Alcatel OT 6040x - Idol x

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
stevak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2017. 23:17
:: Alcatel 991
:: Alcatel Idol x

Alcatel OT 6040x - Idol x

Post od stevak »

Za početak, pozdrav svima.

Najkraće - brickovan je, a problem se javio kad je baterija počela da se greje. Žena (k'o žena, a telefon je njen) nije obraćala pažnju sve dok je postalo nemoguće da ga koristi, a tada ga je odnela u Telenor odakle su ga poslali na servis jer je još nedelju dana bio u garantnom roku. Sve se dešavalo pred Novu godinu, onu prethodnu, a telefon je sa servisa došao osposobljen uz opasku da je ubačen noviji softver. Poslužio je taman dok nije isteklo i onih nedelju dana garancije, a tada se zakovao pa ni da čuje da se uključi. Kad se stavi na punjač samo se upali ona lampica i ne dešava se ništa. Evo, godinu i neki mesec pokušavamo povremeno da oživimo mrtvaca (kad se setimo) ali slaba vajda pa me zanima da li je telefon trajno otpisan ili ima šanse da se popravi.
Ne bi se mi zamajavali da je to neki jeftin model (kao moj 991), ali je žena emotivno vezana za one pare što je dala za njega :blinky: