Dual Sim telefoni i ostali Kinezi

Odgovori
Immortal
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2009. 02:31

Post od Immortal »

Pozdrav svima, drugar je kupio onaj siphone 3g ili kako se vec zove pa ima jedan problem!

Koliko mi je objasnio hoce da namesti da moze da se zakljuca pomocu sifre, ali prvo treba fabricku da ukuca! Zna li neko mozda kako to ide i koja je sifra! Mozda je ista kao na i9+ ili ostalim kinezima, pa ako neko zna nek napise....

Tacnije ,,phone lock password,,

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

kako ti je drugar zadovoljan sa tim siphone 3g?danas sam imao jedan u ruci oko pola sata i mogu da zakljucim da je puno bolje odradjen u odnosu na i9+ koji je cisto s...e!ovom ekran kao reaguje na toplotu prsta mada ja cisto sumnjam da je to u pitanju al mnogo je lakse koristiti tel sa prstom nego i9+ za koji je potrebna pomoc olovke!NAPISI PAR UTISAKA!

Immortal
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2009. 02:31

Post od Immortal »

Pa sta znam nije moj tel... I ja ga drzao malo, jeste dosta bolje odradjen u odnosu na onaj i9+, metalan je tezak onako prijatan za ruku itd... Ekran stvarno reaguje na toplotu, probaj da prineses prst ekranu i videces da reaguje a da ga ne dodirnes uopste... Odlicno je odradjen touchscreen, bas se lagano lista, ali zna i da zezne neki put pa da moras recimo ponovo, ali retko! Odkljucava se skoro uvek iz prvog puta, tj onaj slajd mi je odlican zaista!

Ne znam, meni je nekako monoton telefon, jeste on touch isti 3g ali samo za pokazivanje i hvaljenje onima koji ne znaju! Nista dok ti nemas OS pa da ti takav telefon bude barem malo zanimljiviji, barem moj utisak...

Ima on dosta stvari, mozes da se igras njime, ali dosadi, barem meni! A kucanje poruka je izazov, ako neko ima podeblje prste bolje da ne proba uopste! :)
Naravno tu je alternativa sto prepoznaje pisanje po ekranu, ali to ide veoma sporo, tako da ako nekog ne mrzi da kuca poduzu por po 5min onda nema problema...

Mozda vredi tih para, nekih 140e, ali ja ne verujem nekako tim telefonima! Tako da sami odlucite! Toliko bih ja mogao da kazem, a drzao sam ga mozda sat, dva ne vise... ;)

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

i9+=sciphone 3g!!!!Nikakve razlike....jeste reaguje na toplotu :lol: ,ma da pusta i toplu vodu 8) .Shvatite jednom svaka kopija(kineska)je ista. :)

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

raso nije svaka kopija ista koliko sam mogao i sam da se uverim kinezi napreduju imaju sad i neke nove opcije u softweru i ovako....naprimer sad kinezi ugradjuju i WiFi tehnologiju......tako da se ne slazem sa tobom. :|
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Ljudi imam jedno pitanje koje sam video na jednom forumu... elem...cuo sam da u Anycool moze da se stavi Windows Softver da li je to istina? Ako jeste trcim odma u radnju da kupim fon i da mu odma stavim windows i da imam telefon od 300 eura :blinky: :o
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Super Sayian, mozda ali samo u snovima. Ne postoji mogucnost da u Anycool stavis Windows Mobile. Mozda nisi najbolje razumeo sta su pisali na forumu? Postoje kinezi sa WM ali nije moguce ove dumb pretvoriti u WM masine.

Hardver nije kompatibilan a i nema teorije da sabijes WM u raspolozivu internu memoriju.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

ok hvala sto si me prosvetlio,jos samo jedno (da ne otvaram novu temu) Nokia 3250 ili Any Cool T818, ili I929 ??
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

dachakg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Ned, 18. Jan 2009. 21:08
Lokacija: kragujevac

Post od dachakg »

Pa naravno nokija 3250! Kako uopste mozes to i da pitas,ida te dovodi u zabludu!
To je isto kao i da si pitao: Mercedes ili jugo!!!? :lol:

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Mhm,ali koliko vidim Anycool ima bolju rezoluciju ekrana...veci ekran,jaci zvucnik TV... a Nokia ima samo simbijan i bolju kameru :/ (ali sa tim simbijanom mogu samo da metnem igrice i neke programe)
Poslednja izmena od Super Sayian u Ned, 01. Feb 2009. 07:02, izmenjeno 1 put ukupno.
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

hehe miodrag ti je lepo to saopstio mislim da trebas da ga poslusas..............ne za mobilni nego ako kupujes kola kupi juga hehe a sto se tice preporuke telefona ipak 3250 ima symbian tako da bi se ja odlucio za 3250. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

dachakg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Ned, 18. Jan 2009. 21:08
Lokacija: kragujevac

Post od dachakg »

[quote="Super Sayian"][/quote]
Izvini,ko ima bolju rezoluciju i zvucnike!!!!!!!? :uhuh:
Pa svi kinezi zvuce kao iz bunara,ili tetris! A i rezolucija je. :chytry:

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

Super Sayian, a sta ti vredi zvucnik & res. kad ne podrzava mnogo formata + nema igri & apps ? Zato lepo 3250 ;)
Nokia 5800XM

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Ok,hvala vam onda sto ste mi resili to.. vreme je da se vratim mom sudjenom modelu :)

dachakg, Pa bas da se cuju iz bunara I929 ima bas strahovit zvucnik... to mozda replike telefona imaju jeftin zvuk ali ovaj Anycool je zver ...
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

mislim da je super hteo da kaze da se jace cuju a ne da im je hvalitet tona bolji......samim tim je upravu nisam skor ocuo telefon koji se jace cuje od kineza.Meni jedino bode oci ovo >"nokia ima samo symbian"< sa tim "samo symbianom" mozes hrpu stvari da i nstaliras i sa tim "samo symbianom" od silnih programa i igica nece da ti bude nikad dosadno.........tako da ni je "samo symbian" ne zovu se za dzabe smart telefoni. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

sage
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2009. 02:55

Post od sage »

Immortal napisao:siphone 3g Zna li neko mozda kako to ide i koja je sifra!
Tacnije ,,phone lock password,,
Trebalo bi da je password 1122.

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

dimi89, e vidis to i meni bode oci :| Nokia ima samo taj cuveni "Symbian" i to Nokiu cini "posebnom" dosta smo isli off topic

Sto se tice kinez mogu vam reci da sam se odusevio i kao sto vidite da se uporedjuju sa Nokijinim telefonima :roll: ko zeli da isproba nesto novo ja preporucujem da proba neke od anycool modela ^.^
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ali nije kod nokie samo cuveni symbian vec je tu i hvalitet materijala od kojih se izradjuje nokia (mada ne mogu da pohvalim n76 koji ja koristim od blata bi bio bolji da je pravljen) i samim tim sto je najpoznatiji i najpoznavaniji brend daje joj za pravo da ima visoke cene jer je dokazala hvalitet.......A sto se tice kineza oni su me stvarno odusevili jer sam imao prilike da malo ceprkam po anycool telefonu i jedini zamerku imam na mali broj opcija u samom softweru i to je to.Uzeo bi neki anycool model bez razmisljanja ali kao sto sam naveo moja portazivanje ipak idu u pravcu smart telefona.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Immortal
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2009. 02:31

Post od Immortal »

sage, jeste! :wink:

Nasao ja u medjuvremenu! Hvala u svakom slucaju! :wink: Bice valjda korisno jos nekom sa foruma..... :)

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

evo da vam kazem moje utiske u vezi kopije iphona!pre 5 dana sam dobio 2 kom od brata iz australije model ciphone 3g sa 4gb interne memorije!telefon je potpuno istih dimenzija kao pravi iphone,zadnja maska mu je metalna i telefon je cvrst i nema nikakvog puckanja ili tako nesto!ekran mu je 3,2" dok je kod originala 3,5"!ekran mu je savrsen i reaguje na toplotu prsta,znaci ne dolazi sa olovkom jer nema sanse da nesto uradite na telefonu sa bilo cime sem sa prstima!dovoljno je da samo taknete prstom po ekranu i on odma odreaguje!softver mu je mnogo brzi od svih dosadasnjih kopija koje su se pojavile kod nas i posto sam imao i original iphone mogu da zakljucim da je sporija kopija za nekih 20%!zvuk mu je glasan,signal extra!baterija mu traje 2 dana!kada gledate slike isto je kao na pravom iphonu,slike se listaju sa leva na desno a uvelicavaju se razlacenjem dva prsta ili se smanjuju skupljanjem dva prsta(kao i original)!nema shake kontrol,pisanje poruka je precizno i kad dotaknete slovo ono se uvelica i tacno znate sta ste stisnuli!cak se moze setati prstom po tastaturi dok ne dodjete do trazenog slova i kad se podigne prst on otkuca to slovo!ima G senzor!kamera mu je VGA i slike su dobre samo kad se slika napolju!podrzava formate mp3,mp4,3gp,avi!moze komotno da se gleda film na njemu!dolazi u kompletu sa slusalicama,usb kabel i punjac za struju!ja sam prezadovoljan telefonom!posto se moja zena ne snalazi sa njim jer ima dugacke nokte ! evo kako izgleda tel;

http://www.youtube.com/watch?v=FRrDiTET ... re=related

Odgovori