HTC Desire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Insider, Opusteno,sve dok nije spam i neka vrsta neumerenosti slobodno raspali. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Insider, ne da nije smaranje, nego je izuzetno korisna informacija. Kad malko spadne, tamo na jesen, i preleži neke dečije bolesti (kojih učeći se na iskustvima starijih kolega, činimi se da na Androidima ima ubedljivo najmanje) biće moj :wink:

edit:

Još jedno pitanjce: pošto mi se ta ideja sa Nemačkom ( za nju imaš info) i povratom poreza izuzetno sviđa, kako se taj povrat u praksi vrši? Jel ista stvar kao i sa Mađarima, gde treba da kupiš, pređeš granicu (dobiješ pečat u pasošu da si izaašo iz zemlje), i onda se vratiš po pare, ili može nekako malo jednostavnije?
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Insider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 01. Mar 2010. 01:43
Lokacija: NBGD

Post od Insider »

gargamel4, tako je bilo ranije. Na granici pokazes racun i dobijes povracaj novca. Provericu pa javljam. Verovatno necu odoleti kada izadje Desire pa ce mi neko doneti.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

U UK se prodaje od 27.3. cena od 480-550e :) Jos malo i bice moj :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

madness99, veruj mi da nista manje nisam ni ocekivao kad si ti u pitanju :) Kupovinom novog teleofne stices i obaveze prema ovom forumu i njegovim korisnicima,a to je-detaljni opis telefona. Nadam se da se slazes :wink:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Valjda jedini pravi review, >Techradar review<
Šta vam se ne sviđa iskreno? :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Ovaj Nexus wallpaper koji koriste u reviewu, mnogo je lepsi default Legend : )
Sve ostalo je S.A.V.R.S.E.N.O. :roll:
iPhone 4.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

...i meni je odvratan taj wall, napravljen je valjda samo da pokaže moćnu rezoluciju ekrana :dry:
Muzički "doživljaj" je unapređen ("...the fact it has an upgraded audio performance in the shape of Dolby Mobile enhancement..."), super, ali ne videh nigde da se pominje opcija "ekvilajzeri", dosta čudno. Sve ostalo je stvarno sjajno, ne mogu samo da procenim kvalitet kamere, izgleda ok.
Evo još jedan detaljniji "hands on" review >klik<
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Insider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 01. Mar 2010. 01:43
Lokacija: NBGD

Post od Insider »

Ko ima mogucnosti da ga nabavi u Holadiji, posle odbitka poreza kostace vas oko 350e :wink:

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Može neki link za tu cenu, stvarno deluje to jako jeftino. Koliko to košta onda tamo u slobodnoj prodaji?
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Insider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 01. Mar 2010. 01:43
Lokacija: NBGD

Post od Insider »

417e. Naravno da moze :) http://www.typhone.nl/gsm/4/htc Porez je 19%. Dodas, recimo 5e za postarinu i to je to. Namerno sam postavio link sa cenama svih HTC modela koje mogu trenutno tamo da se kupe, cisto radi poredjenja.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Insider, Ne zaboravi da se na to doda carina koja bi se ovde platila, osim u slucaju da neko donese, kao svoj telefon....raspakovano. Onda to izadje dosta vise.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Holandija kažeš? Hmmm.......... sad mi dade ideju :D :D :wink:

Kad se na nekom ovakvom sajtu malo uporede cene Android i WM uređaja, ispade da mnogo love ide M$-u, a :? Jedino se HD2 približio Android segmentu, sve ostalo je malo preterano, no dobro, nije svera mog interesovanja :wink:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Insider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 01. Mar 2010. 01:43
Lokacija: NBGD

Post od Insider »

araphel, pa kako drugacije ? :) Ovakve informacije i postujem iz razloga kako bi neko ko ima prijatelje ili rodbinu u inostranstvu mogao kupiti po nekoj "normalnijoj" ceni.
Poslednja izmena od Insider u Ned, 11. Apr 2010. 13:25, izmenjeno 1 put ukupno.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Insider, ma videh da se negde pominje i postarina,pa zato.. :wink:

Insider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 01. Mar 2010. 01:43
Lokacija: NBGD

Post od Insider »

araphel, postarinu sam samo spomenuo jer se sa pomenutog site-a narucuje online. Za nekih par evra postarine salju po Holadniji. :) Time sam hteo da se ispravim da postoji dodatni trosak od nekih 5e, cisto da me neko ne prozove da sam izostavio tu stavku ;)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ma ja verujem da se ovo mora pre ili kasnije pojaviti i kod nas, samo je pitanje momenta kada, i po kojoj ceni.......Odlican je zaista,samo je pitanje koliko ga vredi platiti.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Evo jos jednog testa Klik za one koji razumeju italijanski,ko ne razume a zeli da "procita" test neka se "konsultuje" sa google translate-om... 8)
I video test HTC Desire Klik
Moj komentar - :o :blinky:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Талијанске ленчуге, могли су још детаљније да одраде тест! :D
Добро, претекли су многе а Desire је на очекиваном нивоу. 8)
Слобода или смрт

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

bestboy :D,ono sto je mene zacudilo i pozitivno iznenadilo u zakljucku testa je sledece:

"Ottima la fotocamera da 5.0 megapixel munita di flash led e autofocus. Non abbiamo avuto problemi per ciò che riguarda gli aloni rosa nelle istantanee catturate. Bene anche i video, così come la parte musicale, che trova anche la radio FM.

Ili ti

Excellent 5.0 megapixel camera equipped with LED flash and autofocus. We had no problems as regards the pink streaks in snapshots captured. Well the videos as well as the music, which is also the FM radio."

A ocena na testu - 89 poena od 100 mogucih dosta govori,ustvari jedini minus je autonomija baterije,sad sve zavisi koliko to moze da smeta korisniku,kod nekog to moze da bude veliki (nepremostivi) minus,dok ce neko reci da moze da "zivi" sa time... ;) 8)

Inace je cena doticnog modela u ITA izmedju 470 i 500 eura sto i nije lose za pocetnu cenu... :roll:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Odgovori