Nokia N80

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Ne mogu naci ali mislim da sam negde video u opcijama..

..mozel se iskljuciti da u toku razgovora kada zatvorim slide sistem da mi ne prekine poziv. Sad mi prekide pa me na sekundu nanervira.

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Ja nesto nisam video tu opciju, mada bi bilo logicno da moze da se iskljuci, ako nadjem javicu ti...

Ja licno nemam takvih problema, nekako je zgodnije pricati kad je otvoren slajder pa ako me neko u tom momentu (kad mi je vec otvoren)pozove sanse da cu pozeleti da ga zatvorim skoro da i ne postoje... :)
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

..al se slucajno desi da se zatvvori slide sistem. I ne.. ne postoji opcija da se to ukine osim ima aplikacija koja je namenjena za to.. za slide funkcionalnost. Samo ja je nisma mogao podic na svojoj n80.

I post je poprilicn ostar.. trenutno n80 mi i nije vise u funkciji ;)

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Sto, sta mu se desilo? zamenio si ga za neki bolji ili je riknuo? :D

a kako se zove ta aplikacija koja je za to namenjena, ja nisam cuo za to... ? :)

Ne kapiram zasto je nisi mogao podici, malo joj Rama?? :unsure:
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

JEdnostavno nije radila. Ne mogu se setit kako se zove aplikacija. Brzo sam je izbrisao. NEsto slide control.. nesto tako. Stvarno ne znam.

A otisoa mi flat cabl i zvcnik slusalice. Bas sutra trebam dobit flat cabl pa ce mo videt ocul je dic iz mrtvih :)

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

I see... nadam se da ce uspeti operacija... ajd pa javi sta si uradio 8)

btw, koja je cena flat kabla za nju i jel to kopija ili oridjinale?

moja n80ie ima skoro 2 godine pa ne bih da baksuziram ali sve nesto mislim da da ima sanse da joj ode flat uskoro :D
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

nemam pojma jel original.. i cene se krecu izmedju 10 i 20€ ..a i to zavisi jel original ili ne. U glavnom eto.. javim jesam popravio ako dobijem sutra cabl..

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Sta se desava, jesi li uradio nesto? i da li je bio original ili kopija flat, koliko te izasao? ne znam zasto sam stekao utisak da ga samo narucujes a da ces ga ti sam zameniti... :)

inace ja nadjoh na jednom domacem sajtu moze da se naruci po ceni od 7 evra ako sam dobro zapamtio... :unsure:
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Ma ne zovu.. nisu zvali. A u medjuvremenu smesti pare za nesto drugo tak oda.. opet ce malo sacekat za popravku (i ako nisu neke pare.. znam ) :)

Da.. kontao sam ja da ga menjam.. necu da mi neko uzima pare za nesto sto ja mogu odradit.. svejedno sam ga rastavio vise puta.

A to 7€.. pa sad.. jeftino ...najjeftinije do sad sto sam cuo.. da nije 17€.

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Nije 17, nego je zaista 7 evra... evo ti link pa vidi... http://www.xreklamax.com/item/218

Interesantno, za vecinu drugih telefona je mnogo skuplji ali i komplikovanije deluje... 8)
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Ima ih fake.. tak oda su to sigurno ti jer je prejeftino da bi bilo original... al nekad kad mi ne bude mrsko opet cu potrazit.. .

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Ne znam brate, al ima na istom sajtu dosta flet kablova za druge nokie po ceni od 20 do 45 evra, da li i za njih mislis da su fake? :)
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ilkebgd, ..hmm.. ne znam sta bi ti rekao. Sve je moguce al bas je jeftino tih 7€ i recimo po servisima kojim sam ja isao gde kosta i do 20€. Al nebitno.. nekda kad promenim javim kako je proslo ;)

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Ja sve nesto mislim da ima sanse i da je ok, jer na tom istom sajtu imas flatove i za 45 evra al su mnogo komplikovaniji, n80 ima jedan od naj,naj najjednostavnijih pa reko mozda je zboga toga jeftin ali ko zna... a to sto servisi deru to je druga prica...
Poslednja izmena od ilkebgd u Uto, 01. Sep 2009. 19:35, izmenjeno 1 put ukupno.
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Riknuo mi je flat kabl i zamenio sam ga, sam, stavio sam onaj od 7 evra, daju mesec dana garanaciju, a inace i po servisima gde naplacuju oko 25 evra zamenu isto daju samo mesec dana garanciju... :roll:

pasad videcemo koliko ce da traje :)
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

jnedeljkov
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 06. Feb 2010. 02:09

Post od jnedeljkov »

E ljudi koji je po vama najbolji video player sto za pustanje klipova na memorijskoj sto za interenet??!?!?!

Edit: I da umalo da zaboravim posto imam vec real player i onu symbian v4 i nesto(kako se update-uje na noviju) i dali je moguce definistati access point posto stalno kad hocu da otvorim youtube pise mi define access point first... !?!!?!Help soon... :D
________________
Spojio McLaren F1: Zabranjeno je pisanje uzastopnih postova, koristi opciju "izmeni".

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

Odgovori