Nokia i glasine o novim uređajima

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od sugarcoated_ass »

Oh, shut up! [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od 1808 »


Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Apolo »

Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Evindzer »


Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Green »

Njoklica se definitivno diže iz mrtvih. Može ona tema i da se zaključa. 8)

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Joker123 »

juhu kako stvari stoje sledeci tel mi je nokia nakon 6-7 godina nekoristenja iste :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Evindzer »

Još samo da iz Kine dopešači do nas. ;)

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Joker123 »

ma hoce,polako ne zurimo nigdje tu smo gdje smo :D :D :D

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od brankisha »


Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Evindzer »

U drugom testu ipak bolji Ajfon. ;)

neelix
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Pon, 22. Maj 2017. 14:40
:: Redmi Note 3 Pro

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od neelix »

Jel' propustio neko kroz šake neku od ovih novih Nokia? Čitam po netu da ih dosta hvale, ali me intesuje kakvi su iz prve ruke :roll:

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Ivan Cirkovic »

Meni je Nokia uvek bila naj telefon, ali su napravili veliki propust sto nisu uzeli i potpisali ugovor za android platformu, nego su gurali svoje modele i na kraju propali kao da nikad nisu postojali. Moj drug ima neki jaci model i stvarno je bruka telefon. Imao je problema oko novog update-a sistema, ali nista strasno. :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Azimuth »

Ne razumem šta si hteo ovim postom da kažeš? Šta su svoje i gde gurali? Kako to misliš da Nokia ne radi na Android OS? Zašto misliš da bilo koga zanima koji telefon tvoj drug ima, a da pri tome taj isti telefon nema veze sa ovom Nokiom o kojoj se ovde piše?

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Ivan Cirkovic »

Naslov teme je Nokia i glasine o novim telefonima... Misli se globalno, a ne na odredjeni model. Nisam se skocentrisao na odredjeni model, vec na sve modele koji su dostigli vrhunac njihovog poslovanja. Nokia koliko znam nije radila Android pre 5 godina kada je svaki brend izbacivao android sistem. Oni su ga poslednji prihvatili. Ja sam bio zagrejan da uzmem nokia sa android sistemom, ali nisam mogao da cekam.

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od ciklon »

Imala je Nokia Asha modele sa osakaćenim Androidom pre nekoliko godina: https://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_X_family

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Ivan Cirkovic »

Taj model na sve lici, ali na android ne. :) Pricamo o ozbiljnim konkurentima danasnjice. Tesko je probiti se, a zaostaju mnogo. Da ne skrecemo sa teme. 8)

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od ciklon »

Android je softver, tako da hardver može da liči i na Sunđera Boba ako je to izbor proizvođača. Svaka roba nađe kupca, a Nokia je očigledno našla svoje. Uostalom, samo da se nađu na kineskom i tržištu jugoistočne Azije - njima je to puna kapa.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od brankisha »

Nokia je gurala svoj i Win OS. Nisu oni nista zeznuli nego ih je zaj... Microsoft. Tj napravili su ugovor los po njih. Ti telefoni su i danas veoma dobri samo je ms odustao od tog os-a.
Nove Nokie imaju android i ne razumem cemu toliko prepucavanje. Mislim vec smo ranije pisali mee goo i sl. Oni i dalje proizvode dobre telefone.
Mada realno sve evropske auto kompanije koje su usle u saradnju sa amerima su propale.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od Apolo »

Niko Nokiju nije zaj*bao no sama sebe. Ugovorne stavke se pregovaraju, dogovaraju i konacno potpisuje jedna i druga strana. Osim ako Nokija nije "prisiljena" da potpise isti, ili su je prosto vodili nestrucni ljudi kada su doveli do gasenja pa reinkarnacije kompanije jer ko normalan potpisuje ugovor stetan po sebe. Sve u svemu verujem da ce stvari doci na svoje, Nokia je ponovo izbacila mobilne telefone i ocigledno je koliko je to jak brend samim interesovanjem i kupovinom ovih trenutno mid range telefona, a videcemo kakva ce biti situacija kada se izbaci flagship, da li ce se I koliko pomrsiti konci trenutno vodecim brendovima.

Sent from Windows 10 using mTalk
Festina lente.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia i glasine o novim uređajima

Post od гари »

ciklon napisao:Imala je Nokia Asha modele sa osakaćenim Androidom pre nekoliko godina: https://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_X_family
Ivan Cirkovic napisao:Taj model na sve lici, ali na android ne. :) Pricamo o ozbiljnim konkurentima danasnjice. Tesko je probiti se, a zaostaju mnogo. Da ne skrecemo sa teme. 8)
Sve u svemu, to svakako jeste Android. E sad, što se tiče osakaćenosti, ko zna, možda bi ti telefončići bili mnogo bolji od svoje Android konkurencije. Bolje osakaćen telefon sa osnovnim stvarima, a koji radi, nego kao gomila drugih jeftinih Androida koji nisu dobro radili čak i da im ne instaliraš ništa od dodatnih aplikacija...
Apolo napisao:Niko Nokiju nije zaj*bao no sama sebe. Ugovorne stavke se pregovaraju, dogovaraju i konacno potpisuje jedna i druga strana. Osim ako Nokija nije "prisiljena" da potpise isti, ili su je prosto vodili nestrucni ljudi kada su doveli do gasenja pa reinkarnacije kompanije jer ko normalan potpisuje ugovor stetan po sebe. Sve u svemu verujem da ce stvari doci na svoje, Nokia je ponovo izbacila mobilne telefone i ocigledno je koliko je to jak brend samim interesovanjem i kupovinom ovih trenutno mid range telefona, a videcemo kakva ce biti situacija kada se izbaci flagship, da li ce se I koliko pomrsiti konci trenutno vodecim brendovima.

Sent from Windows 10 using mTalk
Jeste, sami sebe su zeznuli, isto kao i mi sebe sa Rusima, NISom i Južnim tokom. :D

Ali moram da dodam da se Microsoft poneo u celoj toj situaciji kao najgnusnija korporacija i zeznuli su ih gde god su to mogli. (Neko će ih "pravdati" sa "ali dobro, ti znaš gde živiš, ne bave se oni humanitarnim radom" i slično, ali ipak...) Kupili su Nokiju, dali su im uslov da nekoliko godina ne mogu da prave telefone pod svojim imenom, a onda su oni prestali da koriste brend Nokia na svojim telefonima, izbacili par Microsoft Lumija, i ubrzo pootpuštali sve one kvalitetne zaposlene kakve bilo koja druga današnja kompanija može samo da sanja. Dakle, kupili su Nokiju samo sa ciljem da je unište.

Da sam Finac, pljuvao bi svaki put kad čujem reč Microsoft, kao ona baba Fani la Fan iz Alo alo kad vidi Nemca. :D

Sent from mTalk on Windows 10 PC

Odgovori