Nokia Lumia 2520

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Nokia Lumia 2520

Post od Apolo »

Sta mislite o ovom tabletu, da li ga neko ima, kakva su iskustva?

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_2520-5702.php
Festina lente.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 2520

Post od miodrage »

Preskup, i Win RT je unutra, koji je i zvanicno mrtav. Bezi od toga koliko te noge nose.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 2520

Post od Apolo »

To sam video, samo nisam siguran da znam sta je Windows RT posto mi deluje kao Windows 8.1 koji imam na laptopu?
Festina lente.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Nokia Lumia 2520

Post od araphel »

Windows RT je verzija pravljena za uređaje sa ARM procesorima. Suštinski je ista kao standardni 8.1, ali ima jednu bitnu razliku: ne možeš na nju instalirati ništa od standardnih legacy Windows programa. Samo aplikacije sa Marketa. To je to. Ja imam RT na Surface, i meni završava posao odlično za ono što meni treba, ali ja sam ga kupio na nekom debelom sniženju, i to dok je još bio aktuelan. Sada, pored činjenice da je RT mrtav i pored toliko pristojnih tablet/laptop hibrida sa full 8.1, nikad ne bih uzimao nešto sa RT. Nije da je RT loš, radi super i office i sve, samo jednostavno nema poente. Dobiće neki update sa nekim od funkcija i izgledom desetke, ali to je to. A kao što rekoh, Asus, Acer i Lenovo imaju vrlo pristojne uređaje sa full Win 8.1 za lepe novce. Zaboravi 2520, osim ako ga dobiješ na poklon.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 2520

Post od Apolo »

Haha nije bila rec i poklonu vec mi je tablet delovao ok. Primetio sam da lenovo ima dobrih tableta u ovom cenovnom rangu pa cu baciti pogled. Hvala!
Festina lente.

Odgovori