Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

@Dario: azdaha.....poubijao je walkmane u jednom testu na mobile-review-u......al videcemo kaki je kad stigne!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nisam nju probao pa ne mogu da tvrdim,videcemo kad stigne kod nas jer je nesto ne vidjam!?Uostalom to su sve nijanse,ne moze to da bude nesto ekstra verovatno,ali ipak Walkman jeste trenutno jedan od najboljih resenja za"muzikante"! :wink:
Pozdrav 8)

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

Nemam pojma sta da radim da li da kupim n 73 ili n 93 ,dosadilo mi je vise da lupam glavu ,cuo sam da je n 73 bolja definitivno u foto modu,ali video n93 je stvarno nesto posebno ,ipak cu uzeti n 73 Mislim da necu pogresiti :D :lol: :roll: :roll:
Forever !!!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kocapro, definitivno N73, mislim da je prakticniji a cackala sam ga malo i mislim da ce to biti moj sledeci fon...on ili N95... 8) :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

popste, kak ti djeluje zvučnik u odnosu na n80?

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Dario, mixxx, da da ali ako znamo kad je izasao W800 pa W810 i ako znamo kad i kakva je bila tad Motorola Rokr E1 onada ... kvalitet je na strani SE,e sad posle koliko vremena izlazi Motorola Rokr E2 a dok dodje u nase ruke moze da bude suprotno od tog testa a i ne mora, SE ce izgurati nesto sigurno da se nosi sa E2,ma nema poente to uporedjivati ovako
kocapro, neces pogresiti ni sa N73 a ni sa N93 ako ti nesmeta velicina i prednosti N93,sve preporuke za kupovinu oba modela.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

jok_jok, napisao sam vec... Zvucnik je jaci na n73, ali cini mi se da n80 imamo nekako prijatniji ton za uvo... Znaci ono... nema neke velike razlike

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

popste, isti taj ton ces imati i na N73 samo ako malo smanjis jacinu zvona,ovako na N80 neces cuti zvono na bucnoj ulici a sa N73 ces cuti,tj. neces propustiti poziv.

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

Nikako ne mogu da nadjem n 73 u sivoj boji sa tamno ljubicastom pozadinom ,nema nigde u gradu strasno. Svi mi nude onu belo crvenu a ona mi se ne svidja

lomnica city, sta ti mislis o ovom fonu n73 ,da li je dobar izbor pozzzzzzz...
Forever !!!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

My next phone,do I need to say more!? :wink: Odlicna masinica,cekam da nasi mangupi raspare neki N73 ME paket da uzmem crnu!! :D Nisu ni ostale varijante ruzne ali vise gotivim crnu a ionako moram da sacekam malo jer sam pukao lovu za iPod i nadam se da se obradujem (ili da me obraduju) za novaka,pa ti ne mogu uskoro dati utiske o koriscenju iste nakon nekog vremena,ali 6630app moze!?
Pozdrav 8)

outlaw
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Čet, 02. Dec 2004. 14:46
Lokacija: Kod žene u potkrovlju
Kontakt:

Post od outlaw »

Oćel' raditi Symbian programi sa 6630 na N73, npr?! Ili moram da jurim aplikacije za novi Symbian?
Dobrodošli na najluđe diskusije na Internetu - www.zafrkancije.co.yu/forum

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

narawno da netje,6630 ima 8.0 symbian dok n73 ima 9.1 :D

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Danas cim sam popravio ekran, otisao sam i kupio karticu od 1gb. U pitanju je PQI i platio sam je 2300 din. Ako nekog zanima gde, neka pise na pp... Sa tom karticom radi super, vec sam je natrpao muzikom i slikama, i nema nikakvih bagova... Tako da...

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

.....popste... koja ti je verzija softvera , ja sam je kupio pre tri dana kod mene je v2.0628.0.0.1 od 10.7.2006 RM-133 , sve dobro radi samo me nervira sto se sporo aktivira kamera i sto se nekad zamrzava tokom upotrebe i onda moram da skinem bateriju i posle sve ok radi :chytry: :chytry: :) :) :)
Forever !!!

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

I meni je ista ta verzija, ali nemam tih problema...
Otvara se za tacno 2,5 sekundi, sto mislim da nije mnogo, a sto se zamrzavanja tice, desilo mi se samo jednom, u toku rada sa kamerom...

P.S. Cestitam i neka te lepo sluzi ;)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

v2.0628.0.0.1 od 10.7.2006 RM-133 je najnoviji firmware za N73, tako da se poboljšanja i sređivanje bugova tek očekuju... :roll: :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Evo, ja videh da ima i v2.0628.0.0.3 od 27-07-2006. Sudeći na razmak objavljivanja, verovatno je ispravljena neka kritična greška inače se ne bi žurili... :wink:

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

....Hvala. ..popste.... ;) ;) Kad malo razmislim i u pravu si za kameru ,stvarno nije mnogo 2,5 sekundi za aktiviranje :) :) valjda mi se ovo zamrzavanje u toku rada sa kamerom nece cesto desavati :unsure: Inace fon je fantastican i sve perfektno funkcionise :D .......pozzzz.........
Forever !!!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ima i novija verzija,v3... ako naidjem (ponovo,nemam kad da trazim gde sam je video) na tacnu oznaku ja cu napisati,ali posto je ona prva verzija na 3,onda nece biti tesko naci je,a ako uskoro odobre update preko NUS-a,bice svima dostupna!
Pozdrav 8)

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ajde molim te pogledaj lomnica za tu novu verziju ako ima gde da se skine, pa da ga fleshnem preko phoenix-a... Ja sam trazio na par mesta i nema...

Odgovori