Dual Ameri - General mobile

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Dual Ameri - General mobile

Post od sigi »

Kopajuci nesto savim deseto na sajtu od butika nasek cika Vese

http://www.comtradeshop.com/Pages/produ ... l%20Mobile

naleti na ove zanimljive naprave po veoma povoljnoj ceni , odma sam pomislio na bracu kineze i njihov komsiluk :D kad ono gle cuda ne

http://www.generalmobile.com/index.asp?action=contact ameri ili mozda cak NY poslovnica kineske cetvrti :D :lol: vrlo zanimljvi aparati i veoma lepi mesavine samsunga , se i htc kao i jedan model koji je na prvo oko pljunuta kopija nokije 8)

http://www.generalmobile.com/index.asp?action=products

:)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Isto ih i Tehnomobile prodaje, mada se pitam ko je uopste uvoznik tih telefona posto vidim iste cene tamo i ovamo, a caletu treba neki najobicniji dual sim, samo sto mislim da DST12 nije vredan 10k din pa ako neko kojim slucajem zna, neka mi posalje P.M. gde bih mogao da ga nadjem na crnjaka ili jedino da sacekam Samsung C3212 pa da vidim sta i kako...
Nokia Lumia 630

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

bio do neki dan samsung C5212u telekomu za oko 5000 dinara ja teo neki dan da ga uzmem i nema vise :( kod crvenih treba biti ispred vrata ko mister bin da bi znao sta imaju, svaki dan drugacije :dry: ko i sve njihovo

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

sigi, pa i nisu nesto posebno povoljni,jer su na njima uglavnom praistorijski ekrani i rezolucije!!!
Za te pare moze i nov sasmung d780 dual sim da se nadje,a on ima nogo bolji ekran i ostale specifikacije!
D500&E71

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

loki13, ovaj jedan model sa Androidom je strava! Ima malo lošiju rezoluciju, ali ja da znam to je rezolucija Omnije!!! Plus puna "konektivnost" (WiFi, Bluetooth, GPRS, HSDPA i sl.) + 5Mpx Sonyjeva kamera + 4GB memorijska + rezervna baterija + kožna futrola - mislim da uopšte nije loše, čak štaviše. Jedino ne znam za cijenu...
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

pa gledam u odnosu na kineze nisam ni mislio na smorsunge :D oni su za mene uvek bili sklj klasa ( mislim na signal i bateriju )

BracaCakic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 12:31

Post od BracaCakic »


nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

Izgledaju dosta jeftino,imao sam priliku da ''drzim'' :D neke modele od General Mobile-a ali to su bili oni slabiji General Mobile DST 12 DUO SIM,General Mobile DST350 duosim g,General Mobile DST350 duosim s,itd.Na oko izgledaju kao neke male Nokie i Simensi (6300,Al21 itd.).Ako ih neko bude koristio neka napise par reci 8)
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

dual aparatima nije primarna stvar lepota i plastika od koje se rade oni od uvek imaju neku sasvim drugu ekonomicniju misiju kao i da im je baterija izdrzljiva , ni kinezi nisu nista bolji pa ih ljudi kupuju i to ko alva ide :wink:

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

bas mi je drago sto je od sada na nasem sajtu zastupljen i ovaj proizvodjac , svaka roba ima svoga kupca :wink:

Mirjana
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 09. Jan 2010. 17:41

Post od Mirjana »

Meni se strasno svidja model DST350. Da li neko moze malo bolje da ga opise (kvalitet). Da li ga vredi uzimati? Da li su GM telefoni bolji od kineskih kopija? Hvala!

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

GM telefoni su sigurni kvalitetniji od npr anycool. e sad ne znam softver kakav je i da li bar javu podrzavaju. trenutno GM DST 13 moze da se nadje za 8.300 RSD (metro)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Inace, nema govora od toga da su ovo "dual ameri". Svi do jednog su kineske proizvodnje. 8)

viktorviktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2010. 20:12

Post od viktorviktor »

Imam potrebu da ne nosim dva telefona, a ujedno mi je potreban sofisticiraniji model. Imam samsung 5212 (koji nema ništa, realno), a pre toga sam imao kineski Nokia E79 (sasvim OK fon za 80 e, korektan).
Svidja mi se samsung 7722, ali je po meni precenjen, ima WiFi (to mi treba), Čuo sam da sad imaju i neki kineski sa tri kartice.
Da li neko ima neki dobar dualni brendirani fon da mi preporuči? Molim za savet .

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

viktorviktor, za ovakva pitanja imas podforum "Poredjenje modela", pokreni tamo odgovarajucu temu.


Mala napomena za sve: ovi "dual ameri", sa amerikom veze nemaju, u smislu proizvodnje. Ovo je samo jos jedan "brend" kineskih dual sim telefona poput Anycool i u proseku nisu nista kvalitetniji od slicnih modela drugih kineskih proizvodjaca. Jedino sto ima veze sa USA je sajt i distributivna mreza za USA. Odlican trgovacki trik.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

viktorviktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2010. 20:12

Post od viktorviktor »

[quote="tomas.hokenberi"]viktorviktor, za ovakva pitanja imas podforum "Poredjenje modela", pokreni tamo odgovarajucu temu.


Pa postavio ja temu tamo, pa izbrisali :P

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

viktorviktor, verovatno si prekrsio neko pravilo. Prouci pravila i postavi pitanje u skladu sa pravilima. I prestani da zatrpavas ostale teme istim pitanjem. Sto se tice Dual-Sim imas puno Samsung modela pored 7722, a koji kostaju manje. Takodje imas par Nokia modela. Ja bih "kineze" zaobisao.

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-kriterijum/multisim
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

viktorviktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2010. 20:12

Post od viktorviktor »

tomas.hokenberi napisao:...
Blagodarim, malo da proučim 8)

izmenio tomas.hokenberi: Pravilo koje si prekrsio ti je vec ispod objasnio Murinho. Sledeci takav post ce ti biti obrisan, bez obavestenja. Daklem ubuduce ne citiraj cele poruke sa iste strane, posebno ne poruku odmah iznad.

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

nemoj da citiras post na koji odgovaras ako je on iznad tvog....a cak i ako hoces da naglasis,samo napisi ime onoga kome se obracas....
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

Odgovori