Nebrendirani Android telefoni

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Nebrendirani Android telefoni

Post od Draco »

Сасвим случајно сам налетио на један сајт који продаје небрендоване Андроиде. Сконтао сам да су кинези, и да раде копије високобуџетних Андроида, Самсунга, HTCa, LGa... Из спецфикација се види да су у неким сегментима јако слабији од оригиналних модела, посебно камере, дисплеји, процесори...

Али колико и да ли се исплати набавити овакав један, бар као други или трећи телефон, за играње...?
Признаћете да је андроид са двије картице врло привлачна играчка :)

Slika Slika

ПС: И да ли се уопште и ради о званичним, оригиналним Андроид ромовима...? Видим званичне логое Googlea и Андроида...

Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

Ova imitacija ChaCha bi mogla biti zanimljiva, jer nema ono ogavno plavo dugme...

Ako je taj sajt domaci, a imaju ovaj drugi model, baci mi link na pp...
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

Draco, daj i meni link ako se radi o domaćem sajtu, uzeo bih ovaj rugi ko i topa :)
- - - -
::luv phonez::

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Koliko vidim ovaj drugi radi sa dve sim kartice a android je? Slika

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

И мене је привукао јер нема оно шугаво дугме :D
Није домаћи сајт, послаћу вам линк па прочачкајте... Немам тренутно превише времена да сам истражујем. Једино ми је јасно да су кинези, стандардно са двије картице и понеки са ТВом :D

И да...то ме збуњује... Да ли уопште Андроид може да шљака са двије картице...!? :?

bojannp
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Sub, 20. Mar 2010. 19:41

Post od bojannp »

Ja sam ipao kineza sa fabričkim softverom, kopiju nokije X6 i mogu vam reći da ni u jednom segmentu to nije bila dobra kupovina (sem u finansijskom).
Loš kvalitet izrade, loš displej, kamera, procesor kao i da nema (muzički plejer nije mogao da radi u pozadini), bez podržanih aplikacija... Veliko razočarenje.
Kapiram da je ovo ipak android i da razlika mora da postoji, ali pretpostavljam da je ona samo u postojanju aplikacija. Ne verujem da se kvalitet promenio.
Drugarski savet od mene je da kineze zaobilazite u visokom luku.

Odgovori