Alcatel OT-800 Tribe

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
vlada207
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2008. 02:14

Alcatel OT-800 Tribe

Post od vlada207 »

Slika
Specifikacija
Slike iz ruke

Kupio sam Alcatel ot 800 ili Tribe i prezadovoljan sam telefonom. Pre par dana mi je riknula jedna slusalica i ne mogu da nadjem nigde rezervne slusalice, pa me interesuje da li neko zna gde bih mogao da nadjem stereo slusalice sa mini USB-om ili adapter za mini USB - 3.5mm da prikacim bilo koje. Hvala unapred :)

MadScientist
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Pet, 28. Maj 2010. 14:17
:: Alcatel OT 995
:: Nextbook Premium7 SE
Kontakt:

Post od MadScientist »

Nigde nisam video po prodavnicama takav adapter, ali sam video na aukcijsom sajtu (limundo) za neke male pare, a ako nista mozes ga i sam napraviti. Na sta god da se odlucis pravljenje ili kupovinu preko aukcije srecno :)

Slika

opraoN73uvesmasini
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 31. Jan 2010. 13:33

Post od opraoN73uvesmasini »

e ovo ocu i ja samo za htc
razmisljao sam i da kupim sluske za htc rasklopim ih i povezem za prave sluske

EDIT:
ne nadjoh nigde na sajtu taj adapter :(

MadScientist
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Pet, 28. Maj 2010. 14:17
:: Alcatel OT 995
:: Nextbook Premium7 SE
Kontakt:

Post od MadScientist »

Pa ne mogu da ga imaju u ponudi stalno, samo strpljivo i kad-tad ces ga naci. I kao sto rekoh nije problem ni da sam sastavistako nesto. Ako imas stare slusalice otvori ih i pogledaj koja zica je za sta, kupi obican miniUSB, spoj i uzivaj u muzici :D

Taj ulaz za 3,5mm mozes uvek nekako da sredis, iscupaj iz nekog starog vokmena ili Mp3 playera ili jednostavno nadji bilo koji adapter za 3,5mm slusalice, a kasnije lemilicom se sve sredi. :D

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Alcatel OT-800 (VIP 626)

Post od fannY »

Moja drugarica ima ovaj telefon i radi joj internet ,ali ne moze da ocita youtube stranicu.Treba da se podesavaju UDP portovi (nisam bas siguran da je to),zna neko koja su podesavanja?

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

jel ima ko ideju - kakav kvalitet zvuka daje ovaj fon na slušalicama???
naravno,ne očekujem da je ne znam koliko dobar,ali jel može makar malo da zameni mp3 plejer???

alex-si
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 06. Jun 2008. 01:30

Post od alex-si »

fannY, nek simne program youtube downloader i tada ce moze da downlodira sa youtuba!!!Ali sa ovaj program losa strana je sto ne moze da vidi video kad ga downlodira,moze da vidi nakon simanja!!!

cenobite, pa zvuk nije kao kod Walkmen serije ali prolazi,za te pare dobija se kvalitetan mobilni,a i koristenje net je jako brzo!!!

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

telefon je ekstra...!
pogotovo kada se pogleda cena aparata!!!
ok-ima nekih banalnih propusta [tipa nema zumiranje slika i sl.,ali ajde],ali sa druge strane nudi nešto što tek recimo mogu simbian aparati-video kamera itd...

e sad,susreo sam se sa nebuloznim problemom-kalendar mi daje da ubacim max 25 unosa [za celu godinu],preko toga mi kaže kako mu je memorija puna???
ima li ko ideju o čemu se radi?

i da,jel izašao neki apdejt za ovaj fon,koji bi eventualno rešio neke od problema koje ima???

srdjanivk87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2011. 12:31
Lokacija: smederevo

Post od srdjanivk87 »

da li moze prikljucak na slusalicama sa 5 pina da radi na ulazu sa 10 pina, u pitanju je prenos audio signala.

qwertyu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 14. Dec 2010. 21:47

Post od qwertyu »

Mislim da nece moci.
A sad i od mene jedno pitanje,koji usb ide na Alcatel OT 708 Mini?
Slusalice su naravno sa 10 pina a punjac sa 5.
Sto se tice adaptera ima i ovakvih.
Slika

Odgovori