Slučajno otkriveno - tips & tricks

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Da a kad vec spominjete ostale modele telefona iako je fizicki izvodljivo, na sx1 nemojte nikako vaditi karticu "nazivo". Posle ove operacije samo format u card reader-u pomaze. Gubite podatke sigurno.
5130+Koss the plug....

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Pa ovo je super :D a ja se pitao za sta sluzi ova olovcica :o a neznam i zasta je na N70 jedno dugme ispod poklopca memoriske, dosad nisam naso primenu :smutny: ali bih bio jako zahvalan ako bi neko rekao tj napisao! :wink: :wink: :D 8)
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroko035, to dugme ispod poklopca za MMC je za slikanje kamerom...kad okrenes telefon da slikas u landscape-u...ili uopste...mozes s tim dugmetom da slikas...ali se tada i slika automatski pojavljuje u Galeriji u landscape poziciji... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Hvala :) stvarno si simbi devojka sve znas :oops: :roll: sta bi mi bez tebe i jos nekih ovde na forumu :roll: :D :D
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

zeemax
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Ned, 08. Jan 2006. 04:09
Lokacija: Slavonski Brod,HR

Post od zeemax »

na symbianima se može dužim pritiskom na tipku # prebacivati profil sa generalno na silent i obrnuto!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

zeemax, pazi kad nisam znao :) hvala 8)

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Brate kod nokia ngage nece da prebaci profil na taj nacin....... :wacko: zasto?
Primetio sam da kod nekih Symbian telefona radi onaj kod *#92702689# , a kod mog pomenutog ngage-a nece, a da nije htelo ni kod 6600 koji sam imao ranije.. U cemu su te razlike?
5130+Koss the plug....

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Masterokrata, ni na ngage qd takodje ne radi kod,nije do verzije sw dok kod 6600 je sw u pitanju na noviim verzijama sw radi.
Da ste namerno procitali uputstvo ne bi ovo slucajno otkrivali(mislim na temu).

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Koje uputstvo? Uz n-gage sam dobio cd sa objasnjenjima na poljskom, grckom, turskom.... pitaj boga kojim jos jezicima... samo hrvatski i srpski nisu podrzani, objasnjenje za pc suite je na engleskom doduse.... cd i kutija su originalni... nemam pojma zasto nema neki normalan jezik. :smutny: Dok uz 6600 sam bio dobio punjac i to je to.
5130+Koss the plug....

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Masterokrata, Bogu hvala, na internetu imas uputstvo za svaki telefon ;)

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Pazi ovo, namestio sam svoj logo operatera i kada je telefon ugasen i ja ga stavim na punjac i upalim ne izlazi mi logo a imam mrezu i dostupan sam, cim ga skinem sa punjaca odmah mi se pojavi i logo, zanimljivo :|
HOX Titanium gray

DusanX
Banned
Postovi: 37
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 23:14

Post od DusanX »

E saznao sam da kad mi se istrosi baterija ne moram da kupujem novu samo treba da kupim punjac i jedna baterija moze da traje par godina!!!!!!!!!! :D

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

kod mene na qd kad zadrzim # "change outgoing line?" tako je i na 6600...odakleti ideja da menja profil?

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

DusanX, probaj sa AA baterijama, možda može :wacko:
Šteta je što ti nisu dali punjač tamo gde si kupio telefon pa sad moraš da ga kupujš :wacko:

DusanX
Banned
Postovi: 37
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 23:14

Post od DusanX »

eeeeeeeeeeeee,kupio sam punjac, ali sad me zanima dali moram svaki put kad punimtel dakupujemdrugi punjac!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P

poz za gargamel4

Nakoch
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Pon, 27. Jun 2005. 19:02
Kontakt:

Post od Nakoch »

mozda neko nezna,ali kad se kuca text (konkretno na 6630 neznam za koje jos modele vazi) ono dugme sa slikom olovcice ima ulogu "Shift"(kao na kompu),samo ga zadrzite, i bukvalno moze da se obelezi text i da se uradi copy/paste na drugo mesto........meni,npr. ovo dosta pomaze.Ali mi nije jasno cemu sluzi "colour palette" kad se ide na "edit" neke teme???

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Drzanje '#' na E60 prebacuje izmedju General i Silent profila! Odlicna opcija, stvarno nisam znao .. Fala za tip :)

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Jager napisao:Drzanje '#' na E60 prebacuje izmedju General i Silent profila! Odlicna opcija, stvarno nisam znao .. Fala za tip :)
Proverio sam tako je i na N70 znaci brza precica da ga ucutkas :D :)
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Nakoch, e to za Color Palette ni meni nije jasno ..... nema nikakve razlike ...... a i drugi su isto primetili ...... je l nekome od vas radi ta opcija .... tj. je l pravi neku razliku?

poz...

Nole83
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 11:48

Post od Nole83 »

Ja sam to otkrio jos pre 5 i kusur godina na 3210!
U svakom slucaju, sta ima da ti vibrira telefon kad je na punjacu?Kome da vibrira?Kakve koristi imas od vibracije ako tel. nije uz tebe? (ili mozda imas koristi)? :chytry:

Odgovori