LIXIN N1. Problem sa usb prenosom

Mikos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2010. 15:58

LIXIN N1. Problem sa usb prenosom

Post od Mikos »

Imam telefon kineske proizvodnje LIXIN N1. Jedina mana mu je vga kamera. To je kopija i-Phone. Funkcije su mu perfektne. Ima wi-fi i sve ostalo sto imaju ostali kinezi.

Ali, imam problem sa prenosom podataka putem USB kabla. Kabl je ispravan ali kompjuter ne pokazuje ni jedan znak da je telefon prikljucen, dok se na telefonu pojavi meni gde mogu da izaberem da li da se telefon ponasa kao usb memorija, web kamera ... Izaberem da se ponasa kao usb memorija ali u My Computer se nista ne pojavljuje, niti trazi drajvere. Ovaj meni se pojavljuje na telefonu i kad ga prikljucim na punjac jer se isti kabl koristi i za punjenje.

Sta treba da uradim da bih mogao da prenosim podatke preko usb kabla?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Mikos, tesko je reci, obzirom da je to kineski model, ali cini mi se da je to neki kvar. Da ispravno radi morao bi da signalizira konekciju samo kada ga zaista povezes sa PC-om. Pretpostavljam da je to standardni mini/mikroUSB kabl. Da li si probao sa drugim primerkom kabla? Da li si telefon povezivao direktno na PC ili si ga povezivao preko USB haba? Preko haba nece raditi.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori