Original maske za Nokia telefone

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
damir
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 21. Maj 2006. 04:49

Original maske za Nokia telefone

Post od damir »

zanima me ima li ko u BG da prodaje orginal Nokia-ne maske proizvedene u Finskoj ! Posto znam da dosta radnji po BG ih zove orginal a da iste takve mozemo da kupimo kod kineza

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

damir, ako ih igde ima...onda pogledaj u Comtrade-u...Mada koliko znam sve su kineske...samo je pitanje koja je klasa ... one koje su prve klase jos se i mogu koristiti... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

Ninolina, a gde si ti kupila masku? Kakva je,kako lezi? I ja bih isto da kupim...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Tanja, da ti pravo kazem...ovu koju sam ja kupila...bukvalno se raspala... :shock: ...odnosno onaj slider mehanizam za kameru se potpuno raspao...platila sam je 450 din...ona super izgleda dok je ne stavis na telefon...a tek onda vidis da ti je, ustvari, zao da ga obuces u takav fals ... Naravno...masku sam im vratila...tamo gde sam je kupila...i zamenila sam je za bateriju... :wink:

Sad i meni treba maska...ali sam vrlo skepticna prema svakoj koju vidim...ako naidjem na neku vrednu pomena...svakako cete i vi na forumu za to cuti... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ajde napisi bar gde si tu kupila molim te...
Meni treba cisto da koristim bilo kakvu da mi se ne izgrebe fon...

Znaci napisi molim te bilo koje mesto gde moze da se nadje maska za n70

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

popste, poslacu ti na PP adresu i br tel radnje gde sam ja uzela...Ali kazem ti...stvarno 100-ta klasa...mislim super su na izgled...ali da slikas nesto...pa ne bih ti preporucila... :roll:

E da...ima u bojama...crna, srebrna i bela... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ja sam u Comtrade-u trazio masku za 6630 i lik mi rece da to oni vise ne prodaju :?
I sad ne znam gde da trazim,a da budem siguran da to nece biti kinez u orginal pakovanju :D
Help? Belgrade? :)

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

I ja tragam za originalnom maskom posto imam luco kuce!!! Pojeo ju je!!! Ovde kod mene prodaju kineske za 1500 din kao original :P to necu da kupim, imam jednu korektnu od 400 din i vrsi posao dok ne nadjem originalnu, ako ima neko iz Kraljeva a da zna gde ima u KVu neka javi na PP, please :)
HOX Titanium gray

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

kad kupujete kupujte iskljucivo one gumirane jer su mnooogo boljeg kvaliteta nego obicne. ja sam uzeo ranije kad sam imao 6600. ako nekome treba imam original za 6600 malo izgrebana meni ne treba
BANE BRE!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

TeCHNiCS_, pa te gumirane na nekim modelima i izgledaju dobro...na primer na 6630 stvarno dobro izgleda...ali na 6680 ili na n70...pa to je stvarno jadno... :?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ma ja trazim potpuno belu za 6630, prosto ne mogu da verujem kako je ocajan ozbor kod nas....ovde je nikada necu naci...

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ja imam kinesku belu :) Kupio sam je u jednoj radnji na uglu 29 novembra i dz.vasingtona za 400din.Ako nemaju trenutno,mozes i da narucis.Izgleda stvarno ok,jer cak i kad pocne da se ljusti to se ne vidi,jer je BELA :D Ali mi je ipak potrebna originalna,jer hocu caletu da dam fon,da bi mi kupio n70,a ne mogu da mu uvalim kineza :uhuh:

Edit:
aa,sorry :oops: nije gumirana...E sad si i mene zainteresovala za gumiranu belu :D ne zvuci lose :)

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ma postavila sam ja negde sliku kako to izgleda, cek, sad cu da je nadjem...
viewtopic.php?t=6056&postdays=0&postorder=asc&start=20
U gornjoj polovini teme imas sliku maske o kojoj pricam.

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

izgleda super,samo tesko cemo to ovde naci (citaj: nema sanse),jedino da se naruci preko neta...sto cu izgleda na kraju i uraditi :)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Gumirana bela???, pa jel znate vi kako će prljavština da se lepi za to?

ninolina, dobro je da su ti zamenili one maske. Očigledno su svesni kvaliteta čim nisu pravili problem.

Firma koja počne da drži original maske da procveta. Mnogima ne smetaju kineske, ali dosta ljudi traži i prave, i spremni su i dovoljno da plate za to. Ali kod nas bi svi da kupe kineske 2-16 klasu, koje plaćaju 15-100 din. a da valjaju za znate i sami koliko.

:)

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Sto se prljavstine tice, videcemo, prvo d dodjemo u situaciju da kupimo tako nesto...
A i nije bas da radim na njivi pa se telefonom sluzim posle oranja i kopanja, takodje, uvek mi stoji na cistoj podlozi...

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Ma ljudi to nije gumirana maska,to je samo silikonska navlaka(nesto kao futrola)u njoj je obicni telefon sa najobicnijom maskom.

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ne, ne, iako pise tako na engleskom, to je maska, lepo se na slici vidi tastatura na koju naleze, a ni jedna od tih maski ukljucujuci crnu koja se ovde prodaje nije gumirana vec ima specifican premaz koji daj takav efekat....

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ljudi lepo se na slici vidi da je u pitanju silikonska navlaka za telefon bele boje,samo shto ima rupu kroz kpju se vidi tastatura,jasno se vidi da je obichna srebrna 6630 unutra,shta vam je???

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Ma ljudi,navlaka je,moze se jasno videti da ima prorez za punjac i slusalice,cak sam takvu navlaku i video(zelenu)i bas lose izgleda!

Odgovori