univerzalni punjac

nigrutin85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 08. Nov 2007. 07:34

univerzalni punjac

Post od nigrutin85 »

da li neko zna gde ima kod nas da se kupi univerzalni punjac posto imam telefon kineske marke ztc i ne mogu da nadjem punjac nigde?
unapred hvala
link

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

nigrutin85 pa otidji kod kineza i trazi punjac u obliku zabice koji radi po sistemu sto izvadis bateriju i prikacis je na taj punjac i gurnes u strju u punis, jedini problem je sto ti baterija mora biti izvadjena i puni se jako dugo oko 4 sata je trebalo da moj brat napuni bateriju na Motoroli C975.
kostalo je oko 150-200 dinara, i na njega mozes da punis bilo koju bateriju. drugacije resenje ja neznam.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

nigrutin85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 08. Nov 2007. 07:34

Post od nigrutin85 »

ok. koliko je pouzdan taj kineski punjac ali dobro drugogo resenja nemam. hvala

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka tačkicama, smajlijima ili drugim karakterima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

nigrutin85 pa mogu ti reci da jeste pouzdan, al to ti je jedno od mogucih resenja, ja za drugi univerzalni punjac neznam, probaj ovako trebalo bi da sljaka. 8)
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

nigrutin85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 08. Nov 2007. 07:34

Post od nigrutin85 »

veliko hvala
many thanks
e a izvini josh jedno pitanje.... gde bih mogao da nabavim kabl za taj telefon posto su mi rekli da je onaj usb na njemu shiri od motorole uzi od samsunga ili tako neshto... ne znam da li ima neko ko pravi te kablove ili neshto
josh jednom hvala

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ej prijatelju daj napisi koji ti je fon.. koji tacno.. bas me interesuje :|

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

napalm death skroz gore ima link ka telefonu koji je nigrutin85 kupio, u pitanju je ZTC K700.

Kod: Obeleži sve

http://cgi.ebay.nl/ZTC-K700-DUAL-SIM-TOUCHSCREEN-MP3-PHONE-NOKIA-POUCH_W0QQitemZ270180682246QQihZ017QQcategoryZ3312QQcmdZViewItem
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ah.. nisam video ono link.. pa jos sivkasto i skoro ga nema

hvala kljun,

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

kljun, pokupio manire da stavlja linkove u code sa drugih foruma :P 8) :wink: joj muko moja Kinezi i bogu ste teski. Ladno nema opreme za ova lepa komunisticka cuda :ohmy:
5130+Koss the plug....

nigrutin85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 08. Nov 2007. 07:34

Post od nigrutin85 »

nashao sam punjach kod kineza za 300 dinara... radi savrsheno... hvala svima 8)........ josh samoda nadjem usb kabl :D

poslanik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 14. Jan 2009. 07:44

Post od poslanik »

Pozz svima!

Vec dugo pokusavam da nadjem punjach koji moze da puni bateriju kada je van telefona, imam neki kineski sa dve kartice i to bi mi puno znacilo! Da li neko moze da zakaci sliku ili link na kome postoji slika kako izgleda punjac u obliku zabice, da znam sta da trazim kad odem kod Kineza!

P.S. Vidim da su poslednji postovi u temi od pre skoro dva meseca, ali se nadam de ce neko priskociti u pomoc!

Unapred hvala!

Odgovori