika

Zanima me gde ima kod nas da se kupi i koja mu je cena? :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia Treasure Tag

Post od acamatic »

Cooomi, takvi privesci za pistenje imaju kod kineza,zakacis za kljuceve od auta(kuce) i kada ih izgubis,imas taster i samo stisnes ga i onda privezak na kljucevima pocinje da pisti,a na tebi je da provalis gde je to.Mnogo i sigurno jeftinija varijanta :)

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Nokia Treasure Tag

Post od Cooomi »

Ima moja drugarica neki takav kineski, treba da pišti kad počneš da zviždiš, ali ono kad god čuje neki zvuk dere se ko popizdeo...

RandjaPO
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 466
Pridružio se: Sre, 07. Jul 2010. 09:53
:: iPhone 6
:: Nokia 808 PureView
Lokacija: Pozarevac

Re: Nokia Treasure Tag

Post od RandjaPO »

Cooomi, i ja sam se bio zaintersovao za ovu stvarcicu pre par nedelja. Naisao sam na neki slovenski sajt i cena mu je 35e ako se dobro secam. Cini mi se da je to malo preskupo.

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Re: Nokia Treasure Tag

Post od Draco »

Ja sam je ili ga dobio gratis uz L625 i produženje ugovora.
Simpatična stvarčica. Pište i telefon i privezak u slučaju da zaboravite jedno od to tvoje, tj kada se uređaji odvoje toliko da se prekine bluetooth veza. Uz to možete da aktivirate pištanje i pritiskom na dugme priveska ili u aplikaciji na fonu.
U uputstvu piše da se može izvršiti i GPS lociranje ali to nisam uspio da provalim.

Odgovori