Kineski iPhone 3G 32GB

katarinadimedici
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 02:37

Post od katarinadimedici »

Dobila sam polovan 3G sa 32GB memorije.Nisam pre toga nikada držala u rukama Iphon i ne znam ništa o njemu. Najveća muka je ta što sve piše na kineskom (ili sličnom jez.), pa čak i Word, kao i neki meni nepoznat browser!
Instalirala sam ITUNES ali i tu mi prijavljuje neku grešku na kompu tako da ništa sa njim nisam uspela da uradim?!
Hvala napred

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

katarinadimedici, aj prvo proveri da li je kineski iphone,imas to u settings/general/about,a da nije mozda web browser safari?

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

katarinadimedici, ne postoji 3G 32GB vec 3G(S)....tako da je to mozda neka kineska kopija...Udji u Settings/general/about i vidi sta ti pise koji je firmware! da vidimo da li je to kinez ili original...pozz
SGS2, iPhone 4 32GB

katarinadimedici
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 02:37

Post od katarinadimedici »

Toliko mi se žurilo da mi se polomio punjač i mada mogu još dan dva da ga koristim ( dok ne kupim novi ako mi neko kaže gde u Beogradu mogu da kupim opremu za Aple)?
Evo ovako:
Na poleđini telefona piše IPHONE 32Gb
Prateći instrukcije pronašla sam :
Company One TELENOR ( kartica 062)
Usable content 24,95Gb
Total Content 29.42Gb
Version 1835NG_CHN_CA_W_V1_1_9
Edit time 2010 /05/10
BT name IPHON
BT address 41x1:18:7f:66:01
Da, imam Safari, ali pored njega i QQ ( nacrtan pingvin), kao i QQBrowser takođe sa pingvinom, MSN na kineskom, kao i sve ostale aplikacije!???

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

ja bih rekao da to nije original Apple... ispravite me ako gresim... vidi jel mozes olovcicom da koristis telefon... ako mozes, onda 100% nije iPhone...


p.s. jel neko zna odgovor na moj prosli post?? :unsure:
Samo nek se rolaju....sarme.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

katarinadimedici, mislim da ti to nije orginalni iphone nemas 3g od 32gb to je definitivno.

redosed ide ovako
network yug03
line yu mts
songs
videos
photos
applications
capacity 14,2 GB
available 1.6 GB
version 4.2.1 (8C148a)
itd itd.

Kakav ti je ulaz za punjac? Onako sirok ili nesto manji? Jel mozes da skines poklopac i izvadis bateriju? Ekran da li ti je kapacitivan(da li mozes multitouch) ili ti je na olovcicu i dodir nokotm

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Version 1835NG_CHN_CA_W_V1_1_9 <<--nazalost s ovim je sve receno - ovo je kineski iPhone, odnosno kopija. nadam se da ga nisi platila neku vecu sumu novaca, sve preko 120€ je pljacka, a i ovo je cena za nov novcijat, sa 2 kartice i da ima TV...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

katarinadimedici
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 02:37

Post od katarinadimedici »

Baš ste me razočarali! :smutny: Ja sam telefon dobila ali je kupljen za 80eu i to ne baš lepo očuvan!
Ulaz za punjač je malo širi, a moraću da kupim novi jer je plastika napukla a to je ujedno i USB! Nemam olovku za ekran, tako da prstom otvaram aplikacije rukom! Imate li neki savet za MENE?
pOZZ

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

katarinadimedici, pa ako je "kinez" tesko da ces da kupis, jer ja ne znam gde ima rezervnih delova za isti. A po svemu sto si napisala, to nije original iPhone. Jel mozes ti neke slike da postavis?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

ersin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 02. Sep 2011. 01:16

Post od ersin »

cao kupio sam iphone 3g 32gb kineski ali kad ubacim karticu nece da je primi uopste je ne registruje znali neko sta je to cao

Odgovori