Nokia 6280: Live Pictures [ili Uživo :)]

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Kako moze sa izgleda?Jesi videla na panasonic-u recimo X300?Znas i sama kakve je Nokia dosad menije imala?E pa takvi su recimo mogli da budu ali su ipak preuzeli sa SE,sto je po meni super a ikonice sam rekao da su samo malo promenili a ne da uopste nisu iste,tj malo su ih zarotirali kao da gledas sa"coska" i posle svega ovoga jos treba samo da stave neku"normalnu"cenu za svoje telefone i vrlo brzo ce zaustaviti osipanje svog dela kolaca u trzistu!A nama kupcima naravno sve to odgovara jer njih zbog medjusobne borbe tera da nam daju sto vise za sto manje (para)!
Pozdrav 8)

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

rocK napisao:....a da li zna neko kada ce izaci ovaj 6270 i koliko ce kostati jer izgleda da su 6270/80 potpuno isti ( samo se izgleda razlikuju u 3g-u ) ?????
Potraži na ovom forumu temu Nokia/Nokija slajderi/slideri.. Koliko se sećam i 6270 je najavljena za četvrto tromesečje ali je najavljena cena nešto niža...

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Meni licno ova tema crvene boje izgleda uzasno! Slazem se sa Zokom da ikonice i izgled menija ne bi trebalo da imaju neku bitnu ulogu pri kupovini telefona - vazno je da on radi kako treba. Ove ikonice izgledaju potpuno isto kao na 6230i, N90 i ostalim novijim Nokia modelima. Jasno je da Nokia nikada nece napraviti savrsen model mobilnog telefona, jer bi tada svi kupili taj i ko zna kada bi ga zamenili. Ovako imamo odlicne telefone sa kojom funkcijom, koja nedostaje. Ipak, na tragu savrsenog je N70, ali videcemo i to, kada se pojavi na trzistu!
Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

mi2scg, hvala, konačno ne neko razume..... :wink: :)
Lomnica_city, stvarno neću de se prepirem sa tobom...znam kako izgleda meni kod svih telefona...i kao što rekoh, sve je to ok, meni je kvalitet najvažniji.... :wink:
Poštujem tvoje mišljenje da je NOKIA preuzela izgled menija od SE...ali jednostavno ja se ne slažem sa tim...toliko :wink: :)

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ne , mi2scg ,varas se :uhuh: ,savrsen je jedino n91 ( do izuzev 3g ) ali to je po meni nevazno ...... :D :D :lol: :lol: :lol:
rocK for ever

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Ok, moze i N91, ali sam N70 uzeo za primer jer u manjem kucistu objedinjuje 2.0 MPx kameru, radio, mp3 plejer, 3G i ostale funkcije. N91 izdvajam zbog hard diska i glavne mp3 funkcije. Ipak, sve zavisi ko sta zeli od telefona.
Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Malo ste otishli u OFF topic... :roll: Treba otvoriti temu onda o tamama i ikonicama...Mislim da nema vishe komentara u vezi ovoga..videli ste slike,sachekajmo sada telefon..

P.S. 900 post

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

neki dan sam na bahrainmobiles video najavu za N91 i N70 koji bi trebali da se nadju u prodaji za 30-tak dana i cena ce im biti oko 900e i 450e!!!!!

imam slike na racunaru (telefoni u ruci) ali ne znam da postavim slike na forum!!!! :smutny: :smutny: :smutny:

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma daj , imas slike????? , pa supper , a postaviti ih mozes ovako :
1. prvo kliknes ono Img na gore datim ikonicama
2. zatim kliknes desnim klikom na sliku koja je na netu ( ne moze , ako ti je slika na racunaru ) , ides na properties , pa nadjes location i kopiras sve to odma iza ono "img" ( http://www .... to )
3. i kada si ono gore zavrsio ponovo kliknes Img na gore datim mogucnostima ......
i stim je to sve zavrseno ..... nadam se da nisam zakomplicirao :D :D :D

supper bi bilo ako si skontao i ako bi mogao postaviti slike telefona , pogotovo slike od n91 ....jer je najbolji po meni , ali opet 900e uopste nije malo :disgust: ( jer se moze uzeti laptop za te pare ) ,ali valjda ce mu spasti cijena :) :) :D :wink: :wink: :)
rocK for ever

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

hmm,to si mogao da mu objasnish na privatno rock...a i idi u kategoriju proba,pa tamo vezbaj par puta dok ne izvezbash kako se kache slike IDzO,nije teshko... :wink:

Eo ja sam otishao na bahrainmobiles i nashao te slike,i eo okachio umesto njega...
Slika

Slika

Nokia N70- Price: $599,99

Nokia N91 - Price: $799,99

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

po izgledu je n70 daleko lepsi, ali po mogucnostima................ :) :)

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Cuo sam da ce n91 imati dosta losiji ekran od n90 i n70??? Ne losiji, vec tamniji...

Jel je to istina, jel zna neko???

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

popste napisao:Cuo sam da ce n91 imati dosta losiji ekran od n90 i n70??? Ne losiji, vec tamniji...

Jel je to istina, jel zna neko???
Ne znam,nisam to chuo,al bash cu se raspitati da vidim...

eo i n90
Slika

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

a eto jel sam vam reko`!!!!! 8) 8) 8)
bruka kako telefoni dobro izgledaju, ali samo malo papreno za nase uslove!!!!!

a kakva je to memorija kada je 4GB, jel to neki HDD?

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Jest IDzO, HDD od 4GB...
Po izgledu tj. dizajnu..najlepši mi je N70...pa N90...a mislim da smo o karakteristikama već raspravljali... :roll:

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

neznam jeli ruzno uslikan ili nesto drugo ...ali n91 ne izgleda lijepo ......vade ga jedino exxxxxtra mogucnosti ,a li nije mi jesano odkud njima ovi mobiteli u bahreinu sad vec , pa zar su tamo vec izasli ?????a jos u evropi nisu????? 8) :)
rocK for ever

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

valjda su ovi modeli imali neko predstavljanje u amsterdamu a na bahreinmobiles reklamiraju da ce ih imati za oko 30-40 dana gore navedenim cenama!!!

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Ako ćete da nastavite da pričate o N seriji, otvorite novu temu jer ova nema nikakve veze sa N serijom već sa 6280... :angry:
make. believe

Odgovori