Prvi Tesla tablet sa Windows-om.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od fannY »

Slazem se s Evindzerom, ako hoces kupi ultrabook i resen problem. Ovo je sve mucenje. Slazem se da je to najskuplja varijanta.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Apolo »

fannY, Ultrabook ko svetog petra kajgana :/// Nego, je l' kupio neko u medjuvremenu ovog Teslu? :)))
Festina lente.

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od vojkan85 »

Ja se planiram da li da prodam Tab4 i pazarim Teslu, a svakako bih stavljao tablet u auto kao multimediju tako da mi win ne igra nikakvu ulogu :(

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od probotzor »

tablet nije na windows mobile os, vec na normalnom win 8.1

evo vam moj unboxing https://www.youtube.com/watch?v=yYfy8n9T-wM
a bice i jos klipova danas i za vikend

@evindzer

ako te zanimaju iskustva sa tesla tabletima pogledaj na mom kanalu imas dosta klipova o svakom, pa se vidi lepo sta radi i sta ne i kako stoje stvari

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od miodrage »

Evindzer, a moja firma ni sapun da kupi za svoje zaposlene. Strasno!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Evindzer »

probotzor, vazi, brate, racunaj da imas jos jednog pratioca svog kanala. Samo bih se usudio da te ispravim u jednoj sitnici: kad si napisao da ovaj tablet ne radi na WM OS-u, sigurno si mislio na WP OS. :oops: :wink: :wink:
miodrage, i kod mene skrtare sa sapunom, i to u muskom toaletu; sta da ti kazem, nestasica sapuna, i to posebno onih tecnih. :lol: :lol: :lol:

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od probotzor »

pa windows phone sa windows dolaskom desetke postaje windows mobile

ovaj tablet koristi windows 8.1 with bing

jeste on mozda namenjen laptopovima i tabletima, ali nije windows mobile

ljubabvb09
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 328
Pridružio se: Uto, 09. Dec 2014. 20:33
:: Umi Zero
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od ljubabvb09 »

http://www.pandawill.com/cube-talk9x-u6 ... 93733.html

Veci ekran, bolja rezolucija, moze da se telefonira, duplo bolja baterija...Stvarno ne znam koji bi pre uzeo :D
Poslednja izmena od ljubabvb09 u Sub, 06. Jun 2015. 23:07, izmenjeno 1 put ukupno.

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od probotzor »

ne znam kako uopste mozes da poredis android tablet koji ne moze da se kupi legalno u srbiji sa windows tabletom koji moze

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od znemanja »

ljubabvb09 reci mi šta karakteristike ovog tableta rade u ovoj temi ? Ako zelis da kažeš da ovaj tablet predstavlja konkurenciju Tesla tabletu to je ok, ali nema potrebe da pišeš sve ove silne karakteristike. Dovoljno je da navedeš naziv tableta ili link ka njegovim specifikacijama.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od probotzor »

ma ne moze android tablet da bude konkurencija windows tabletu i obrnuto

nije bitna firma, to jednostavno nisu uredjaji za poredjenje

ljubabvb09
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 328
Pridružio se: Uto, 09. Dec 2014. 20:33
:: Umi Zero
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od ljubabvb09 »

probotzor, to je isto kao kad bi me pitao kako mozes da poredis recimo neki Nokijin model telefona koji ima Windows i telefon nekog kineskog proizvodjaca koji ima Android i ne moze da se kupi kod nas??? Kakve to veze ima? Stvar je izbora da li zelis da kupis tablet kod nas ili da ga porucis preko neta? Operativni sistem takodje. Mrzi me sad da trazim, ali verovatno ima slican ovakav tablet koji sam naveo, samo sa Windows OS.
Poslednja izmena od ljubabvb09 u Sub, 06. Jun 2015. 23:07, izmenjeno 1 put ukupno.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od znemanja »

ljubabvb09, Nisi me razumeo, ovo je tema o Tesla tabletu sa Win OS-om, samim time, ne treba da stavljaš opširne specifikacije drugog tableta, deluje zbunjujuće. Ako želiš, otvori novu temu za CUBE TALK9X u65gt, pa onda u drugim temam samo linkuješ ka toj temi.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od probotzor »

Shvati da ne mozes da poredis ni jedan windows i android uredjaj....kao sto ne mozes da poredis ni motor sa autombilom ili helikopter sa avionom

ljubabvb09
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 328
Pridružio se: Uto, 09. Dec 2014. 20:33
:: Umi Zero
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od ljubabvb09 »

probotzor, shvati ti da je telefon telefon, a tablet tablet. Ja nisam ni poredio nesto sto jedno s drugim nema veze. Te primere ni ne mogu da se porede, jer se razlikuju u svemu sem u zadovoljavanju potrebe za prevozom. Ali ajde da ne polemisemo vise o tome, jer skrecemo sa teme.

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od probotzor »

android tablet je android tablet, a windows tablet je nesto drugo

nisu namenjeni istoj svrsi i istoj ciljnoj grupi korisnika i samim tim ih ne mozes porediti

i ti tableti se razlikuju u svemu osim u vrsti uredjaja (tablet racunar)

da si bilo koji windows uredjaj uporedio, bilo bi u redu, ovako je cist spam

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Evindzer »

Pa, kad je već uporedio, 'ajde da pitam vas koji imate iskustva i znanja kad su tableti u pitanju: šta je bolje- tablet na Androidu ili Win-u? Pretpostavimo da su im specifikacije (dijagonala, rezolucija, kamera, internet..) manje-više iste.
Ja bih se lično uvek opredelio za tablet na Win OS-u, mada nisam neki pobornik tableta (kao prenosne uređaje koristim regularni telefon i fablet od 6", a kao stacionarni uređaj - lap top).

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od miodrage »

Samo Windows. Pod ovim podrazumevam Full Win PC, a ne one sakate RT varijante. Android tu jednostavno nema sta da trazi.
Posto je tema ovaj Tesla tablet, recicu samo da mislim da je preskup. Za ove pare cu pre da kupim Asus, ili Lenovo, ili Acer, a ne kineza sa Tesla logom.
Specifikacije su inace ok, i ne sumnjam da ce ok da radi. Jedino me malo brine kvalitet samog uredjaja, odnosno da nisu to neki skart delovi, pa da brze rikne... Mada, neka izdrzi godinu i nesto, i jos da ode za neki kesh, i eto novog tableta mnogo boljeg po specifikacijama...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

ljubabvb09
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 328
Pridružio se: Uto, 09. Dec 2014. 20:33
:: Umi Zero
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od ljubabvb09 »

probotzor, danas nije nikakav problem da taj Android izbrises i instaliras Windows ako hoces. Tu posebno mislim na kineske tablete koji su po default-u pravljeni da podrzavaju i Windows i Android. Kao sto sam rekao, postoje slicni modeli kao ovaj koji sam naveo sa dual OS, pa mozes da izaberes koji hoces, kao na primer ovaj http://www.geekbuying.com/item/Teclast- ... 44481.html
miodrage, nema vise pravila. Sve je to tehnika i podlozno kvarovima i lomljenju. Das vise para, pa ne budes zadovoljan onim sto si dobio i sta onda? Ovako znas da nisi puko puno para, pa jedino mozes pozitivno da se iznenadis ako dobijes vise nego sto si ocekivao. Ne kazem ni da su ovi drugi puno jeftiniji, ali kao sto kazes, svima njima je radni vek dve godine i ako izdrzi toliko puna kapa :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Evindzer »

[quote="probotzor"]pa windows phone sa windows dolaskom desetke postaje windows mobile/quote]
Pa, i jeste i nije. Koliko sam zapamtio ono sto sam citao, rekli su da ce mu zvanicni naziv biti Windows 10 Mobile, ali to svakako ne znaci da ce biti naslednik starog WM OS-a iz vremena pre WP7.

Odgovori