Nokia 8110 4G

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Marko-PA
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Pet, 08. Apr 2016. 18:12
:: nokia 3310 2017
:: samsung galaxy s6

Nokia 8110 4G

Post od Marko-PA »

Pozdrav.

Prijatelj pre par dana kupio ovaj telefon, ali ne dobija poruke uopšte, sve ostalo radi normalno, on može da šalje. Vip prepaid broj ima, ali je telefon kupljen u Tehnomaniji.

O čemu se radi?

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia 8110 4G

Post od гари »

Može da proba sa drugom karticom, vidi da li i sa njom ne radi, i ako ne radi, reklamirati u Tehnomaniji.

Ali pošto je kupljen pre par dana nipošto da ne odugovlači, sve neka proba već sutra. Može probati i da traži drugu SIM karticu u VIP-u, pa i to ako ne radi, onda sa savršeno ispravnom SIM karticom u Tehnomaniju.

Ne znam do čega bi ovo moglo biti, ali ako se dobro sećam, u ovih 7 dana bi morali da mu zamene telefon ko iz topa, ili da mu vrate novac. Poodavno sam čitao Zakon o zaštiti potrošača, pa sam zaboravio sad već detalje, ali mora odmah da može da dobije drugi telefon - bez ikakvog čekanja (a to da na telefonu sve ne radi se vidi i u prodavnici), i naravno, servisiranje telefona ne dolazi u obzir.

Držim palčeve da sve super ispadne, ali se i nadam da je neki banalni problem, a koji meni ne pada na pamet. :)

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Nokia 8110 4G

Post od niko1a »

kod tih dumb telefona je pre znao da bude problem neki service center br ili tako nesto se zvalo, to je nesto za poruke, pa je kod nekih moralo rucno da se unosi nekad, a br zavisi od provajdera, jedino mi to pada na pamet kao potencijalni problem.

Odgovori