Nokia N80

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

Sale_M, pa da u tome ima samo makro i dokument mode.moguce da je polugica,sto kazenapalm death, probacu da ga vratim na fabricko,mozda pomogne,ali cisto sumnjam.ipak je to mozda mehanicki kvar.videcu.
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ma moze biti da je softverski kvar.. ja otkako sam uradio hard reset nemam opcija da iskljucim stabilizator slike kod snimanja videa.. jednostavno opcija ne postoji.. koce ga znati sto to

mali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 18:01

Post od mali »

napalm death imam isti problem kao i ti pa me interesuje kako si ga resio? Posle updata nema sanse da mi komp prepozna telefon,probao sam svasta i uvek mi napise da je telefon u modu kao prebacivanja podataka i da ne moze tako da radi pc suite nego da prebacim u telefonu drugi mod ili tako nesto.simtomi su mi identicni kao sto si ti pisao i radio sam sto i ti pa me interesuje jesi li sredio problem jer ovako ne mogu nista da instaliram u fon. Hvala unapred!!!!!!!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

problem sa stabilizatorom slike nsiam resio, mozda da uradim update softwera ali ne mogu kod sebe.. hteo ja da odradim update ali kada sam skidao ono sve sa nokiinog sajta, postavi mi neke nove drivere za n80 tako da sad ni telefon ne mogu povezati sa kompom.. pokusao sam sve moguce al nema sanse, jedino da dignem novi sistem ali sada mi se to ne radi, nego uzmem mem karticu pa stavim u dig aparat pa tako prebacujem sa hocu.. ziva procedura

inace kada koristim kameru ne secam se jeli pre bilo ali posle reseta mi nista ne reaguje na numericku tastaturu.. znaci brojeve, * i # ..cini mi se da su bile neke precice a sad sta god pritisnem nista se ne desaje

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

napalm death, mogao bi da probas ponovo da odradis hard reset zbog tvog problema.Nije mi jasno da su ti nestala neka podesavanja za kameri.A update softvera svakako preporucujem.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

napalm death, ja hteo da mu ubacim nov soft i kad sam skidao updat izbacuje mi eror,kao i za usb drajver.neznam sta mu je
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

mali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 18:01

Post od mali »

Ja resio problem,izbrisao sam sve nokia drajvere tj.sve gde je pisalo nokia, uradio uninstall svega sto ima veze sa nokiom i onda resetovao komp i ponovo sve instalirao i sada radi kao zmaj!!!!!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

mali, peky@n93, ja sam sve pokusao, sve drivere povukao, programe sve sto pocinju sa "NOK..." ali nema sanse.. kako god instalirao ne prepoznaje mi telefon ...otkako su postavljeni ti neki novi driveri nema sanse da telefon povezem sa racunarom.. negde se to zavuklo sto koci i sihrinizacija nije moguca nikako

Sale_M, ma moram prizanti i kao imam prastari sw da mi teelfon posle hard reseta radi ko zmaj, ne baguje, ne zaledi, ne koci ama nista.. sve ok.. standarno brz kao i za ocekivati.. tako da mi nesto nije to strasno i nije mi nesto stalo da uradim update i ako sam kao sto sam govorio pokusao da uradim update, skinem sve programe ali postave se i samo od sebe ti novi driveri pa tako da ne mogu ja da odradim vec moram recimo prijatelju pa ako mi ne bude mrsko odnecu... ali eto i to.. nije mi jasno zasto mi fale neke opcije,

jovanshutic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 15. Feb 2007. 16:09

Post od jovanshutic »

Pozdrav svima!

Kupio sam juce ovaj tel polovan, super je ocuvan vide se tragovi koriscenja ali nista strasno, slide je extra tvrd ali kad sam kupovao nisam video da ima dosta trunja ispod ekrana jer je bilo vece.

Kako mogu da ocictim to sam?Da li da nosim u neki servis,da li to rade jer me bas nervira!!!

Hvala unapred.

jovanshutic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 15. Feb 2007. 16:09

Post od jovanshutic »

Bio sam u servisu, ocistili su mi!!!! :) :) :)

Da li neko zna gde mogu da nabavim onaj srafciger koji je univerzalan za sve sacice na nokia telefonima, voleo bi da ga imam pa da malo cackam telefoncic. :shock: :shock:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

jovanshutic taj srafciger se zove torx, i mislim da za telefone ide velicina 6, mozes ga naci na ebay veoma povoljno, pogledaj kod kineza ili u nekoj prodavnici alata.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

jovanshutic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 15. Feb 2007. 16:09

Post od jovanshutic »

kljun , hvala , potrazicu kod kineza , kod njih nema sta nema! :wink:

Inace u servisu gde mi je otvori tel da bi ga malo ocistio iznutra nije hteo da mi kaze gde mogu da nabavil TORX, valjda da mu ne bi krao hleb!!!

jovanshutic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 15. Feb 2007. 16:09

Post od jovanshutic »

Nabavio sam torx i sad mogu sam da cistim tel kada se zaprlja ispod zastitmog ekrana :) :) :)

Ali sada imam problem sa updateovanjem softvera, meni je verzija 4.0707.0.7 a majnovija je 5..... a kada ga povezem i krenem preko NSU kaze mi da imam najnoviju verziju. Kako da resim problem? :smutny:

isaksm
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 05. Jun 2008. 03:49
Lokacija: Sremska Mitrovica

Post od isaksm »

Ljudi kako da reinstaliram softwer na N80?
:cry:
Znachi vrisnuo mi je skroz!!!!!!
Dao sam vec 50 E. za popravku i opet mi ekran posle 2 meseca pobheo beleti i gubiti se!!!
a ne daje mi se opet 1000 din za novi sistem.
POMAGAJTE MOLIM VAS!
ZA ONOG KO MI POMOGNE
NAGRADA!!!!!
Jedan lep SMILE
:D
Hvala unapred!!!!!!!!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Sam odapitam korisnike n80 (ako ih trenutno u opste ima) ..danas mi lik ubaci ovu zadnju v 6.0719.02 datum 25 maj 207 softwera. Ja sam imao neki 3 nesto iz 2006.. sad.. kolika je promena u odnosu na ostale starije verzije ..ne mora biti u odnosu namoju nego eto.. imam kakvih nus pojava kod ove verzije, jel bolja kamera i slicno.

Zoro
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 05. Dec 2007. 04:22

Post od Zoro »

Da li N80 ima Wi-Fi. Ovde na sajtu pise da ima ali ja imam telefon par meseci i kod druga koji ima kuci Wi-Fi mrezu sam probao da uhvatim mrezu a ono javlja da mreza ni nepostoji- no network found.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

To je do same mreze tvog druga tj njegovog rutera,sledeci put probajte da ga restartujetepre pr nego sto se nakacis.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Sondri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2007. 12:49
Kontakt:

Post od Sondri »

Moze li se kupiti tastatura, bez kompletne nove maske, samo tastatura. Sva se izgrebala i narusava dobar izgled ostatka telefona :) Gledao sam na youtube kako se menja i cini se da nije problem, jos samo da je naci negde?!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Moze se naci,ali pazi sta kupujes jer je naravno najbolje kupiti original zbog kvaliteta i ugodnosti.Sve zavisi gde zivis,ali je najbolje otici kod nekog od ovlascenih distributera kao sto je Alpha Copy
Note IV N9100 dual

Odgovori