Kupujem Cect i9

srdzarnp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 23. Feb 2009. 22:47

Post od srdzarnp »

dali postoji neko toliko hrabar da prodaje ovakve telefone sa garancijom u prodavnic....ko je spreman da garantuje za ove telefone....u mom slucaju konkretno mislim na chiphone 3g 16 gb,shatro kopiju 1:1 iphone-a...ovo govorim zato sto se svi hvale kvalitetom tih telefona,odnosno odnosom cena-kvalitet ,a i dalje ne postoji legalna prodaja...osim anycool telefona

miki89
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 07. Dec 2008. 00:15

Post od miki89 »

potrebna olovka ili maska za cect i9+ ...ko ima da proda ili zna gde ima da se kupi..odgovor mozete ovde ili sms-om na 064/213-67-70

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

Moze li neko da postavi sliku kopije 8800? Koliko se razlikuje od originala?

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Hehe he...mogu ja ali me trenutno mrzi imam ispit postavicu u petak kad prodje...Ne razlikuje se mnogo ja je imam...samo slabiji ekran(rezolucija) :wink:

djole016
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 27. Apr 2009. 00:08

Post od djole016 »

I drugari procitao sam celu temu :) ! Sto je uspeh za mene ! :lol: :blinky:
I mene sada interesuje koji je najbolji fontele? I9+ sciPhone i9 OBICAN?? Sa poklopcem sa jabukom,plasticnim ili limenim???
Cuo sam da se pojavio neki sa Tv-om,sa 2 mpx kamerom 2 kartice,javom......
Jel znate nekog da ima to da prodaje? Jel valja to nesto ?
Interesent sam da uznem sa Frendicom tako nesto? Molim za pomoc!

Raso mani ispit koji sekund i pomozi mi! :oops: Hvala
Ne shvatajte me ozbiljno!

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Mani i ti frendicu :lol: ...Tesko da ces moci da nadjes Sciphone i9+,koji sam ja posedovao.Taj tel.je stvarno bio dobar,i nije bio skup....ostao sam i dalje u tim vodama,ali ne koliko sam bio i pre.Medjutim mogu da ti preporucim da pogledas ciphone 3g, koji je oko 140-145 evra,mada mislim da ce mu pasti cena za nekih mesec dana.E da koliko god da je dobra kopija,moras da shvatis da nece biti ni 60% priblizna originalu.Dakle ako to znas i ako ti se dalje kupuje,onda je ovaj tel.pravi izbor za tebe.

djole016
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 27. Apr 2009. 00:08

tel

Post od djole016 »

Hvala druze Raso na odgovoru :wink:
Razmislicu sta cu da radim :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:
Ne shvatajte me ozbiljno!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Moj drug je kupio cect i9+ i po meni je telefon katastrofa prvenstveno zbog pipavog i tesko provaljivog touch-a odn. ima cudan odziv. ima solidne zvucnike koji nisu ni za bacanje. slova i ikonice u meniju su dosta krzavi, to ce mozda nekom zasmetati. virtuelna tastatura je premala, a prepoznaje rukopis slovo po slovo. prima dve sim kartice. interesantno je sto ima shake control i da napomenem da je ulaz za slusalice jako cudan, a fm radio mora uz njih da se slusa ( posto neki kinezi imaju mogucnost bez sluski ). interfejs mu je gori nego li na kineskom mp4 playeru i veoma je zeznut igrac. taj telefon ne bih nikad u zivotu koristio jer bi mi brzo dosadio
Nokia Lumia 630

djole016
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 27. Apr 2009. 00:08

naslov

Post od djole016 »

Hvala drugari resio sam neke dileme! Izgleda da ovaj novi LG KP500 Mozda bolje resenje! Videcemo... :chytry:
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je dopunjavanje do 100 karaktera gomilom smajlija, tačkama i sličnim .

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<
Ne shvatajte me ozbiljno!

Diter
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2009. 03:04
Lokacija: End of the World

Post od Diter »

Procitah ja celu temu i ne znam za sta da se odlucim, sta uzeti ljudi Iphone, Cect, HiPhone??? Koji se najbolje pokazao?

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Зар није логично узети оригинал ајфон,а не копије?


:uhuh: :uhuh:
Nokia 6220 Classic

Diter
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2009. 03:04
Lokacija: End of the World

Post od Diter »

Brate najlakse je uzeti original to je siguran kvalitet, zato i jesam postavio pitanje bas ovde i bas me interesuje kakva je kopija za 100€ posto ih svi hvale.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Diter kopije ko kopije.Od njih ne trebas nista da ocekujes osim izgleda.Hvale ih ljudi jer im ne crkavaju masovno i ne kvare se masovno. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Diter
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2009. 03:04
Lokacija: End of the World

Post od Diter »

Za koji se onda opredeliti sad, nasao sam tri modela (i9+,CiPhone, i i9s i nemam pojma koji da uzmem, svi su isti samo koji je najbrzi softwareski i najbolje odradjen, recite svoje misljenje. Slazem se sa Godzilla i9s je bruka... pozzz_

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Diter, по мени од тих копија је најбоља i9s а у пракси како се показао,е то не знам... :(
Nokia 6220 Classic

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Moja preporuka je i9+,tel,je extra i jeft. je od i9s koji kosta oko 130 evra.Ja sam imao i9+,pa sam ga zamenio dakle znam zasto ti kazem da uzmes bas njega.To koji je najbrze softwerski odradjen je pre svega smesno pitanje(jer su to kinezi).I da nisu svi isti...znaci glas za i9+.

Diter
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2009. 03:04
Lokacija: End of the World

Post od Diter »

A zasto si ga zamenio, meni treba tel koji ce me sluziti bar god. dana, znam da nisu nekog extra kvaliteta a i ne trazim nista vise od funkcija koje ima tako da sam dosta zagrejan da ga uzmem..Za te pare se ne moze nista vise ni ocekivati, sem izgleda koji ima. I ja sam za i9+ samo zbog toga sto ima olovku sto i9s nema, pa me mrzi da nabadam prstima kad kucam poruku.
Ako mozes posalji mi broj kod koga si ga kupio i jesi dobio bilo kakvu garanciju?
Pozz_ :)

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

ako tel ne mora da ima izgled iphona a hoces ts pogledaj ova 2 modela:

http://www.gsmarena.com/lg_kp500_cookie-2536.php
ili
http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-2739.php

ja sam cookie platio 140e a i samsung je tu negde. u svakom pogledu su bolji od iphone kopija i izdrzace bez problema godinu/dve, tri :D

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Garancija se ne dobija,nikakva,tqako da ces prvi put morati ici na rizik...broj cu ti posaljem kad ga budem nasao...tu mi je negde.E brate lepo pitanje je sto sam ga zamenio?Pa zato sto sam slepac,to je jedini tel.koji sam prodao a da mi je kasnije bilo zao....zamenio sam ga sa nokiom carbon arte kopijom....i njega sam se otarasio...Znaci stvarno mi je zao sto sam ga prodao....tel.je bio extra,i9+ kojim sam stvarno bio prezadovoljan.Posavetovao bih te da sacekas koji dan jer i ja to upravo radim pa da kupis i9+,jer sam nacuo da ce moci da se uzme za 85 evrica...trenutno je okp 90,mislim nije neka usteda 5-10 e,ali dobro.Ja cu ga sigurno uzeti jer tel.neodoljivo podseca na iphone...dobro meni je kineski....ali ljudi se lako zavaraju da je pravi,jer ne zna svako kakav je meni u iphonu.Dakle moja topla preporuka za i9+,ko zna mozda ce nam dati jeftinije ako uzmemo zajedno.2 Sim kartice je mnogo velika prednost u odn.na ostale tel.za poslovne ljude...tako da mislimZligor, da ne treba uopste ih porediti.A to da su kvalitetniji(pre svega softver)to stoji.

00saska00
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 09:55

Post od 00saska00 »

cao, procitala sam maltene ceo forum i interesuje me nesto sto nigde ne pise...a to je:
1. Da li je bolji i9+ ili i9s i zbog cega (osim sto je nego od vas imao i9+ pa je zato on bolji)...inace i9s po izgledu vise podseca na Iphone jer je debeo (tanak) 9mm kao i Iphone!
2. da li je neko cuo za CESIM V88 i ima li da se negde nabavi kod nas po razumnoj ceni? Ja sam gledala na nekim sajtovima i ne znam da li moze da se vrsi narudzbina direktno ili moram da jurim neke "neovlascene distributere...dilere" za telefon?
3. koja je kopija Iphon-a najbolja (koja najvise podseca na njega...-a verovatno ima i onih koje s identicne spolja-koje su?)?? Mislim po funkcijama ne vredi porediti najpre zbog OS a kasnije i kvalteta zvuka...
HVALA VAM!!!!!!!!

Zaključana tema